Tom Brady szokuje Świętych: Oto wszystkie rekordy osobiste i NFL Buccaneers QB ustanowione w oszałamiającym powrocie

Dobre zdjęcia

Przez prawie cztery kwartały w poniedziałek The Korsarze Wyglądał na martwego. Ale „prawie” to słowo klucz, a głównym powodem jest Tom Brady. Pomimo przewagi 13 punktów w ostatnich pięciu minutach rewanżu z ŚwięciTampa Bay kontratakowała, prowadzona przez Brady’ego. Wygrana 17-16 Trzeba poprawić do 0,500 w NFC South. Mocny finisz rozgrywającego nie tylko uratował noc Bucs; To poprawiło ich drogę do tytułu dywizji. To stworzyło historię dla Brady’ego osobiście i w księgach rekordów NFL.

Prowadząc Tampa Bay do zwycięstwa, 45-letni Brady odniósł swoje 44. zwycięstwo w czwartej kwarcie lub dogrywce. źrebaki I Broncos Najlepszy Peyton Manning w historii. (Nawiasem mówiąc, Manning relacjonował konkurs w ESPN2 Alternatywna transmisja „Monday Night Football”..) Statystyka jest rejestrowana od 1960 roku.

Poniedziałkowe zwycięstwo oznaczało drugi w karierze Brady’ego powrót z ponad 13 punktami w czwartej kwarcie po tym, jak QB słynął z prowadzenia. Patrioci Uderz 19 od dołu jastrzębie W Super Bowl LI, na koniec sezonu 2017. (Wróci Wkrótce zostanie pokazany na dużym ekranieBrody gra samego siebie w filmie Paramount „80 for Brody”).

Obraz w głowę

Oto inne stopnie kariery i rekordy NFL ustanowione w powrocie przeciwko Świętym, według CBS Sports Research:

• Pierwsza wygrana w karierze różnicą ponad 13 punktów w ostatnich pięciu minutach czwartej kwarty, wliczając w to play-offy
  • Ostatnie przyłożenie w jego karierze z podaniem zielonego światła (pozostałe 0:03).
  • 56. wygrany mecz w karierze w czwartej kwarcie, przedłużając rekord NFL
  • Większość zakończonych meczy w karierze, prób podania i jardów w ostatnich sześciu minutach czwartej kwarty

Brady and the Bucks (6-6) po wygranej pozostają na pierwszym miejscu w NFC South. Wrócą do akcji w 14. tygodniu 49ersBrady stracił swojego byłego kolegę z drużyny Patriotów, Jimmy’ego Garoppolo, z powodu kontuzji pod koniec sezonu.

READ  Caitlin Clark gra w przedsezonowym debiucie w WNBA po zajęciu pierwszego miejsca w rankingu Indiana Fever