Wyniki i aktualizacje USFL: wyniki na żywo i analizy, gdy Stars and Breakers zmierzą się w drugim meczu niedzielnego Tri-Caps

Philadelphia Stars zdominowało pierwszą połowę swojego debiutu w NFL przeciwko New Orleans Breakers, ale Breakers prowadzili 9-7 w pierwszej połowie dzięki błędom Stars w pierwszej połowie. Brian Scott rzucił przechwycenie w Fontay Diggs, który otrzymał 37 jardów za przyłożenie i dał Breakerowi prowadzenie 7-0, a New Orleans zablokował kopnięcie Matta Mengele dla bezpieczeństwa, co spowodowało, że Breaker 9-0 rozpoczął mecz.

W przeciwnym razie Stars zdominowały mecz, prowadząc Breakers w sumie od 162 do 90 jardów i utrzymując czas przez 20 minut w pierwszej połowie. Scott zdobył bramkę w 11 meczach na 94 jardów, podając sześć jardów przy przyziemieniu do Buga Howarda – mojej jedynej ofensywnej linii w grze – aby zmniejszyć różnicę do 9-7.

NFL przygotowuje się do draftu w 2022 r. w Las Vegas i fani piłki nożnej głodni wiosennej ligi, NFL ma nadzieję, że stanie się ostoją w życiu tych, którzy pragną stadionów i nie chcą z nich wychodzić. Jeśli to ty i prawdopodobnie zapnij pasy – już widzieliśmy podekscytowanie w Ogier Birmingham wygrywa otwarcie sezonu w sobotni wieczórw pierwszym niedzielnym meczu Houston Gamblers wściekle powrócili do Michigan Panthers, których TD prawdopodobnie byłby niekompletnym finałem w strefie końcowej.

Oto spojrzenie na dotychczasowe wyniki postępów w grze Stars and Breakers:

Sobota
Birmingham Ogier 28, New Jersey 24 generałów
Niedziela
Houston Gamblers 17, Michigan Panthers 12 (finał)
New Orleans Breakers 9, Philadelphia Stars 7 (pierwsza połowa)
Tampa Bay Bandits kontra Pittsburgh Mullers, 21:00 czasu wschodniego, FS1, fuboTV.

Trzymaj się poniższego bloga na żywo, aby uzyskać najgorętsze aktualizacje i aktualizacje wszystkich akcji!

READ  Z raportu wynika, że ​​Patrick Mahomes zrestrukturyzuje kontrakt, aby uwolnić 21,6 miliona dolarów w ramach rezerwy dla Chiefs.