Wynik Bills vs. Vikings: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analiza dzikiej gry Przejście do dogrywki

Pierwsza połowa między Vikings a Bills w Buffalo była kompletna, a gospodarze prowadzili 24:10. Josh Allen, którego status był w powietrzu przez cały tydzień z powodu kontuzji łokcia, wystartował. Allen był w stanie uniknąć dużych uderzeń i strat wcześnie, wykonując 14 z 18 podań w pierwszej połowie na 136 jardów i przyłożenie, jednocześnie dodając kolejne 46 jardów na ziemi dzięki trzem mieszaniom w swoim 64. z rzędu starcie.

Rozgrywający Vikings Kirk Cousins ​​pokazał śliskie podłoże w pierwszych 30 minutach, upadając do tyłu, próbując odbić piłkę z powrotem do Dalvina Cooka, który został odzyskany przez biegacza. KJ Osborne’a.

Minnesota z łatwością zeszła z boiska, aby rozpocząć, zdobywając przyziemienie otwierające wejście sześć zagrań później, z których ostatnia z szerokiego skrzydła Justin Jefferson złapał głębokie podanie i zdobył bramkę z 22 jardów. Jednak Wikingowie nie mogli poruszać się w czerwonej strefie przez większą część pierwszej połowy. Minnesota strzelił pierwszego gola od duetu Buffalo, ale zdecydowali się na cel z odległości 27 jardów dzięki ofensywnej karze za przeszkadzanie przy podaniu na ciasnej końcówce DJ Hockenson. Kuzyni zakończyli połowę z 143 jardami podań, wynikiem otwarcia i przechwytem, ​​wykonując 12 z jego 21 podań.

Bills uciekający Devin Singletary miał na początku jeden z najlepszych meczów w swojej karierze, łącznie 33 jardy z biegu i dwa szybkie przyłożenia – jego pierwszy z sześcioma prowadzeniami – aby dorównać jego wysokiej karierze w jednym meczu. Jednak jego ostatnie trzy połowy poszły na zaledwie osiem jardów i obejmowały przegraną fumble. Kluczowa sekwencja połowy nastąpiła po dwuminutowym ostrzeżeniu z 28 Bills, kiedy Wikingowie zdecydowali się na grę trzecią i czwartą przegraną, z których obie zakończyły się niedokończeniem, co skutkowało strzeleniem gola w dalszej części meczu. Łatwo znaleźć. Allen, otrząsając się z obaw związanych z kontuzją łokcia przed meczem, wspiął się na 25 jardów, aby rozpocząć jazdę. Cztery gry później, Buffalo przekazał Allena do skrzydłowego Gabe’a Davisa w strefie końcowej i zdobył 11 jardów, co dało dwa przyłożenia 24-10 na 32 sekundy przed końcem połowy.

READ  Barrie Humphreys: Dame Edna Everage Komik umiera w wieku 89 lat

Wikingowie rozpoczną drugą połowę z piłką z szansą na odzyskanie punktów, więc śledź naszą relację z meczu z 10 tygodnia pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami NFL, aby uzyskać dostęp do wszystkich aktualizacji i analiz w czasie rzeczywistym!