Podsumowanie Mistrzostw Świata 2022: Japonia pokonała Hiszpanię 2:1

The Mistrzostwa Świata 2022 Nadrabiaj zaległości w czwartki na FOX ze wszystkimi oczami na The E Collection, as Japonia (2-0-1) drabina Hiszpania (1-1-1) Ich pierwsza porażka w turnieju na Khalifa International Stadium w Doha w Katarze

Japonia zakwalifikowała się do fazy pucharowej, wygrywając, a Japonia wygrała swoją grupę po raz pierwszy od 2002 roku.

Gdzie indziej, na FS1, Niemcy (1-1-1) upadł Kostaryka (1-0-2) w ostatnim meczu piątej grupy turnieju.

Oto najważniejsze sztuki!

Japonia 2, Hiszpania 1

8′: Co mogło być

To była Japonia To blisko Najpierw jednak dołączyć do zarządu Junya ItoWczesna próba chybiła tylko po prawej stronie.

12′: Gol!

po minutach, Alvaro MorataGłówka dała Hiszpanom prowadzenie już 1:0.

35′: walka

Obie drużyny kontynuowały walkę do końca pierwszej połowy, ale Hiszpania nadal dominowała w meczu.

Japonia Co Itacurai Shugo Taniguchi i Maja Yoshida Przed końcem pierwszej połowy wszyscy otrzymali żółte kartki.

48′: wiązane

Ritsu Duan Wyszedłem mocny dla Japonii, nawet kilka minut po drugiej połowie.

51′: Japonia przejmuje kontrolę

po minutach, O Tanaka Postawił Japonię na prowadzenie 2:1, co zostało potwierdzone po weryfikacji VAR.

89′: Ostatni pchnięcie

Hiszpanie mieli w ostatnich minutach wielką szansę na wyrównanie meczu, ale ich wysiłki poszły na marne.

W ten sposób Japonia odniosła oszałamiające zwycięstwo 2:1.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko