Bears przegrywają z Chargers w Los Angeles

Rozgrywający Chargers, Justin Herbert, wykonał 31 z 40 podań na 298 jardów, zajmując 3 przyłożenia, bez strat i uzyskując 122,7 podań. W meczu nie został zwolniony.

W swoim drugim meczu z rzędu debiutant Bears Tyson Bagent trafił 25 z 37 podań na 232 jardy i miał dwa przechwyty.

Po porażce Niedźwiedzie spadły do ​​stanu 2-6.

„Nie graliśmy tak komplementarnego futbolu, jak w zeszłym tygodniu i przez ostatnie dwa tygodnie” – powiedział Eberflus.

W pierwszym zagraniu od wznowienia Bagnet podał z odległości 41 jardów prawą linią boczną do nurkującego Darnella Mooneya. Jednak Bears zostali zmuszeni do uderzenia po tym, jak Bagnett został zwolniony przez obrońcę Joeya Bosę na 3. i 11. miejscu.

„Nikt nie lubi przegrywać” – powiedział Bagent – ​​„i byliśmy bardzo rozczarowani, że nie możemy na tym budować, szczególnie w tej grze. Ale jeśli chodzi o to, co chcieliśmy zrobić w pierwszej grze, udało nam się to zrobić, i pomyślałem, że Mooney złapał chwyt. „Wspaniale”.

Herbert a następnie podał przyłożenia przy każdym z dwóch pierwszych posiadania Chargers, dzięki czemu Los Angeles prowadziło 14-0 w pierwszej kwarcie.

Najpierw Austin Ekeler zamienił podanie ekranowe w niszczyciela czołgów z odległości 39 jardów, zdobywając 10 zagrań i 92 jardy. Po drugim puntu Bears, Herbert podał z odległości 9 jardów do odbierającego Simi Fehoko, mając:43 do końca pierwszej połowy.

Kolejne posiadanie drużyny Bears zakończyło się stratą, gdy podanie Bagenta przeznaczone dla DJ Moore’a zostało przechwycone przez obrońcę narożnika Ja’Sira Taylora na stadionie Chargers’ 43.

Bears zmniejszyli deficyt do 17-7 po biegu Darrentona Evansa z 11 jardów na 1:47 przed końcem pierwszej połowy, kończąc 14 meczów i 75 jardów.

Ale Chargers odpowiedzieli, gdy Herbert wykonał 9-krotny atak na 75 jardów w zaledwie 1:43, który zakończył się podaniem niszczyciela z 11 jardów do Donalda Parhama Jr., zwiększając ich prowadzenie do 24-7, a: 04 przed końcem połowa.

W pierwszej połowie Herbert wykonał 21 z 25 podań na odległość 212 jardów z trzema niszczycielami czołgów i wynikiem 141,6 podań.