Aktualizacja dotycząca kontuzji Devina Bookera: Sunstar przechodzi badanie kości udowej po niepowodzeniu gry 2

Obrazy Getty

Devin Booker Wtorek miał kolejny występ z gwiazdami. Zdobył 31 punktów w 25 minut, w pewnym momencie też Wytarłem dziecko Siedząc na korcie. Feniks jest obecny przeciwko ósmemu nasionu Pelikany nowoorleańskieten Słońca Ma prowadzenie 2-0 w serii.

Ale w trzeciej kwarcie Booker wrócił do szatni z widoczną kontuzją. Trener Suns, Monty Williams, doznał złamania bukmachera, który wykluczył go z gry w drugiej połowie. The Suns, którzy byli bardzo kochani na ojczystej ziemi, przegrali 125-114 z Pelikanami w drugim meczu i znaleźli się z remisem w jednej grze w swojej serii.

Oczekuje się, że Booker zostanie poddany leczeniu i badaniu w środę w celu ustalenia stopnia urazu.

Trener Sons Monty Williams powiedział: „Więcej informacji otrzymamy jutro”. Cam2 ciąg dalszy. „Graliśmy bez Chrisa [Paul] I zarejestruj się wstępnie. Jeśli chcemy grać bez książki, to następny człowiek. Robiliśmy to przez cały rok.

Teraz serial przenosi się do Nowego Orleanu, a z Bookerem lub bez niego, gdy słońca są faworytami, nagle pojawia się presja na Phoenix. Nie mają w tej serii przewagi na własnym boisku i chociaż mają rekord 8-3 w 11 meczach rozegranych bez bookera, to przed wygraniem rankingu nr 1 mecze play-off to zupełnie inna sprawa. Z siedmiu meczów, które Booker opuścił z powodu kontuzji uda w listopadzie, nie można było powiedzieć, jak poważne to było, ale jeden znokautował go w mniej niż trzy tygodnie. Kiedy drużyny grają z tobą wiele razy w krótkim czasie, tworzenie ofensywy bez najlepszego strzelca jest najwyższą linią.

Można teraz ufać, że wszystkie słońca mają korzystne prognozy dla kości udowej Bookera. Jako koledzy z drużyny Bookera, kość udowa jest niestabilną częścią ciała, gdy dochodzi do kontuzji Chris Paul Wiedzieć lepiej. The Suns mogli uciec z pierwszej rundy bez Bookera, ale potrzebują go, jeśli planują wrócić do finałów NBA.

READ  Reakcja Chin na możliwą wizytę Pelosiego na Tajwanie jest „bezprecedensowa”, ale szanse na konflikt militarny są nadal niewielkie, twierdzą eksperci