Rachunki a wynik. Wikingowie: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analizy w miarę zbliżania się nadgodzin w grze

W pierwszej połowie między Vikings a Bells na boisku w Buffalo spadł śnieg, a gospodarze prowadzili 24:10 pod koniec pierwszej połowy. Josh Allen, którego stan był w powietrzu przez cały tydzień z kontuzją łokcia, zaczął. Unikając dużych uderzeń i zwrotów na początku, Allen wykonał 14 z 18 podań w pierwszej połowie na 136 jardów i przyłożenia, jednocześnie dodając kolejne 46 jardów do ziemi dzięki trzem mieszaniom w swoim 64. prostym starcie.

Rozgrywający Vikings Kirk Cousins ​​pokazał śliską stopę w pierwszych 30 minutach, upadając do tyłu, próbując odepchnąć piłkę jako Dalvin Cook, potknął się w plecy, a także podczas przechwytu podczas przewracania rozgrywającego KJ Osborne’a.

Minnesota na początku z łatwością szedł po boisku, zdobywając pierwsze przyłożenie po sześciu zagraniach, ostatnio widzący Justin Jefferson zdobywając głębokie podanie na 22 jardów. Jednak Wikingowie nie byli w stanie sprawić, by sprawy potoczyły się na czerwono przez zdecydowaną większość pierwszej połowy. Minnesota strzelił pierwszego gola i gola dla Buffalo, ale w końcu zatrzymali się na celnym z odległości 27 jardów, dzięki ofensywnej karze za ingerencję w podanie TJ Hockensona. Kuzyni ukończyli grę z 143 jardami, początkowym wynikiem jazdy i przechwyceniem podczas wykonywania 12 z 21 podań.

Devin Singletary wcześnie zaliczył jeden z najlepszych meczów w swojej karierze, mając łącznie 33 szybkie przyłożenia i dwa szybkie przyłożenia — co było związane z jego wysoką karierą w jednej grze — w pierwszych sześciu rundach. Jednak jego ostatnie trzy kampanie w połowie trwały tylko osiem jardów i obejmowały brakujące zamieszanie. Główna sekwencja halvingu nastąpiła, gdy Wikingowie zdecydowali się przekazać trzecią i czwartą grę po dwuminutowym ostrzeżeniu Bills’28, z których oba skutkowały niekompletnymi, co doprowadziło do zakręcenia w dół, gdy łatwo można było strzelić z pola. Allen, który przed meczem rozwiał obawy związane z kontuzją łokcia, przyspieszył na 25 jardów, aby przesunąć się na prowadzenie. Po czterech grach Buffalo znalazł się w strefie końcowej przez ramię Allena do skrzydłowego Gabi Davis, uzyskując wynik 11 jardów, co dało im dwa przyłożenia, 24-10, na 32 sekundy do końca.

READ  Co 49ers GM John Lynch napisał dla Toma Brady'ego w krótkiej wymianie zdań poza sezonem

Wikingowie rozpoczną drugą połowę z szansą na powrót do wyniku, więc śledź nasze relacje z tego tygodnia z 10. starcia pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami NFL, aby uzyskać wszystkie aktualizacje i analizy w czasie rzeczywistym!