Rajdy Gonzagi, unikając irytacji stanu Michigan na pokładzie lotniczym

Coronado, Kalifornia – Drew Tim Porównał to do uczucia gry w kosza w parku jako dziecko, tyle że tym razem na pokładzie załogowym jednego z najpotężniejszych okrętów wojennych na świecie.

Timme nr 2 Gonzaga prowadził porywający powrót z 12-punktowego opóźnienia, kończąc 22 punkty i 13 zbiórek, gdy Bulldogs pokonali Michigan State 64-63 w piątek wieczorem nad USS Abraham Lincoln na North Island Naval Air Station.

„To zdecydowanie coś innego”, powiedział Timmy. „To coś, czego nie doświadcza się na co dzień. Myślę, że dorastanie bawiąc się w ogrodzie to coś, co nam pomogło. I spójrz, oni też musieli się na tym bawić. nie był to najpiękniejszy mecz do oglądania, ale to było po prostu wkładanie nosa w brud i chodzenie dalej i nie przestawanie i pomyślałem, że to prawdziwy test naszej determinacji i serca i myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę, odpowiadając dzisiaj na dzwonek .

Timme dwukrotnie dał Zaggsowi prowadzenie w finale 2:27. Jego wewnętrzny strzał sprawił, że był 63-61 o Sala Malika Odpowiedział hakiem, żeby go zawiązać. Zags zdobył tylko jeden punkt, kiedy Timme wykonał drugi z dwóch rzutów wolnych na 1:51 przed końcem.

Gonzaga Julian Strother Został wezwany do podróży z 31 sekundami i stanem Michigan Jaden Akins Przeoczył wskaźnik rozpaczy 3 tuż przed dzwonkiem.

Trener Spartan, Tom Izu, powiedział: „Gonzaga jest tym, kim jest Gonzaga, ponieważ są naprawdę dobrzy. Ale mają odpowiedniego faceta.

„Chcę czuć się dobrze z tym miejscem, fanami, weteranami i sposobem, w jaki grał nasz zespół, ale jak dobrze się czujesz, gdy przegrywasz mecz, gdy prowadzisz go przez 30 minut? Trudno to zrobić.”

Timme zremisował przy 55 punktach, grając za 3 punkty, a Bolton zremisował ponownie, mając 59 punktów, z dużą 3 punktami.

READ  Brian Hoyer: Nie sądzę, że byłbym tutaj, gdybym nie był dobrym graczem

Strother zdobył 13 punktów i dziewięć zbiórek Nolan Hickman Zdobył 10 punktów dla Gonzagi (2-0).

Stan Michigan to wielki człowiek Maddy Sissoko Zdobył 10 ze swoich 14 punktów w pierwszej połowie, ale popełnił trzeci faul na początku drugiej połowy i nie wywarł większego wpływu przez resztę drogi.

Spartanie prowadzili (1-1) 45-33 w trzy minuty po drugiej połowie, zanim Tim Wiggs prowadził 11-0, aby wydać 45-44. Timmy wykonał spin, wykonał rzut wolny, a potem został nakarmiony Zawodnik Bolton Aby przeskoczyć linię bazową, aby zbliżyć się do trzech punktów. Ifton czerwony IIISlam podniósł Zags do 45-44.

Tyson Walker Wykonał rzut rożny tuż przed 12:10, aby przełamać pięciominutową suszę MSU.

Trzypunktowa gra Timme’a remisowała 55-55, a następnie 3-punktowy strzał Boltona wyrównał przy 59-59 i 3:54 przed końcem.

Pomimo tego, że był imponujący, Timme wykonał tylko 4 ze swoich 10 rzutów wolnych i mógł dać Zaggsowi amortyzację w późnej fazie gry.

Mecz rozegrano 11 lat po zwycięstwie Karoliny Północnej nad Michigan na pokładzie USS Carla Vinsona na North Island NAS. Z boku boiska obserwowali ówczesny prezydent Barack Obama i jego żona Michelle.

Drużyny nosiły mundury kamuflażowe z USA na plecach. Krótko przed rozpoczęciem drugiej połowy kibice wstali, by o zachodzie słońca wycofać się z flagi. Tłum liczący 3000 osób składał się głównie z marynarzy z lotniskowca oraz kibiców obu drużyn.

Michigan State prowadził 38:31 w pierwszej połowie, głównie dzięki silnej sile Sissoko w grze halowej wynoszącej 6 stóp 9. Sissoko miał trzy uderzenia pokoju w ostatnich pięciu minutach połowy, w tym podanie z alei od AJ Hoggard. Jego ostatnie dwa nurkowania pomogły Spartanom przejąć kontrolę. Michigan zostało dotknięte kolejnymi napadami, co sprawia, że ​​Ezo z pewnością macha pięścią.

READ  Kandydaci na trenerów z Georgetown: czy Rick Pitino lub Kevin Cates mogliby zastąpić Patricka Ewinga?

Żadna z drużyn nie bała się trafić za trzy punkty i każda drużyna oddała strzał zza łuku w pierwszych dwóch minutach. Wydawało się, że wiatr wpłynął tylko na jeden z rzutów za trzy punkty, ponieważ przebiegła sześciopiętrowa wieża i tablica wyników zablokowały większość wiatru znad Pacyfiku.