Buffalo Bills kibicuje zainteresowaniom obrazem play-offów AFC z 17. tygodnia

Według „New York Timesa”., Buffalo Bills mają 89% szans na dotarcie do posezonu. zdobyć Patrioci nowej Anglii To podniesie tę liczbę do 98%. bardzo dobry. Ale nadal tak jest Wszystko Muszą przetrwać sezon posezonowy.

W ciągu ostatnich kilku tygodni drużyna Bills otrzymywała pomoc od innych drużyn i przydałaby im się trochę więcej, aby zapewnić sobie miejsce w play-offach w ten weekend, przygotowując się do wielkiego pojedynku w 18. tygodniu.

Przy odrobinie pomocy w meczach z AFC North i AFC South Buffalo może w ten weekend zdobyć dziką kartę. Z niewielką pomocą Baltimore Ravens, Bills mogą przetrwać mecz, w którym zwycięzca bierze wszystko przeciwko Miami Dolphins w AFC East.

Zanim przejdziemy do listy, oto aktualne rankingi AFC na tydzień 17:

rankingi AFC

1. S-Kruki z Baltimore (12-3)
2. S-Delfiny z Miami (11-4)
3. Szefowie Kansas City (9-6)
4. Jaguary z Jacksonville* (8-7, 3-1 kontra Hu + Jax)
5. Clevelanda Brownów (10-5)
6. Rachunki Buffalo (9-6)
7. Colty z Indianapolis*# (8-7, 1-2 kontra JAX+HOU, wygrana z HOU, wygrana z PIT)
8. Houston, Teksas*# (8-7, 1-2 vs. IND+JAX, przegrana z IND, wygrana vs. PIT)
9. Pittsburgh Steelers# (8-7, 2 zwycięstwa nad CIN. Przegrana z IND, przegrana z HOU)
10. Bengale z Cincinnati# (8-7, 2 porażki z Pittem)
11. najeźdźcy z Las Vegas (7-8, zwycięstwo nad Deanem)
12. Denver Broncos (7-8, porażka z LV)
13. E-New York Jets (6-9)
14. E-Tytani z Tennessee (5-10, zwycięstwo nad LAC)
15. E-Ładowarki z Los Angeles (5-10, przegrana z dziesiątką)
16. Patrioci z Nowej Anglii (4-11)

Pytanie: Baltimore i Miami zapewniły sobie miejsce w play-offach
* – Pierwszym rozstrzygającym remisem będzie Azja Południowa. Jaguars wygrali dogrywkę w dywizji dzięki bezpośredniemu rekordowi przeciwko Houston i Indianapolis. Indianapolis ma bezpośredni dogrywka nad Teksasem.
# – W wyścigu z dziką kartą, rozstrzygnięcie dywizji ma miejsce jako pierwsze. Pittsburgh pokonał Bengals, a Indianapolis odniosło zwycięstwo nad Houston, więc Steelers i Colts jako pierwsi przystąpili do dogrywki. Indy pokonały Pittsburgh i zajmują ostatnie miejsce w play-offach. Texans i Steelers dochodzą do tie-breaka, który Houston wygrywa bezpośrednim zwycięstwem.
E – Tytani, Jets, Chargers i Patriots zostali wyeliminowani po sezonie.

Oto wszystkie mecze w kolejności ważności:

Buffalo Bills (h) nad New England Patriots
Niedziela, 31 grudnia, godzina 13:00 czasu wschodniego

Bills nadal mogą wrócić do play-offów w 18. tygodniu, ale nie sprawdzajmy tej teorii. Zwycięstwo Billsów niesamowicie przybliża ich do pierwszego celu w sezonie, którym jest zakwalifikowanie się do play-offów. Na początku tego roku przegrali z Patriots Maca Jonesa i nie mogą sobie pozwolić na kolejny błąd.

Seattle Seahawks (H) pokonał Pittsburgh Steelers
Niedziela, 31 grudnia, 16:05 czasu wschodniego

the Seahawki Walczą także o miejsce w play-offach. Miejmy więc nadzieję, że uda im się ponownie wygrać.

Kansas City Chiefs (H) nad Cincinnati Bengals
Niedziela, 31 grudnia, 16:25 EST

W dwukierunkowym wyścigu o miejsce w fazie play-off Bills prowadzą dogrywkę nad Chiefs. Nie mam więc problemu z kibicowaniem temu wynikowi, który może pomóc w wygraniu Bills w ten weekend.

Karolina Pantery Na Jaguarach z Jacksonville (H)

Być może Jaguary nie zagrają w tym meczu bez Trevora Lawrence'a, ale przynajmniej będzie kontuzjowany, jeśli zagra. W tym momencie jest to dość oczywiste, gdy mamy do czynienia z drużyną NFC kontra drużyną z AFC.

Tennessee Titans pokonali Houston Texans (H)
Las Vegas Raiders pokonali Indianapolis Colts (H)

Grupujemy te gry razem, ponieważ są to pakiety objęte zniżką. Jeśli Bengals lub Steelers przegrają, drabinka porażek Colts-Texans zostanie rozstrzygnięta na korzyść Buffalo, ponieważ Indianapolis i Houston zagrają ze sobą w 18. tygodniu.

New York Jets nad Cleveland Browns (H)
Czwartkowy wieczór piłkarski

Porażka Browna sprawi, że piąte rozstawienie pozostanie w grze, jeśli Ravens przegrają z Dolphins, więc w czwartek decyzja jest dość łatwa.

Baltimore Ravens (H) nad Miami Dolphins

Ten gol jest niższy od pozostałych tylko dlatego, że pierwszy gol musi być punktem decydującym. Idealnie byłoby, gdyby Ravens wygrywali i Bills wygrywali, rozpoczynając wielki mecz o mistrzostwo AFC East w 18. tygodniu pomiędzy Dolphins i Ravens. Ta gra ma ogromne znaczenie.

Dallas Cowboys pokonali Detroit Lions
New York Giants pokonali Los Angeles Rams
Philadelphia Eagles pokonali Arizona Cardinals
Tampa Bay Buccaneers nad Świętymi z Nowego Orleanu
Przywódcy Waszyngtonu nad San Francisco 49ers
Los Angeles Chargers pokonali Denver Broncos

Nie widziałem scenariusza tie-breaka, w którym liczyłaby się siła zwycięstwa lub siła harmonogramu, ale na wszelki wypadek są to właśnie te pojedynki.

Atlanta Falcons kontra Chicago Bears
Green Bay Packers kontra Minnesota Vikings

Nie widzę wyboru w tych grach.

Weekendowe scenariusze Buffalo od najlepszego do najgorszego:

• Zdobądź miejsce w fazie play-off i weź udział w meczu o tytuł AFC East w 18. tygodniu
  • Zwycięstwo Bills i porażka Dolphins w meczu o tytuł AFC East w 18. tygodniu, a także potencjalne miejsce na dziką kartę
  • Wygraj i utrzymaj pozycje 5-7 w grze o dziką kartę (wygrywają Bills & Dolphins)
  • Wygraj i utrzymaj #6 i #7 w grze, aby otrzymać dziką kartę (wygrywają Bills, Dolphins i Browns)