Poniedziałkowy mecz piłki nożnej: Kontrowersyjne bezwzględne rzuty karne pomagają najeźdźcom, którzy w pierwszej połowie prowadzą na czele Chiefs 20-10

Obrazy Getty

Kolejna kontrowersyjna gra, która obawia się kary zręcznościowej.

Poszukiwacze prowadzą w Liderach 20-10 pod koniec pierwszej połowy Monday Night Football, z bramkami zdobytymi przez każdą drużynę w ciągu ostatnich 17 sekund.

Las Vegas powiększył swoją przewagę do 20-7 na bramce z 50 jardów Daniel Carlson Pozostało 17 sekund w połowie. przyszedł następny Chris Jones artykuł Derek Carr Trzecie i ósme miejsce w Las Vegas 46 z wynikiem 1:07 do końca. Jones uderza piłkę i wciąga ją, gdy schodzi na szczyt Carra.

Jones przygotowywał się do upadku lewą ręką, nie dopuszczając do Carru całego ciężaru ciała. W każdym razie to zostało zgłoszone.

Zamiast lidera przejąć piłkę na Las Vegas 40, Raiders awansowali do Kansas City 40 z rzutu karnego.

Analityk ESPN Troy Aikman, rozgrywający Hall of Fame, skrytykował karę sędziego Karla Chiversa.

To przedłużyło passę Carlsona do 37 bramek z rzędu, o siedem bramek mniej niż rekord Adama Vinatieriego w NFL.

Ale Chiefs strzelił gola z pola w ostatniej grze pierwszej połowy, pokonując 34 jardy w czterech grach i zdobywając 15 jardów kary dla najeźdźców. Matthew Wright, który był naprawdę szeroki na 41 jardów wcześniej w pierwszej połowie, miał najlepsze 59 jardów w swojej karierze.

Raiders zdominowali pierwszą rundę, wyprzedzając Liderów 198 do 141. Carr poszedł 10 z 14 na 133 jardy i przyłożenie, podczas gdy Davant Adams Złapałem dwa podania na 76 jardów i przyłożenie w pierwszej połowie, a moją karą był atak defensywny na 48 jardów. Josh Jacobs Miał tor lądowania o długości 1 jarda i miał 79 jardów na 14 samochodach.

Patrick Mahomes Ukończ 12 z 20 podań na 98 jardów i przyłożenia. markiz Valdes-Scantling Trzy przyjęcia na 43 jardy i Gerek McKinnon Ma trzy wierzchowce na 41 jardów.