The Bills pokonali swoich rywali z AFC East, Patriotów, po ataku na Nową Anglię u siebie

Wygląda na to, że po przegraniu dwóch kolejnych meczów Rachunki Buffalo Zaczynam wracać na właściwe tory.

Jasne, aż do zeszłotygodniowej wygranej z Detroit Lions To było przerażające, ale nie seria trzech zwycięstw dla Bills po czwartkowym zwycięstwie 24-10 nad New England Patriots.

Jak wszyscy wiemy, Buffalo nie rozjaśnił ofensywy, ale na szczęście dla nich ofensywa Pats była tak powolna, jak przez cały sezon.

Ale to idealny standard dla „Futbol w czwartkowy wieczór” w 2022 r.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej relacji sportowych na FOXNEWS.COM

Rozgrywający Josh Allen nr 17 świętuje z biegaczem Devinem Singletary nr 26 z Buffalo Bills po tym, jak Singletary rzucił się na przyłożenie w czwartej kwarcie przeciwko New England Patriots na stadionie Gillette 1 grudnia 2022 r. W Foxboro w stanie Massachusetts.
(Billy Weiss / Getty Images)

po, po Patrioci Mecz rozpoczął się od rzutu 3-and-out, a Bills strzelili gola z gry, ale Nowa Anglia odpowiedziała przyłożeniem z 48 jardów przez Marcusa Jonesa na prowadzenie 7-3. Aha, a przy okazji, Jones jest obrońcą, który głównie gra w drużynach specjalnych jako powracający.

Jednak podczas następnej przejażdżki Billsów wszystko wróciło do normy Stephena Diggsa Złapał przyłożenie z ośmiu jardów, co dało Bills trzypunktowe prowadzenie na początku drugiej kwarty. Po wymuszeniu kolejnego puntu, Bills rozpoczęli powolną, ale stabilną wymianę, pokonując zaledwie 56 jardów w 14 zagraniach – ale zakończyło się to kolejnym wynikiem ośmiu jardów, tym razem autorstwa Gabe’a Davisa, i Bills podnieśli 17-7.

Bates nadal nie mógł nic zrobić w ofensywie – pojechał ponownie trzy razy na swoich dwóch kolejnych przejazdach. Ale byli w stanie odzyskać fumble Josha Allena w ciągu dwuminutowego ostrzeżenia. Znaleźli się w zasięgu, ale Nick Faulk trafił w poprzeczkę z zaledwie 48 metrów – powtórki pokazały, że był gruby, tak jak my wszyscy z żelazkami na polu golfowym. Pats poszedł do dolnej 10 szatni.

Gracze wykorzystują gracza z zaskoczenia, aby zdobyć punkty za pierwszy dotyk. Faktury

Obie drużyny wymieniły się punktami w trzeciej kwarcie, ale Bills rozpoczęli długą jazdę, wchodząc w czwartą kwartę, która zakończyła się wynikiem jednego jarda od Devina Singletary’ego, co zapewniło prowadzenie 24-7 Bills.

Diggs prowadził wszystkich odbierających siedmioma podaniami na 92 ​​jardy i swoim wynikiem, podczas gdy Allen zakończył z 223 jardami w powietrzu, wykonując 22 z 33 podań. Było to również swego rodzaju dojrzewanie dla nowicjusza Jamesa Cooka, który miał 14 prowadzenia na 64 jardy, a także sześć chwytów na 41 jardów.

Mimo to Mac Jones rzucił tylko na 195 jardów – z czego 68 padł na ostatnim podjeździe Patsów, głównie w czasie wyrzucania śmieci.

Rozgrywający 17 Buffalo Bills, Josh Allen, ponownie biegnie po podanie w pierwszej kwarcie przeciwko New England Patriots na stadionie Gillette 1 grudnia 2022 r. W Foxboro w stanie Massachusetts.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji FOX NEWS

The Bills będą gościć Jets w 14. tygodniu, a przegrana z Dolphins w ten weekend da im pierwsze miejsce w dywizji. The Pats, teraz 6-6, udają się do stanu Arizona na mecz piłki nożnej w poniedziałek wieczorem.