Wynik Texas Eagles, fast food: Filadelfia zaczyna 8-0 jako pierwsza w historii franczyzy

Philadelphia Eagles pokonało Houston Texans 29-17 w czwartek wieczorem. Orły poprawiły się do 8-0, podczas gdy Teksańczycy spadły do ​​1-6-1. Orły nie rozpoczęły sezonu 8:0 przed tym sezonem, ale dziś przeszły do ​​historii.

Teksańczycy wydali oświadczenie na początku, zaskakując wielu, zdobywając pierwsze przyłożenie w grze. Rozgrywający Davis Mills kierował swoją drużyną w dół boiska, a 75-jardowy napęd został ograniczony przez przyjęcie przyłożenia 2 jardów przez Crowne Kituriano.

Orły rozpoczęły się głęboko w swoim terytorium, ale zdołały przejechać 91 jardów na wynik, dołączając do szachownicy dzięki Milesowi Sandersowi, który pędził na 2 jardy TD.

Orły tylko dwukrotnie zmieniły piłkę w tym sezonie przed tym meczem, ale obrona Teksańczyków dotarła do rozgrywającego Jalena Hurtsa, zmuszając Stephena Nelsona do zboczenia i odzyskania Jonny’ego Johnsona. Teksańczycy nie byli w stanie wykorzystać obrotów.

Philly odbił się ofensywnie, obejmując prowadzenie na 79 jardach. Kenneth Jenwell uderza go w strefie końcowej z doskokiem na 4 jardy.

Zaledwie dwie minuty po pierwszej połowie Damon Pierce chwycił piłkę 36 jardów, aby wywołać atak Houston. Pierce był kluczowym elementem ofensywnym i zakończył grę z 13 obrońcami i 88 jardami. Chris Moore zdobył podanie w strefie końcowej, które początkowo zostało uznane za niekompletne, ale zostało odwrócone do wyniku, a mecz zakończył się remisem.

CJ Gardner przechwycił Johnson Mills iw następnej grze Eagles strzelili gola i odzyskali prowadzenie. 17-jardowy odbiornik AJ Browna sprawił, że było to 21-14.

Drużyna z Teksasu zdobyła trójkę w trzeciej kwarcie, aby zmniejszyć prowadzenie Orłów.

Przewaga Filadelfii w czwartym kwartale została powiększona przez przyjęcie z dystansu Dallas Goedert z 4 jardów i udaną dwupunktową konwersję dzięki doskokowi Hurtsa w środku.

Drugie przechwycenie przez Millsa przypieczętowało los Teksańczyków, a Orły były w stanie wygrać.

Dlaczego Orły wygrały?

Orły nie grały w normalnej formie, zwłaszcza na początku meczu z drużyną, która odniosła jedno zwycięstwo, ale nie zwlekały zbytnio. Wchodząc do gry, Orły zdobyły więcej punktów w drugiej kwarcie samych meczów niż Teksańczycy zdobyli razem przez cały sezon, ale ten mecz to zupełnie inna historia.

READ  Mądra rada Toma Izu dla Draymonda Greena po meczu 2 „Frowing” przeciwko Mavericks

Orły miały szok, że nie były tak dominujące, jak były, ale pomimo słabnącej pewności siebie, były w stanie dalej grindować i ostatecznie się go pozbyły.

Rozgrywający Galen Hurts przeszedł 21 z 27 na 243 jardy i dwa przyłożenia i nadal jest liderem, którego ten zespół potrzebuje. Umiejętność Hurtsa do rzucania na boisku i dziwactwo w ruchu lub w prasie odróżniają go od innych rozgrywających w lidze.

Miles Sanders prowadził drużynę z 17 trenerami z 93 jardami i przyłożeniami. Dallas Goedert miał osiem przyjęć na 100 jardów i przyłożenia.

Obrona była silna z dwoma głównymi zastrzeżeniami, a największym elementem tych zwrotów było to, że Orły wykorzystały jeden i zabrakło czwartego kwadransa w drugim. Javon Hargrave spędził jedną noc z sześcioma parami konkurentów i trzema workami.

Dlaczego Teksas przegrał?

Texas zaczął mocny, ale mieli problemy z zamknięciem transakcji. Utrzymali Orły przez większość zawodów, ale pozwolili Philly zwiększyć przewagę pod koniec.

Zarzuty Millsa wcale nie pomogły ich sprawie i w przeciwieństwie do Eagles, kiedy obrona Teksasu wymusiła zwrot, ich atak nie wykorzystał zamieszania.

Texas 2 na 4 znajdowały się w czerwonej strefie, podczas gdy Orły 4 na 4 w czerwonej strefie. Cel w terenie, który miał być lądowaniem i przechwyceniem w rejonie Al-Nusour, był głównym czynnikiem straty.

punkt zwrotny

Podanie Millsa przydzielone Moore’owi zostało przechwycone przez CJ Gardner-Johnsona, który teraz prowadzi w lidze z piątką. Orły zmieniły przechwycenie w spadek, dając drużynie gości przewagę, którą mogli utrzymać do końca meczu.

Oto spojrzenie na proces sprzeciwu:

zagrać w grę

James Bradbury przypieczętowuje zwycięstwo spóźnionym przechwyceniem. Spójrz:

Co dalej

Zespół z Teksasu zmierzy się z New York Giants w 10. tygodniu. Giganci obecnie siedzą na 6-2 i zaskoczyli wielu fanów NFL swoim imponującym sezonem. Giganci żegnają się w ten weekend po tym, jak w 8. tygodniu spadły na Seahawks.

READ  Umowa została uzgodniona dla Christiana Pulisicia między Milanem a Chelsea

The Eagles mają w przyszłym tygodniu mecz NFC East w „Monday Night Football”, kiedy będą gościć kapitanów Waszyngtonu. Liderzy są obecnie 4-4 po wygraniu ostatnich trzech meczów. W ten weekend zmierzą się z 6-1 Minnesota Vikings.