Browns kontra wynik.

Podobnie jak starszy brat kradnący halloweenowe cukierki swojego rodzeństwa, Brown w poniedziałek znęcał się nad Bengalami po obu stronach piłki. Drużyna z miasta zdominowała grę, pokonując swojego rywala w stanie 32-13 w Halloween.

Zwycięstwo przerwało czteromeczową passę Cleveland (3-5, 2-1 w Azji Północnej), który miał wspaniałe noce od rozgrywających Jacoby’ego Brissetta i Amari Coopera. Brissett rzucił na 278 jardów i wylądował w 17 z 22 podań. Pobiegł także do przyłożenia, które dało Brownowi prowadzenie 18:0 sześć minut po rozpoczęciu trzeciej kwarty. Cooper z nawiązką zrekompensował sobie przechwycenie w pierwszej połowie po trafieniu pięciu podań na 131 jardów i przyziemieniu.

Ofensywa Cincinnati wyraźnie ominęła zawodnika All-Pro, Ja’Marra Chase’a, który z powodu kontuzji uda nie zagra przez co najmniej kilka następnych tygodni. Bengalczycy (4-4, 0-3 w Azji Północnej) doznali kolejnej poważnej kontuzji w poniedziałek wieczorem, kiedy obrońca Chidupi Ozzi opuścił grę z kontuzją kolana w pierwszej połowie.

Declining Browns Nick Chubb otworzył wynik przyłożeniem z trzech jardów, w wyniku którego w pierwszej połowie pozostała formacja dzikiego kota. Chubb ponownie znalazł strefę końcową chwilę później, po tym, jak Brown zdecydował się na obydwa po karnym Bengalu, który przesunął piłkę na linię 1 jarda. 55-jardowe pole Cady Yorka w miarę upływu czasu dało Browns prowadzenie 11-0 w przerwie. Jego cel z pola przyszedł po tym, jak Evan McPherson odniósł sukces w jego próbie z 47 jardów.

W obliczu bengalskiej obrony, która nie pozwoliłaby na przyłożenie w drugiej połowie w nocy, Brown zdobył przyłożenie w każdym z trzech pierwszych przejazdów po przerwie. Terminowe ukończenie od Brissett do Coopera i Donovana Peoples-Jones, wraz z konsekwentną dietą Chubba i Kareema Hunta, pomogło Clevelandowi awansować 25:0 do trzech czwartych. Prowadzenie urosło do 32-6 po tym, jak Chubb strzelił swojego drugiego gola z 8:46 przed końcem. Chubb zatrząsł się na 101 jardów i wylądował dwa razy na 23 razy, zanim opuścił mecz wcześniej z wygraną w zasięgu ręki.

READ  Jednym z ulubionych momentów Deiona Sandersa po zwycięstwie Buffaloes był telefon od ojca WR Jimmy’ego Horna

Dlaczego Brown wygrał?

Prowadzeni przez Milesa Jarretta (1,5 worka) i Sion Taketake (13 strzałów, 1 worek), obrona Browna zniosła ładunek wcześnie, przygotowując się do ataku. Jednostka nie ucichła, gdy rozpoczęła się ofensywa w Cleveland, a Brown ograniczył Cincinnati do zaledwie jednego przejazdu na czerwone pole, podczas gdy Burrow & Co. zdobył 15 przyłożeń jako pierwsze i 4 z 10 na trzecim.

Ofensywna linia Browna, pomimo kontuzji meczowej Jacka Conklina, zdominowała defensywny front Bengalu. Jednostka — która otrzymała solidny wysiłek od Jamesa Hudsona, który zastąpił Conklina — przygotowała scenę dla Chapa, Hunta i reszty Browna do przejechania 172 jardów i trzech przyłożeń na 44 wagonach. Dobra passa dała również Brissetowi czas na wykonanie kilku przejazdów sprzęgła, które poszerzyły jazdę punktacją.

Dlaczego Bengalowie przegrali?

Ten mecz zastępuje porażkę Bengals w pierwszym tygodniu ze Steelers jako najgorszy jak dotąd występ Cincinnati w sezonie. Ofensywa Cincinnati została całkowicie ominięta przez obronę Clevelanda, podczas gdy jej obrona nie mogła pokonać straty Ozziego.

Chociaż w ostatnich tygodniach gra lepiej, dobra passa Bengalczyków spadła w poniedziałkowy wieczór, pozwalając Burrowowi na pięć luzów. Przód Cincinnati również nie zdołał zrobić wielu dołków dla Joe Mixona, który zakończył grę z 27 jardami w ciągu ośmiu rund.

Jak wspomniano powyżej, nieobecność Chase’a wyraźnie wpłynęła na przestępstwo Bengalów. Burrow nie był w stanie wiele zrobić, często decydując się na krótsze rzuty. Ukończył podania dla dziewięciu różnych kolegów z drużyny, ale żaden z nich nie otrzymał więcej niż 49 jardów. Większość obrażeń Burrowa miała miejsce w czasie śmieci, gdy jego zrzut w czwartym kwartale przeszedł do Tylera Boyda i Tee Higginsa po walce.

Boroughs nadal nie wygrali z Brownem, jedyną drużyną z Azji Północnej, której jeszcze nie pokonali. Jest 0-4 w meczach z Cleveland i ma rekordy 2-2 z Pittsburghem i Baltimore.

READ  Sagiv Jehezkel: Izraelski piłkarz aresztowany w Turcji po protestach popierających przetrzymywanie zakładników w Gazie

punkt zwrotny

Osiem lat spóźniony Cincinnati miał szansę dostać się na tablicę wyników przed przerwą, kiedy Achim Davis-Geither wpadł na flopa do Brissett (po wyrzuceniu przez Sama Hubbarda i Von Bella) na 1:56 przed końcem rundy. Jednak worek Burrowa i niepełne podanie na trzecim miejscu zmusiły Bengalów do próby strzału w pole. Macpherson przegapił swoją próbę, dając Brownowi krótki okres 40 sekund na pracę z nim. Brissett ukończył dwa podania na 26 jardów, aby ustawić bramkę z pola Yorku, która dała Browns dwucyfrową przewagę w pierwszej połowie.

Bengalczycy wciąż mogli odwrócić bieg wydarzeń podczas pierwszego przejazdu w drugiej połowie. Ale obrona zrezygnowała z dwóch trzecich i długich konwersji – ukończenie 26 jardów z Brissett do Peoples-Jones i 9 jardów prowadzone przez Chubba – co doprowadziło Brissett do biegu na trzy jardy, zwiększając przewagę Clevelanda do 18 punktów.

zagrać w grę

Cooper postawił wykrzyknik na swój wielki wieczór pod koniec czwartego kwartału. Gdy jego drużyna była już w górę, 25-6, Cooper zdołał złapać skok, pokonując Bell and the Bengals w pierwszej rundzie, a Dax Hill znalazł się na środku stawki. Złapanie 53 jardów spowodowało, że przekroczył granicę 100 jardów podczas ostatecznej konfiguracji lądowania Brownsa.

godny zacytowania

„Uwielbiałem to. Nie martwię się o miejsce docelowe, martwię się tylko o podróż. … Cieszyć się chwilą, cieszyć się wzlotami i upadkami, cieszyć się wszystkim w tym procesie. Nie zmieniłbym tego na świata. Mam takie szczęście, że jestem na tym stanowisku, gdzie jestem Obok tych wspaniałych facetów, trenerów i zawodników. To przyjemność wchodzić codziennie do szatni i wiedzieć, że zacznę. tak długo, jak mogę.” – Brissett, do Lisy Salters z ESPN, o tymczasowej roli rozgrywającego w Browns

Co dalej

Brown rusza w dziewiąty tydzień pożegnania. Gracze z Cleveland mogą spędzić część swojego pożegnalnego tygodnia na pakowaniu swoich toreb, ponieważ cztery z pierwszych pięciu meczów Browns po pożegnaniu będą w drodze. Podróż rozpoczyna się od meczów z przeciwnikami z Azji Wschodniej Miami i Buffalo, po czym kończy się z Bengalami w 14. tygodniu.

READ  Stowarzyszenie Graczy MLB uruchamia milionowy fundusz dla pracowników dotkniętych odwołanymi grami; MLB zrobić to samo

Cincinnati będzie gościć Karolinę na krótki tydzień przed tygodniem pożegnania. Podobnie jak Cleveland, Bengalczycy będą mieli po tygodniu pożegnania pojedynki drogowe. Zmierzą się ze Steelerami w „Sunday Night Football” w tygodniu 11, zanim udadzą się do Nashville na drugi mecz w zeszłorocznej ligowej trasie akcji.