Ciasto Cameron Johnson pogrąża Knicksa w przegranej z Suns

Phoenix – Julius Randle powiedział wczoraj wieczorem, że sezon Knicks jeszcze się nie skończył i przez prawie trzy czwarte piątkowego wieczoru upewniał się, że to zrobi.

Następnie zrzędliwa drużyna Randle’a podniosła swoją brzydką głowę i została odesłana z boiska z wynikiem 2:40 przed końcem trzeciej kwarty, a Knicks prowadzili z 10 punktami. Po tym, jak słońca popchnęły do ​​przodu Cam Johnson.

Bez zapłonu Randalla i Johnsona Knicks nie mogliby objąć prowadzenia w dzikim śladzie.

Johnson poprowadził Suns do cudownego finiszu, pokonując imponującą czwartą kwartę, pokonując 32-metrową trójkę na dzwonku, aby dać Knicks kolejną bolesną, łatwą do uniknięcia stratę, 115-114.

Z Randle’em w szatni, Johnson zdobył 21 z 38 punktów w czwartej kwarcie, aby poprowadzić zwycięstwo i posłać Knicks do siódmej z rzędu porażki – i najbardziej miażdżącej.

„Skakał, niósł nas dziś wieczorem, był na dobrej drodze do 40 punktów w nocy” – powiedział RJ Barrett o Randallu. „Pomógłby nam z energią, którą wniósł do gry. Ale wciąż musimy wygrać ten mecz.

Cameron Johnson rzuca zwycięską piłką buzzera, aby pokonać Knicks.
AP

„Nawet gdy Julius upadł na ziemię, trzymaliśmy się swojego. Zdecydowanie powinniśmy wygrać mecz 100 persin. [Cam] Był w ogniu i na koniec oddał świetny strzał. To boli, ale i tak dumnie odchodziliśmy. ”

Randall nie był później dostępny do komentowania.

„Nie możesz przekroczyć tej linii” – powiedział trener Knicks Tom Tebodeau – „Musisz wiedzieć, gdzie się zatrzymać. Nikt z nas nie jest idealny. Popełnimy błędy. Ale musimy być zdyscyplinowani”.

Koledzy z klasy Camerona Johnsona szydzą.
Obrazy Getty

Trudno go stracić. Miał świetny mecz. Martwię się o wszystko. Szkoda tego, że myślałem, że wyszliśmy zbyt mocno, aby rozpocząć mecz. Mecz szedł dobrze i w końcu przegraliśmy. rozczarowujące wyjście ze stratą”.

The Suns objęli prowadzenie na 30 sekund przed końcem, ale główką Knicksów Mitchell Robinson (17 punktów, 15 zbiórek, 8 na 8 z boiska) strzelił gola głową na 15 sekund przed końcem, dając Knicks prowadzenie 113-112. I wydaje się, że robi z siebie bohatera, jednocześnie ratując Randalla.

READ  Anioły przejmują Eduardo Escobara - plotki handlowe MLB

Alec Burks uderzył jeden z dwóch fauli i awansował na 114-112, po czym Johnson wygrał potrójny mecz, a Knicks nie zdołali złapać dobicia.

Julius Randle oskarża Camerona Johnsona.
USA Dzisiaj Sport
Julius Randle i Cameron Johnson są rozdzieleni przez sędziego Dedricka Taylora
Matt York

Randle (25 punktów) był kontrowersyjny przez cały wieczór, ale potem stracił panowanie nad sobą. Randle przełączył się na tryb doładowania — ten sam szaleńczy wygląd, który zrobił, gdy wykonał swój niesławny gest w stronę fanów na początku tego sezonu.

Johnson próbował wyciągnąć Randalla z boksu, a weteran Knicks trzymał go łokciem, gdy walczyli o odbicie. Następnie Johnson wepchnął Randle’a w plecy, zanim Randall odwrócił się do małych Suns, zaczął go rozpinać i pchnął, gdy sędzia wszedł między nich.

Po meczu Johnson powiedział, że ich walka rozpoczęła się na początku meczu i nadal eskalowała, a on miał „adrenalinę” w czwartej kwarcie z powodu kłótni.

Mitchell Robinson
Mitchell Robinson, który wyglądał jak mistrz Knicks, reaguje po przegranej.
AP

Barrett, który zdobył 20 punktów, ale trafił tylko 6 z 26, powiedział, że po tym nie rozmawiał z Randle, a on i Tibodo powiedzieli, że nie mają pojęcia, co się stało. Tibodo powiedział, że nie rozmawiał również z Randle, który zakończył z 25 punktami w 28 minut, awansował o 9 na 18 i trafił wszystkie sześć rzutów wolnych. Zdobył także siedem zbiórek i cztery asysty.

Gracze po obu stronach zaczęli się łapać, a bójka zakończyła się dwoma faulami technicznymi przeciwko Randle, co spowodowało automatyczne wyrzucenie po zapoznaniu się z sędzią. Johnson dostał jedną technikę. Po potyczce Evan Fournier przedstawił Randle’a, nie zdając sobie sprawy, że jego kolega z drużyny miał się załamać.

Knicks prowadzili 86-76 z całym impetem przed katastrofą. W czwartym kwartale nadal prowadzą 93-81. Rezerwowy Randle, Obi Tobin, był już nieczynny z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Cam Reddish wszedł, aby zagrać w sile napastnika i początkowo pomógł utrzymać prowadzenie.

READ  Twitter reaguje na Adriano Moraesa Kolanko Demetriousa Johnsona KO

To był wściekły sezon dla Randalla, który walczył z sędziami, kibicami i asystentami trenerów i który nie był kapitanem, musiał być jak powracająca gwiazda Knicks.

„Jego porażka była ciężka, ale wciąż musimy wygrać mecz” – powiedział Barrett. „Jesteśmy słabi, ale wszyscy muszą iść w górę”. ”