Tom Brady przechodzi do historii, gdy Tampa Bay Buccaneers wygrywają swój pierwszy w historii mecz w sezonie regularnym w Niemczech

CNN

Tom Brady Podczas swojej długiej i znakomitej kariery w NFL przyzwyczaił się do tworzenia historii. A w niedzielę 45-latek ustanowił więcej historycznych znaczników z całego świata.

Brady Bukanie z Tampa Bay pomnóż Seattle Seahawks 21-16 w Allianz Arena w Niemcypierwszy mecz sezonu zasadniczego NFL w kraju.

Po wygranej Brady został pierwszym rozgrywającym, który wygrał mecz NFL w trzech różnych krajach poza Stanami Zjednoczonymi.

Jako zawodnik New England Patriots, Brady wygrał wszystkie trzy swoje mecze międzynarodowe, z dwoma w Londynie i jednym w Mexico City.

A teraz mógłby dodać Niemcy do listy, ponieważ najbardziej utytułowany zawodnik NFL dodaje kolejne wyróżnienie dla swojej stale powiększającej się grupy.

Po zwycięstwie Brady określił atmosferę na Allianz Arena – domu niemieckiego giganta piłki nożnej – Bayernu Monachium – jako „bardzo elektryzującą”.

„To była świetna atmosfera” Powiedzieć Sieć NFL. „To był bardzo ekscytujący mecz, kiedy wyszliśmy na rozgrzewkę.

„To była piękna elektryka, więc miejmy nadzieję, że niemieccy fani dostali to, czego chcieli. Wspaniałe zwycięstwo dla naszej drużyny, potrzebowaliśmy tego. Graliśmy przeciwko dużemu przeciwnikowi, nasza obrona grała świetnie i cieszę się, że znaleźliśmy sposób, aby to pokonać i wygraj.”

Pomimo trudnego sezonu przed niedzielą, Brady wyglądał bardziej jak on, rzucając 31-jardową przepustkę do Julio Jonesa i Leonarda Fournette biegnących po kolejne, podczas gdy Buccaneers ścigali się na 14-0 sekundową przewagę.

Gdy Bucs awansowali 14-3 w trzeciej kwarcie, zespół próbował wykonać wszystkie zatrzymania, gdy Fournette próbował rzucić w Brady’ego, mimo że Brady się poślizgnął, a Fournette został przechwycony przez Tariqa Wolina.

A kiedy Chris Goodwin dostał podanie na cztery jardy od Brady’ego na początku czwartej kwarty, wynik wydawał się zamykać wynikiem 21-3.

Jednak późny powrót Seahawks oznaczał, że niemieccy fani wrócili do domu ze sporą porcją emocji.

READ  Źródło mówi, że oczekiwany wybór księcia w pierwszej rundzie, Trevor Kells, zachowa nazwę w drafcie NBA

Spadek Tylera Locketta o nieco ponad osiem minut zmniejszył stratę, a Seattle wykorzystało niespodziewane przechwycenie Brady’ego do Cody’ego Bartona, gdy Marquis Goodwin dostał podanie od rozgrywającego Seattle, Jeno Smitha, aby zmniejszyć stratę do zaledwie pięciu na mniej niż cztery minuty przed grą.

Smith zakończył popołudnie z 275 jardami podań i dwoma podaniami przyziemienia.

Donovan Smith z Bucka, Rakim Nunez Roches i William Gilston świętują po pokonaniu Seahawks.

Ale właśnie wtedy, gdy tego potrzebowali, Tampa Bay pokonał czas biegowy Rashada White’a, który biegał na 105 jardów, i odniósł piąte zwycięstwo w tym sezonie i drugie. z rzędu.

Bucs zmierzają teraz w pożegnalny tydzień na szczycie NFC South i wyglądają bardzo podobnie do zespołu, który miał rywalizować o ring Super Bowl.

Dla Seahawks, po obiecującym początku sezonu, cofnęli się do 6-4, ale wrócili na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych z podniesionymi głowami po ostatnim pokazaniu wytrwałości.