Wynik Steelers vs.Bccaneers: aktualizacje na żywo, statystyki, najciekawsze momenty, analizy; Kenny Beckett zostaje zwolniony z powodu wstrząśnienia mózgu

Pittsburgh – Pierwszy start Kenny’ego Picketta był zaskakująco dobry dla niego i słabszego Steelersa, który prowadził Buccaneers 10-9 w pierwszej połowie. Jednak Beckett wypadł z gry w trzeciej kwarcie, kiedy został kontuzjowany przez pomocnika Buccaneers Devina White’a. Beckett został wykluczony do końca meczu z powodu wstrząsu mózgu.

Podczas pierwszego przejazdu Steelerów, Beckett rzucił pierwsze podanie przyziemienia w swojej karierze, kończąc na sześciu jardach Nagy’emu Harrisowi. Wynik skrócił suszę Steelersów w 14 meczach bez spadków w pierwszej kwarcie. Pittsburgh umocnił swoją przewagę pod koniec drugiej kwarty, kiedy Chris Boswell z rzutu karnego z 55 jardów trafił w dolną poprzeczkę, zanim wrócił do dwójek.

Obrona Pittsburgha, mimo że nie miała wielu pierwszoroczniaków, w tym TJ Watta i Minkah Fitzpatrick, zmusiła Tampa Bay do wyrównania bramek w pierwszej połowie po wzmocnieniu w czerwonej strefie. Obrona Steelerów zdołała powstrzymać Toma Brady’ego, który w pierwszej połowie wykonał mniej niż połowę swoich 21 prób.

Bądź na bieżąco z niedzielnym meczem, sprawdzając nasz blog na żywo poniżej, aby uzyskać aktualizacje, rzeczy i zaktualizowaną analizę z Pittsburgha.