Wyniki NFL, terminarz, aktualizacje na żywo z 12. tygodnia: Jaguary oszałamiają Ravens, wygrywając mecz za 2 punkty

To 12. tydzień sezonu NFL 2022, a my na bieżąco informujemy Cię o wszystkich akcjach i najważniejszych wydarzeniach w ciągu dnia. W składzie Tygodnia 12 jest kilka świetnych meczów i opowiadań, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zobaczyć, jak to się rozwija. Zaglądaj tu często, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Samoloty 31, niedźwiedź 10 (Na wynos)
przywódcy 19, jastrząb 13 (podsumowanie)
Bengale 20, tytani 16 (podsumowanie)
delfiny 30, Teksas 15 (podsumowanie)
lamparty 23, Dziki koń 10 (podsumowanie)
brązowy 23, haker 17 (dogrywka) (podsumowanie)
Jaguar 28, wrony 27 (Gametracker)
ładowarki w podstawy16:05 czasu wschodniego (zapowiedź)
Najeźdźcy w Seahawki16:05 czasu wschodniego (zapowiedź)
barany w głowy16:25 czasu wschodniego (zapowiedź)
święci w 49ers16:25 czasu wschodniego (zapowiedź)
Pakowacze w Orły20:20 czasu wschodniego (zapowiedź)

Poniedziałek

Stalowcy w źrebaki20:15 czasu wschodniego (zapowiedź)

Niedobrze

Z Justinem Tuckerem wszystko jest możliwe dla Crows. będziemy, około byle co. Przegrywając 28-27 na 14 sekund przed końcem meczu, Ravens prawie odrobili stratę podobną do tej, jaką AFC Chiefs mieli przeciwko Bills rok wcześniej. Krótki punt dał Baltimore dobrą pozycję w polu, a następnie 12-jardowe zakończenie Lamara Jacksona ustawiło Ravens na 50-jardowej linii Jaguarów. To wtedy Baltimore wyciągnął MVP wszechczasów z 67-jardowym rzutem z gry – co byłoby najdłuższym w historii NFL. Tucker wyglądał dobrze, ale nawet najlepsi mają swoje ograniczenia, a jego próba wylądowała zaledwie kilka metrów od bramki, gdy Jaguary zakończyły oszałamiający powrót.

żarty!

Trevor Lawrence zaczyna pokazywać, dlaczego jest uważany za najlepszą perspektywę zawodową od czasów Andrew Lucka w NFL. Potrzebując przyłożenia na nieco ponad 2 minuty przed końcem, Lawrence wykonywał pchnięcie za pchnięciem, prowadząc Jaguary na 75 jardów w 10 zagraniach – z których ostatnia zakończyła się słodkim przyłożeniem Marvina Jonesa na 14 sekund przed końcem. Zamiast dążyć do remisu, główny trener Jacksonville, Doug Pederson, okazał pełne zaufanie do poprzedniego numeru 1 w klasyfikacji generalnej, wpuszczając ofensywę z powrotem na boisko. I znowu Lawrence ciął laserem bramkę, która przeszkodziła Zayowi Jonesowi w objęciu prowadzenia.

Cooper uwalnia się, Chubb wygrywa!

Browns w ogóle ukradli tę grę Piratom. Najpierw był jednoręczny zaczep Davida Njoku w czwartym meczu, który zremisował, a następnie Amari Cooper wpadł do dogrywki, aby uzyskać ogromny zysk, wprowadzając Cleveland do pięciopunktowej linii Tampa Bay. Dwie gry później Nick Chubb wygrał, dzięki czemu Buccaneers wrócili poniżej 500.

Jednoręczny niszczyciel, remis!

Z ostatnią szansą na 4-10, Jacoby Brissett zobaczył Davida Njoku i skrawek przestrzeni w tylnej połowie strefy końcowej. Więc wystrzelił, a Njoku w jakiś sposób wyciągnął piłkę z powietrza jedną ręką, aby złapać akrobatyczną piłkę. Udany punkt po upewnieniu się, że Browns i Bucks pójdą do dogrywki.

READ  Tom Brady nie wycofuje się od redakcji piratów

INT strefa końcowa

Liderzy nadal wygrywają z Taylorem Heinicke w środku. Ale podobnie jak podczas ich gorącej passy, ​​w niedzielę obrona ponownie okazała się silna. Gdy Falcons grozili objęciem prowadzenia w ostatniej minucie, obrońca Daron Payne odbił podanie Marcusa Marioty w powietrze, a obrońca Kendall Fuller upadł po przechwyceniu z nurkowania w strefie końcowej.

TeeD

Kiedy Joe Burrow musi zagrać, zwykle idzie do kolegi ze studiów, Ja’Marra Chase’a. Cóż, Chase wciąż zmagał się z kontuzją biodra, więc Burrow zwrócił się do innego utalentowanego Tee Higginsa. A w meczu remisowym na początku czwartej kwarty Higgins dał zielone światło.

Ramblin’, Bomblin’, Stamblin’

Pomimo bombardowania Teksańczycy wciąż walczą. Obejmuje to Jordana Akinsa, który po nieudanej próbie wcześniejszej gry wykonał imponujący pojedynczy wysiłek, by złapać piłkę wokół linii 20 jardów, a następnie odmówił zejścia na dół, dopóki nie przekroczył linii bramkowej w celu zdobycia bramki.

Nowicjusz WR

Giants pilnie potrzebują szerokiego odbiornika dla branży gier. Wszedł debiutant pierwszej rundy Trillon Burks, który daje o sobie znać od czasu powrotu po kontuzji w 10. tygodniu. Burks rozegrał swój pierwszy mecz powitalny na 100 jardów w zeszłym tygodniu przeciwko Packers i miał szansę po raz kolejny przekroczyć stulecie dzięki temu niesamowitemu chwytowi z 51 jardów, który dał remis z gry.

Samoloty startują

Niedźwiedzie objęły prowadzenie 10-7, ale od tamtej pory to ALL Jets. Rozgrywający Mike White (302 jardy, trzy przyłożenia) był gwiazdą, ale biegacz Ty Johnson ostatnio wszedł do drużyny punktowej z 32 jardami w biegu na sześć.

Heinick TD

Obecnie jest to zespół Taylora Heinicke, który nadal gra dla dowódców, którzy chcą ugruntować swoje miejsce w wyścigu dzikich kart NFC. Pod koniec trzeciej kwarty Heinicke ponownie wyprowadził Waszyngton na prowadzenie po 16-jardowym przyłożeniu Johna Batesa.

Mike’a White’a

Mike White przechodzi od razu do swojego pierwszego meczu z byłym najlepszym wyborem w drafcie, Zackiem Wilsonem. Złapał tylko pięć nieukończonych podań w porównaniu z trzema podaniami po przyłożeniu, z których ostatnim było trafienie Elijaha Moore’a za wynik 22 jardów. Samoloty dominują nad niedźwiedziami w deszczu.

Unikalna miarka i wynik

Sam Darnold stara się być początkowym rozgrywającym Panthers do końca sezonu. Jak dotąd był przyzwoity (9 na 15, 104 jardy, 1 TD) i miał też wielu szczęśliwców. Darnold został rozebrany na linii bramkowej, ale zamiast Broncos odzyskać stratę, Darnold wskoczył na nią i przetoczył się do strefy końcowej, nie dotykając jej. Rzadka łopata i wynik sprawiły, że Karolina miała dwa upadki.

Szybko dotrzyj do strefy końcowej

Ponieważ Travis Etienne ma wątpliwości co do powrotu z powodu kontuzji stopy, Ravens otrzymają pełny zestaw od JaMycala Hasty’ego na resztę meczu. Dlatego mogą chcieć zakryć biegacza mierzącego 5 stóp i 8 metrów, który swobodnie biegł wzdłuż linii bocznej, zdobywając 28 jardów. To był piękny rzut Trevora Lawrence’a, który umieścił piłkę między obrońcą a obrońcą i wpadł w hakowe ręce Hasty’ego, uzyskując szóstkę.

READ  Daniil Miedwiediew nazywa rosyjską inwazję na Ukrainę „niezwykle niepokojącą”, wciąż mając nadzieję na grę na Wimbledonie

Zbieraj i zdobywaj punkty!

W Miami panuje wielka frajda, ponieważ Dolphins przypominają reszcie AFC, że są siłą, z którą trzeba się liczyć. Ostatnia godna uwagi gra na szachownicy i wynik należały do ​​Xaviena Howarda, który wykorzystał fumble Jordana Akinsa i wbiegł do strefy końcowej ze swoimi kolegami z drużyny z 16 metrów.

Dolphins weszli do pierwszej połowy z historyczną przewagą 30-0, co jest drugą co do wielkości przewagą w pierwszej połowie w ciągu ostatnich 30 sezonów, Za wyszukiwanie w NFL.

Garretta Wilsona x2

Nowicjusz Jets z szerokim odbiornikiem, Garrett Wilson, to wyjątkowy talent. Spójrz na sposób, w jaki wbija stopę w ziemię, aby zaczepić obrońcę, a następnie pokonuje resztę obrony Niedźwiedzi, zdobywając długie przyłożenie – jego drugie w pierwszej połowie.

Henry wykonał prawie całą pracę podczas pierwszego popołudniowego pojedynku Tytanów, ale Tennessee nie zdobyłby gola, gdyby nie Trillon Burks. To była samodzielna gra szerokiego odbiornika, który odzyskał fumble Henry’ego w strefie końcowej po podaniu 69 jardów od ekranu.

twarz dziewczyny

Deszcz jest zdecydowanie czynnikiem w grze Jets-Bears. Wystarczy spojrzeć na to, co wydarzyło się podczas próby zdobycia bramki z gry w Nowym Jorku.

Zaczynając od zmagającego się z problemami Davisa Millsa, Kyle Allen otrzymał szansę objęcia pozycji rozgrywającego nr 1 w Teksasie do końca 2022 roku. Ale wkrótce wróci na ławkę, jeśli nadal będzie tak rzucał puntami. W drugiej ćwiartce niedziela. Dryfując do kieszeni, Allen wysłał całe powietrze swoją krótką pocztą lotniczą, która wylądowała bezpośrednio w rękach Andrew Van Ginkela w celu przechwycenia. Wielki powrót zapewnił Delfinom pierwsze miejsce i punktację, a Jeff Wilson zrobił resztę z wynikiem trzech jardów, zwiększając przewagę do 17.

plecy

Wszyscy uwielbiają dobrze wykonane podanie z zbiórki. Udawaj dostawę, rzuć się na bok, aw ostatniej chwili obróć biodra i rzuć przez pole. Liderzy absolutnie się w nim zakochali, pozostawiając MyCole Pruitt szeroko otwartego na wynik.

Tak, dobrze to przeczytałeś. Dwa przejazdy, 142 jardy i 10 punktów dla Niedźwiedzi prowadzonych przez Siemiana, który objął prowadzenie po czterojardowym przyziemieniu do Byrona Pringle’a.

wreszcie

Jedna z najbardziej szalonych pass w NFL w tym roku dobiegła końca. Panthers weszli do niedzieli bez dokładnego wyniku w pierwszej kwarcie z 11-play drive drive, ale to się zmieniło w stosunku do Broncos, częściowo dzięki debiutowi Sama Darnolda w 2022. Darnold poprowadził Karolinę w 11-play, 71-yard drive, który zakończył się z piłką podaną przez DJ Moore’a w biegu na pięć jardów – pierwsze w pierwszych 15 minutach w tym sezonie.

niezaprzeczalny!

Kiedy Brian Robinson Jr. złapał podanie na 14-jardowej linii Falcons, miał jednoosobowe uderzenie w drodze do strefy końcowej. Startujący kapitana wybrał najkrótszą drogę – przez obrońcę – przekozłował piłkę nad róg obrońcy Darrena Halla, a następnie poprowadził kolejnego Sokoła przez linię bramkową.

Zach Wilson odpada, Mike White wchodzi – a zawodnik, który w niedzielę zaczął lepiej, nie mógł sobie wyobrazić. White wykonał sześć ze swoich pierwszych siedmiu podań w pierwszym podaniu na 69 jardów i to krótkie podanie do Jarretta Wilsona.

READ  Piwowarze kontynuują swoje mistrzostwo w piracie w Milwaukee

Brązowy uderza pierwszy (ponownie)

Gdyby NFL oznaczało nagłą śmierć jako pierwsze zwycięstwo w dół, Browns byliby blisko szczytu AFC. Cleveland zdobył teraz przyłożenie w trzecim z rzędu pierwszym uderzeniu w meczu, tym razem w końcówce wokół tego atakującego Anthony’ego Schwartza, który zdobył 31 jardów.

Dostać. O. I.

Czy to Derrick Henry w mundurze bengalskim? Nie, ale Samaje Perine z pewnością wyglądał jak „Tractorcito”, kiedy sztywnym ramieniem wyróżniał się obrońca David Long Jr. Zastępując Joe Mixona (wstrząśnienie mózgu), Perine nadał ton pierwszej akcji.

Rookie RB wciąż rośnie

Jeśli oglądałeś pierwszy mecz NFL kilka tygodni temu, znasz Rashada White’a. Nowicjusz Buccaneers miał dobry start i 22 razy przeniósł piłkę na 105 jardów, z czego kilka trafiło w ostatnim ataku, aby przypieczętować zwycięstwo Tampa Bay.

Wybór w trzeciej rundzie z Arizony również powinien otrzymać mnóstwo akcji w niedzielę. Leonard Fournette, który pełnił funkcję RB1 przez cały sezon z wyjątkiem poprzedniego meczu, doznał kontuzji pachwiny w Niemczech i został wykluczony z 12. tygodnia przeciwko Browns. Buccaneers aktywowali linebackera Giovanniego Bernarda z kontuzjowanej rezerwy w sobotę, ale spodziewają się dużego rozmiaru (i późniejszego sukcesu) od White przeciwko 24-punktowej obronie Cleveland (135,1 jardów dozwolone na mecz).

White jest najnowszym debiutantem, który pokazał, że potrafi atakować w parterze. Przejdźmy przez twórców gier.

• The Jets’ Breece Hall (runda 2, 36. wybór) był na najlepszej drodze do zdobycia nagrody NFL Offensive Rookie of the Year przed finałem sezonu w ACL i zerwał łąkotkę.
  • Kenneth Walker 3 z Seahawks (druga runda, 41. wybór) jest teraz faworytem do nagrody po tym, jak w szóstym tygodniu pokonał kontuzjowanego Rashada Penny’ego.
  • Brian Robinson Jr. (trzecia runda, wybór nr 98), pomimo dwóch trafień w okresie przedsezonowym, rozpoczął pięć z siedmiu meczów, w których grał od powrotu po kontuzji. On średnio ponad 15 prowadzi na mecz.
  • Jedynym debiutantem, który rozpoczął rok jako wyraźny starter dla swojego zespołu, Damon Pierce z Teksasu (czwarta runda, wybór nr 107) był jedynym jasnym punktem Houston z 780 jardami w biegu (prowadząc wszystkich debiutantów) i łącznie czterema przyłożeniami. .
  • Wydaje się, że Chiefs Isiah Pacheco (7. runda wyboru, 251) kradnie draft na tej pozycji. Odkąd został mianowany starterem w 7. tygodniu, miał średnio około 5,4 jarda na prowadzenie. Wyniki były lepsze w ciągu ostatnich dwóch tygodni: 31 prowadzi i 189 jardów (6,1 jarda na prowadzenie).

Ci faceci byli integralną częścią sukcesu ich zespołu, a to nawet nie obejmuje Tylera Allgeiera z Falcons, Jamesa Cooka z Billsa i Kyrena Williamsa z Rams — wszyscy wydają się gotowi do podjęcia większych ról podczas ostatniego odcinka Wyścig. Kampania 2022. Oddanie biegacza zdecydowanie w dobre ręce.