Wyniki futbolu uniwersyteckiego, rankingi, najważniejsze wydarzenia: numer 8 TCU wyprzedza numer 17 Kansas State, wciąż niepokonany

Ósme miejsce w TCU wydaje się być zagrożone rezygnacją z pierwszego meczu sezonu w sobotę, ale The Horned Frogs zorganizowali swój drugi epicki rajd w ciągu wielu tygodni, wygrywając 38-28 Big 12 na 17 miejscu w Kansas State. TCU weszło do gry po wcześniejszym przetestowaniu, przegrywając z 17 punktami, by pokonać 11 punkt Oklahoma State 43-40 w dwóch dodatkowych przypadkach w tygodniu 7. Z 18-punktowym spadkiem do Wildcats w drugiej kwarcie, The Horned Frogs strzeliło gola. kluczowe przyłożenia na plecach. Kolejne posiadłości wchodzą i opuszczają pierwszą połowę.

Znalezienie sposobów na wygraną się opłaca. TCU pozostaje niepokonany i prowadzi wyścig Big 12 Championship Game pod wodzą pierwszego roku trenera Sonny’ego Dykesa.

Za silnym biegiem Kindera Millera i weterana rozgrywającego Maxa Duggana, Horned Frogs zdobyli 28 punktów bez odpowiedzi, aby zakończyć mecz. Miller pobiegł na 153 jardy i dwa przyłożenia na 29 buggy, Duggan rzucił na 280 jardów i trzy przyłożenia, podczas gdy The Horned Frogs poprawiło się do 7-0 (4-0 Big 12). Bez rajdu TCU dołączyłoby do 7 Ole Miss, 9 UCLA i 14 w Syracuse jako poprzednio niepokonane zespoły, które poniosły pierwsze porażki w 8. tygodniu.

Do sukcesu TCU przyczyniło się również szczęście i kilka kontuzji. Kansas State grał prawie przez cały mecz bez rozgrywającego Adriana Martineza, który opuścił grę z powodu kontuzji w pierwszej kwarcie. Martinez po cichu ma świetny sezon, a jego sytuacja będzie kreślić duże znaczenie dla Wildcats (5-2, 3-1), gdy będą starać się mocno walczyć o tytuł Wielkiej Dwunastki.

Oto pełne podsumowanie wyników rankingowych drużyn.

Sprawdź to…

READ  Arsenal 2:0 Sevilla – Trossard w centrum uwagi, Saka, Martinelli i Havertz imponują