Aaron Rodgers nie zagra z Eagles z powodu kontuzji żebra; Jordan Love wypuszcza TD po zastąpieniu Packers QB

/ Getty Images

Pakowacze Green Bay Rozgrywający Aaron Rodgers odpadł w niedzielny wieczór po porażce 40-33 Orły z Filadelfii I udałem się do szatni w trzeciej kwarcie. Rodgers, który od początku października miał złamany prawy kciuk, opuścił boisko z kontuzją, którą zespół pierwotnie opisał jako ukośną.

Podczas konferencji prasowej po meczu Rodgers powiedział, że doznał kontuzji żeber w pierwszej połowie i podniósł je ponownie w trzeciej kwarcie. Rodgers powiedział, że zdjęcia rentgenowskie nie przyniosły jednoznacznych wniosków i że w poniedziałek przejdzie dalsze badania.

Jeśli chodzi o to, kiedy i czy wróci do składu w tym sezonie, Rodgers powiedział, że jeśli jest zdrowy, chce tam być „tak długo, jak żyjemy atletycznie” po sezonie. Strata spadła rekord Green Bay do 4-8. Zajmują 11. miejsce w NFC, trzy mecze za liderami w siódmym i ostatnim rozstawieniu.

Rezerwowy Jordan Love wszedł jako rozgrywający pod nieobecność Rodgersa i szybko wywarł wpływ, łącząc się z debiutantem Christianem Watsonem po przyłożeniu na 63 jardach, zamykając deficyt Packersów do 37-30.

Przed opuszczeniem gry Rodgers zagrał 11 na 16 ze 140 jardami, dwoma przyłożeniami i dwoma przechwytami.

Według NFL Media Rodgers nie miał oceny kontuzji na dzisiejszy mecz, ale grał ze złamaniem awulsyjnym prawego kciuka. Do urazu doszło 9 października podczas przegranej z Packers olbrzymykiedy nowojorski obrońca Ochan Ximens trafił w rękę numer 12 podczas próby Zdrowaś Maryjo w ostatniej partii meczu.

Rodgers nigdy nie opuścił meczu z kciukiem i mówi, że będzie kontynuował grę pomimo kontuzji. Na razie zapewnia, że ​​nie myśli o operacji.

READ  Zobacz: koszulka Kobe Bryanta sprzedaje się za niewiarygodną cenę