49ers News: Twitter reaguje na 49ers biegających po Bucs

The 49ers Kontynuuj toczenie tam, gdzie są skierowane Buccaneers z Tampa Bay Niedziela. Legenda Brocka Purdy’ego wzrosła po pokonaniu Kozłów. Purdy ma wiele tytułów do wyboru. Twitter płonął podczas zwycięstwa.

Ten tweet jest dość stary.

Rodzina Byrdie była obecna na niedzielnym występie i nie zawiodła.

Po rozpoczęciu meczu 49ers wybiegli na boisko, by zdobyć przyłożenie, które zostało przerwane przez Debo Samuela.

Bucs przegapiliby próbę zdobycia bramki z dystansu podczas pierwszego przejazdu. Przypomniało mi to kolejną niecelną bramkę z gry na stadionie Levi’s.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Po puncie 49ers atak wracał do strefy końcowej.

Purdy kontynuował strzelanie do piłki nożnej. Ten rzut poza liczbami, gdy obrońca spada na niego, robi wrażenie.

Przed przerwą miał kolejną przerwę.

Awans 28-0 nad Bucs to jedno. Wygrać 28-0 z Tomem Bradym w obecności rodziców i rodziny to jedno. To była szczególna chwila dla rodziny Purdy.

Droga była otwarta, ale świętowanie przerwała kontuzja Debo Samuela. Początkowy optymizm jest taki, że nie jest to kontuzja kończąca sezon. Kibice 49ers będą jednak trzymać kciuki.

McCaffrey dodałby kolejne przyłożenie na ziemi, aby zwiększyć prowadzenie do 35-0. Nawet najbardziej optymistyczni fani 49ers nie spodziewali się takiego wyniku.

Bucs zdobyli przyłożenie w drugiej połowie końca przerwy. Obrona 49ers była równie twarda jak zawsze. Dre Greenlaw przechwycił Brady’ego i podpisał futbol.

Po tym zwycięstwie skupiamy się na ciężkości kontuzji Samuela. 49ers przygotowują się do podróży do Seattle na coś, co może być klinczerem NFC West.

READ  Brittany Mahomes odpowiada hejterom po debiucie w kostiumie kąpielowym w Sports Illustrated

Elitarna obrona. Purdy wygląda na czujnego. To było zabawne zwycięstwo – bardzo ekscytujące czasy dla fanów 49ers.