Wynik Bears vs Dolphins: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 9 tygodnia

Obrona była selektywna w pierwszej połowie pomiędzy Miami Dolphins i Chicago Bears, ponieważ odwiedzający Dolphins prowadzili 21-17 pod koniec pierwszej połowy. Niedźwiedzie pozwoliły Dolphinom na zdobycie przyłożeń zarówno na pierwszym, jak i drugim posiadaniu, zaledwie tydzień po tym, jak pozwolili Dallas Cowboys znaleźć strefę mety w każdym z pierwszych czterech przejazdów.

Rozgrywający Miami, Tua Tagovailoa, zaliczył swoje pierwsze dziewięć asyst i finał 11-13 na 162 jardy, jednocześnie rzucając wynik z trzech jardów dla lidera NFL Terricka Hilla. Hill ustanowił również pierwsze przyłożenie Dolphins, wyciągając defensywne nałożenie w strefie końcowej. Uciekając Raheem Mostert, strzelił gola w środku pola w następnym meczu.

Aby nie być gorszym, Justin Fields również wykazał się niewielkimi problemami w obronie przeciwnika, mając w sumie 94 jardy podań, dwa przyłożenia (każde ponad 15 jardów) i 53 jardy rozpędu. Niedźwiedzie wykonały świetną robotę, projektując gry, aby wysunąć pola z kieszeni, aby ustawić wygodne zagrania na drugie podanie.

Różnica pojawiła się w pierwszej połowie, kiedy obrona delfinów jako pierwsza zmusiła przeciwnika do rzucenia piłki. Zamiast rąbać niedźwiedzie w burzliwym powietrzu Chicago, rozgrywający Miami Jaylan Phillips wysadził linię, aby go zablokować, a linebacker Andrew Van Ginkel podniósł piłkę i spadł z 25 jardów. Był to pierwszy zakład Dolphins, który zablokowali i wrócili do domu, aby strzelić gola od 12 tygodnia ubiegłego sezonu przeciwko Carolina Panthers. Delfiny również miały swoje własne błędne drużyny. Kicker Jason Sanders nie trafił w bramkę z 29 jardów, aby zakończyć inning, co było najkrótszym marnotrawstwem w jego pięcioletniej karierze po tym, jak wiatr złapał kopnięcie i pchnął go daleko w lewą stronę.

Wygląda na to, że starcie w 9. tygodniu pomiędzy Tua Tagovailoa i Justinem Fieldsem zamienia się w pokaz sztucznych ogni, więc śledźcie bloga na żywo poniżej, aby uzyskać wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym w drugiej połowie!

READ  Typy futbolu uniwersyteckiego, harmonogram: prognozy w stosunku do spreadu, kursy na 25 najlepszych sobotnich meczów w pierwszym tygodniu