Tydzień NFL 1: Najlepsze sztuki Bucs-Cowboys, zaskakujące niedzielne zakończenia

tydzień 1 z NFL Niedziela była kontynuowana z pełną akcji łupką, która zawierała kilka szokujących wykończeń, podczas gdy Tom Brady i Bukanie z Tampa Bay Twarz Kowboje w Dallas Na zakończenie wieczoru.

Wcześniej pięć meczów rozstrzygało się trzema punktami lub mniej, dwa mecze kończyły się dogrywką, a jeden mecz zakończył się remisem.

Związane z: Tydzień NFL 1: Bills dominuje nad Baranami w otwarciu sezonu

Oto najlepsze spektakle z niedzielnej pracy.

Tampa Bay Buccaneers w Dallas Cowboys

torba!

Gracz kowbojów, Micah Parsons, upuścił Brady’ego na czerwono, ponieważ rodzina Bock starała się znaleźć rytm na wczesnym etapie.

Czekajcie na więcej aktualizacji.

New Orleans Saints 27, Atlanta Falcons 26

Witamy w Atlancie!

Świeżo wybity Marcus Mariota Atlanta QB zdobył swoje pierwsze przyłożenie jako jastrząb z odległości dwóch jardów, dzięki czemu gospodarze awansowali 23:10 w trzeciej kwarcie.

moc gwiazdy

W końcu Święci wrócili i pokonali Jastrzębie dzięki 47-jardowej kampanii QB Jameisa Winstona, która zakończyła się rzutem z pola. Winston zakończył z podaniem z 269 jardów i dwoma TD.

James Winston prowadzi wielokrotnie nagradzaną kreskę na 47 jardów

New Orleans Saints wrócili i pokonali Atlanta Falcons, 27-26, na drodze po tym, jak James Winston poprowadził atak na 47 jardów.

Minnesota Vikings 23, Green Bay Packers 7

Pakiety na tablicy

AJ Dillon dotarł do strefy końcowej Green Bay, zmniejszając przewagę Wikingów do 20-7.

Jefferson znowu uderza

Kirk Cousins ​​uderzył Justina Jeffersona za przyłożenie z 36 jardów, drugiego dnia.

Wikingowie zaczynają silni

Kuzyni komunikowali się z Jeffersonem podczas lądowania na pięć jardów.

New York Giants 21, Tennessee Titans 20

Giganci przekształcają dwupunktową konwersję zielonego światła

Po przyziemieniu do Chrisa Mayarika, Nowy Jork zamienił dwupunktową konwersję, aby objąć prowadzenie, a Daniel Jones dostał piłkę do Saquona Barkleya.

READ  Jak PFF ocenia Brock Purdy’ego drużyny 49ers w 11. tygodniu zwycięstwa nad Buccaneers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Tytani odzyskują prowadzenie

Ryan Tanehill uderzył Dontrella Hilliarda po swoim drugim przyziemieniu tego dnia.

Giganci zwiążą to

Jones uderzył Sterlinga Shepherda o przyłożenie z 65 jardów, wiążąc mecz na 13.

Saquon Barclay iskrzy gigantów

Barkley wyruszył na 68 jardów, a wkrótce potem przez cztery jardy.

Tytani narzucają rotację

Tytani przestali jeździć po Nowym Jorku w drugim kwartale, zwalniając Jeffreya Simmonsa-Jonesa.

Tytani atakują pierwsi

Tannehill sięgnął do Hilliarda, aby uzyskać przyłożenie na odległość ośmiu jardów w pierwszej kampanii, dając Tytanom prowadzenie 7-0.

Kansas City Chiefs 44, Arizona Cardinals 21

Kardynałowie zdobywają późne przyłożenie

Zabójca Murray uderzył Zacha Ertsa za sześć jardów przyziemienia.

Głowy ponownie zdobywają punkty

Po tym, jak Murray znajduje Marquisa Browna do lądowania, szefowie odpowiadają, znajdując Isiaha Pacheco w strefie końcowej.

Porażka biegnie

Patrick Mahomes uderzył Mikola Hardmana w swojej piątej karierze tego dnia, dając Kansas City prowadzenie 37-7.

Prezydenci przejmują

Mahomes skontaktował się z Jody Fortson, aby dać The Chiefs prowadzenie 30-7.

Patrick Mahomes ponownie uderza

Mahomes zderzył się z Clyde Edwards-Hellier w trzecim meczu zespołu i drugim obronie.

Kardynałowie na tablicy

James Conner wpadł na linię bramkową, aby Cardinals przesunęli się na planszę.

Pierwsza przepustka w roku

Mahomes zdobył swoje pierwsze w tym sezonie podanie od łopaty, posyłając piłkę do Edwards-Helaire w drugim przyłożeniu drużyny tego dnia.

Wyjeżdża wcześnie jechać?

Mahomes zmierzył się z Travisem Kelseyem podczas jego pierwszego przyłożenia Headslashes w tym roku.

Las Vegas Raiders 19, Los Angeles Ładowarki 24

Najeźdźcy zmniejszają przepaść

Derek Carr uderzył Davante Adamsa za swoje pierwsze szerokie przyłożenie jako Ryder.

Ładowarki odpowiadają

Justin Herbert uderzył Geralda Everetta na 18 jardów, podnosząc Charger 24-10.

Najeźdźcy dostają swoje pierwsze lądowanie

READ  MLB, Etihad kończy 17-godzinny maraton negocjacyjny bez umowy

Carr uderzył Brandona Boldena na 18 jardów, aby otworzyć drugą połowę.

Ładowarki prowadzą w dwóch miejscach

Herbert uderzył DeAndre Cartera na przyziemienie 23 jardów, podnosząc Ładowarki 17-3.

Ładowarki chwytają Dereka Carr

Do 10-3 Drew Tranquil Carr przechwycił przed pierwszą połową.

Chicago Bears 19, San Francisco 49ers 10

Depo In do sześciu!

Debo Samuel Brammel na sześć jardów, co dało 49ers prowadzenie 7-0.

Chicago przejmuje prowadzenie

Równomierna St. pędy Brown na pasie 18 jardów od Justina Fields do przyłożenia po 10 grach, 83 jardów jazdy.

Przywódcy Waszyngtonu 28, Jacksonville Jaguary 22

Wentz dzwoni do Dotsona

Jahan Dotson zdobywa swoje pierwsze przyłożenie w swojej karierze podczas przyjęcia z siedmiu jardów od Carsona Wentza.

Robinson zdobywa bramki dla Jagi

James Robinson rzucił się na 11 jardów, wbijając Jags w ósemkę w czwartej kwarcie.

Cleveland Browns 26, Carolina Panthers 24

Mayfield rzuca pick

Grant Delbitt przechwytuje daleki rzut Mayfielda na linii 38 jardów Karoliny.

Kid Yorke wygrywa dla Cleveland

Po bramce Panthers, która dała im trzy spóźnienia na czwarte miejsce, przyszedł pierwszy gol z gry, który wygrał Browns Rookie Cade York jako ostatni mecz gry na 58 jardów. Brązowy wygrywa.

Philadelphia Eagles 38, Detroit Lions 35

spacer metodyczny

The Lions strzelili pierwsze, dzięki 1-jardowi prowadzonemu przez Jamala Williamsa, aby uszczypnąć 9-play, 75-yard drive, 4:45.

Wybierz Six Philly!

Do ataku dołączył James Bradbury, który przechwycił podanie Gauffa i oddał je 27 jardów, uzyskując wynik Philly.

Pittsburgh Steelers 23, Cincinnati Bengals 20, OT

Odebrałem!

Pittsburgh wspiął się na tablicę wcześnie, kiedy Minka Fitzpatrick wybrała Joe Burrowa i strzeliła gola.

PIT wreszcie wygrywa!

Po maratonie dogrywek i kilku nieudanych rzutach karnych, Pittsburgh przypieczętował umowę strzelonym z pola 53 jardów przez Chrisa Boswella.

READ  Asystent rewolucji, Richie Williams, był częścią śledztwa w sprawie Bruce Arena: źródła

Indianapolis Colts 20, Houston Texans 20 lub T

Houston pierwszy na pokładzie

OJ Howard zdobył swoje pierwsze przyjęcie w karierze na odbiorniku przyziemienia 16 jardów od Davisa Millsa.

Matty Ryan to związuje!

Matt Ryan łapie Michaela Batemana Jr. po podaniu z 15 jardów i remisuje mecz na 20 z 1:54 przed końcem.

Miami Dolphins 20, New England Patriots 7

Wyniki kaczkowate

Jaylen Waddell wykorzystuje podanie z 42 jardów od Tua Tagovailoa w poprzednim kontakcie Crimson Tide, dając Miami 17. prowadzenie w pierwszej połowie.