Aktualizacja dotycząca kontuzji Devina Bookera: Sunstar przechodzi badanie kości udowej po niepowodzeniu gry 2

Obrazy Getty

Devin Booker Wtorek miał kolejny występ z gwiazdami. Zdobył 31 punktów w 25 minut, w pewnym momencie też Wytarłem dziecko Siedząc na korcie. Feniks jest obecny przeciwko ósmemu nasionu Pelikany nowoorleańskieten Słońca Ma prowadzenie 2-0 w serii.

Ale w trzeciej kwarcie Booker wrócił do szatni z widoczną kontuzją. Trener Suns, Monty Williams, doznał złamania bukmachera, który wykluczył go z gry w drugiej połowie. The Suns, którzy byli bardzo kochani na ojczystej ziemi, przegrali 125-114 z Pelikanami w drugim meczu i znaleźli się z remisem w jednej grze w swojej serii.

Oczekuje się, że Booker zostanie poddany leczeniu i badaniu w środę w celu ustalenia stopnia urazu.

Trener Sons Monty Williams powiedział: „Więcej informacji otrzymamy jutro”. Cam2 ciąg dalszy. „Graliśmy bez Chrisa [Paul] I zarejestruj się wstępnie. Jeśli chcemy grać bez książki, to następny człowiek. Robiliśmy to przez cały rok.

Teraz serial przenosi się do Nowego Orleanu, a z Bookerem lub bez niego, gdy słońca są faworytami, nagle pojawia się presja na Phoenix. Nie mają w tej serii przewagi na własnym boisku i chociaż mają rekord 8-3 w 11 meczach rozegranych bez bookera, to przed wygraniem rankingu nr 1 mecze play-off to zupełnie inna sprawa. Z siedmiu meczów, które Booker opuścił z powodu kontuzji uda w listopadzie, nie można było powiedzieć, jak poważne to było, ale jeden znokautował go w mniej niż trzy tygodnie. Kiedy drużyny grają z tobą wiele razy w krótkim czasie, tworzenie ofensywy bez najlepszego strzelca jest najwyższą linią.

Można teraz ufać, że wszystkie słońca mają korzystne prognozy dla kości udowej Bookera. Jako koledzy z drużyny Bookera, kość udowa jest niestabilną częścią ciała, gdy dochodzi do kontuzji Chris Paul Wiedzieć lepiej. The Suns mogli uciec z pierwszej rundy bez Bookera, ale potrzebują go, jeśli planują wrócić do finałów NBA.

READ  Oto, czego dowiedzieliśmy się z czwartkowego zwycięstwa kardynałów nad świętymi