Wynik Michigan vs. UCLA: aktualizacje na żywo, wyniki play-offów futbolu uniwersyteckiego, relacje z Fiesta Bowl 2022

Półfinały College Football Playoff na Fiesta Bowl okazały się współczesną epopeją i chociaż końcowy wynik może być bardziej zgodny z poprzednimi półfinałami, w których 13 z 16 rozstrzygnęło dwucyfrowe zwycięstwo” t przyjść bez ekscytacji. Gdy zbliżamy się do czwartej kwarty, TCU zajmujący trzecie miejsce nadal prowadzi z numerem 2 w stanie Michigan, ale teraz z przewagą 41-30 po szalonej trzeciej klatce z 44 punktami.

Było wiele rzeczy, które poszły dobrze dla Michigan, starając się zmniejszyć 15-punktowy deficyt do przerwy. Wolverines przechwycili Maxa Duggana po raz drugi i ostatecznie znaleźli strefę końcową na początku kwarty, tylko po to, by dodać jeszcze dwa przyłożenia za te same pochwały. Ale na każdym kroku TCU reagowało, w tym sianokosy jeden po drugim z pośpiesznej jazdy po przyziemieniu po pierwszym wyniku Michigan w połowie trzeciej kwarty, a następnie drugiej szóstce JJ McCarthy’ego w późniejszym posiadaniu. McCarthy zapewnił własną odpowiedź długim biegiem przyziemienia, ale nawet na to odpowiedział kolejny szybki wynik TCU.

Po zaledwie 27 połączonych punktach w pierwszej połowie, sama trzecia kwarta przyniosła 44 punkty, a Michigan pokonało TCU 24-20 i zmniejszyło deficyt do 11 punktów. Jeśli rogate żaby przeżyją, będzie to największe zaburzenie we WPRyb; Jeśli Wolverines znajdą sposób na zwycięstwo, będzie to największy powrót w historii CFP. Tak czy inaczej, zapowiada się pełen wydarzeń czwarty kwartał.

Trzymaj go zablokowanego w CBS Sports, aby otrzymywać aktualizacje na żywo, analizy i najważniejsze informacje z półfinałów CFP na Fiesta Bowl.

READ  Niektórzy menedżerowie NFL bagatelizują wyniki sondaży NFLPA, bo oczywiście tak jest