Devin Booker z Phoenix Suns został wykluczony z drugiego meczu New Orleans Pelicans z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Phoenix — gwiazda słońc Feniksa, która może zmienić serię Devin Booker New Orleans Pelicans skoczyli do zwycięstwa 125-114 w drugim meczu i zdobyli serię w pierwszej rundzie, 1-1 we wtorek wieczorem.

Booker zdobył w pierwszej połowie 31 punktów i siedem 3-punktów. Ale nie strzelił gola w trzeciej kwarcie, a gdy pozostało 4:45, przekształcił prawe udo, gdy skoczył do wyzwania. Jackson Hayes Zanurzony w zmianach. Natychmiast poprosił o czas i poszedł do szatni.

Oczekuje się, że zostanie zbadany i wyleczony w środę. Trzeci mecz w Nowym Orleanie w piątek.

Trener Sons, Monty Williams, powiedział: „Jutro otrzymamy więcej informacji”. Graliśmy bez Chris [Paul] I zarejestruj się wstępnie. Jeśli chcemy grać bez książki, to następny człowiek. Robiliśmy to przez cały rok.

Zmiana tempa po kontuzji była oczywista, ponieważ Pelikany grały wspaniale na odcinku. Trzymali się na czele Brandon IngramZrobił serię strzałów sprzęgłem, zdobywając 26 z 37 punktów w drugiej połowie. Ingram miał 11 zbiórek i 9 asyst.

Booker cierpiał na problemy z kośćmi udowymi przez ostatnie dwa sezony. W listopadzie, w takiej grze jak wtorek, napiął mięsień lewego uda i opuścił siedem meczów. Podczas zeszłorocznego finału NBA doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu 3, ale grał z tym problemem i trzymał to w tajemnicy. W sezonie zasadniczym 2020-21 doznał kontuzji lewego uda i opuścił cztery mecze.

The Suns osiągnęli w tym sezonie 9-5 w meczach bez bukmacherów.

„Cokolwiek to jest, jest to część gry” – powiedział Paul, dodając, że miał 14 asyst, ale zdobył tylko 16 na 5 z 17 punktami. „Zabijał. Świetnie się bawił”.

Suns pozwoliły Pelikanom westchnąć 68% w drugiej połowie i stracili 16 punktów fastbreak, gdy Nowy Orlean zdominował zmianę w trakcie gry.

„To najgorsza zmiana, jaką widzieliśmy, odkąd tu przyjechałem” – powiedział Williams. „To niepokojące dla wszystkich, gdy to się dzieje w play-offach”.

READ  Korea Południowa twierdzi, że Korea Północna zrzuciła niezidentyfikowany pocisk na Półwysep Koreański