Wynik Browns vs. Ravens: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, skróty i analizy sobotniego meczu AFC North

W defensywnej bitwie Cleveland Browns prowadzili rywala Baltimore Ravens 6:3 do przerwy.

Żadna z drużyn nie miała tak ofensywnego ataku w pierwszej połowie, przy wszystkich bramkach zdobytych rzutami z gry, a obie drużyny miały średnią na południe od 5 jardów na mecz. Baltimore był szczególnie nieskuteczny w grze podań, ponieważ Tyler Huntley wykonał tylko 9 z 15 prób na 67 jardów. Ravens mieli szansę na przyłożenie na początku meczu, ale zostali ukamienowani na czwartym i pierwszym z 7-jardowej linii Cleveland. Wynikająca z tego jazda doprowadziła do pierwszego gola z gry Browns, który dał im wczesne prowadzenie.

W międzyczasie prawie połowa z 43 jardów Cleveland w biegu pobiegła po jednym zagraniu, 18-jardowym biegu Nicka Chubba (8 jardów, 31 jardów złapania). Cleveland znalazł się w czerwonej strefie pod koniec pierwszej połowy, ale podanie Deshauna Watsona (13 na 18, 105 jardów) przeznaczone dla Davida Njoku (3 złapania, 28 jardów) z tyłu strefy końcowej nie zostało ukończone, gdy Njoko się zaplątał z Chuckiem Clarkiem Bezpieczeństwo wron. Sekwencja ta doprowadziła do zdobycia przez Cleveland drugiego gola z gry w konkursie, co na krótko dało Browns prowadzenie 6:3 po przerwie, dzięki spóźnionemu (!) niecelnemu celowi z gry Justina Tuckera.

Która z tych drużyn wyjdzie zwycięsko? Wkrótce się dowiemy. W międzyczasie, trzymajcie go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez resztę wieczoru, ponieważ będziemy aktualizować statystyki, wyniki i funkcje.

READ  Zgodnie z notatką, PGA Tour odmawia wydania graczom, którzy chcą wziąć udział w inauguracyjnym wydarzeniu LIV w Londynie w przyszłym miesiącu.