Patriots Points Against the Giants: The New England Boot Buty New England są modne, ponieważ dominuje gra biegowa

Gry przedsezonowe to coś więcej niż efekt końcowy. Dla większości kibiców i przedstawicieli mediów przygotowanie przedsezonowe to sposób na zdobycie informacji o drużynach i zawodnikach przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego. Fani zarówno Giants, jak i Patriots dowiedzieli się w czwartek wielu rzeczy o swoich zespołach, oprócz zwycięstwa Giants 23-21.

Giganci zdominowali pierwszą połowę pod względem statystyk. Nowy Jork zyskał ponad trzy razy więcej jardów, niż prowadził 10-7 do przerwy. Obie drużyny wymieniły przyłożenia w trzecim kwartale, zanim Nowy Jork powiększył swoją przewagę 20-14 w mniej niż pięć minut w czwartym kwartale. Nowa Anglia awansowała, by objąć prowadzenie po podaniu 20 jardów przez początkującego rozgrywającego Billy’ego Zappy’ego do Lil’ Jordana Humphreya z 4:51 pozostałym po lewej stronie. Jednak Giants prowadzili kampanię pod koniec gry, wygrywając mecz na 24-jardowej bramce Grahama Gano po upływie czasu.

Oto główne punkty z czwartkowego meczu.

Miał mocny start w NFL

Po wykluczeniu McJonesa w czwartej rundzie Patriots został wybrany ciężkim zadaniem w czwartek wieczorem. Były rozgrywający Western Kentucky przeszedł 19 z 32 na 205 jardów z przyłożeniem i przechwyceniem. Jego główną atrakcją była bramka do Humphreya, który poprowadził Nową Anglię z 62 jardami w sześciu przyjęciach.

Giants O. linia świeci

Chociaż pozwolili na kilka strzałów w Daniela Jonesa (więcej o tym później), ofensywna passa Giants była wyjątkowa w blokowaniu biegu. Giants rzucili się na 177 jardów na 33 koncerty, w porównaniu do 52 jardów dla Patriotów na 18 koncertach. Nowy Jork był prowadzony na boisku przez Antonio Williamsa, który pobiegł na 61 jardów i zdobył dziewięć bramek.

Thornton zdobywa swojego pierwszego TD NFL

Pierwsze przyjęcie przez Tyquana Thorntona w NFL doprowadziło do przyłożenia, gdy typ z drugiej rundy Nowej Anglii zdołał wyrwać się na tyły strefy punktowej, zanim zdołał zgarnąć podanie Briana Hoyera. Oczekuje się, że wniesie element szybkości do korpusu przyjmującego Patriotów, Thornton zdobył 10 asyst przy lądowaniu podczas ostatniego sezonu w Baylor. Średnio 15,7 jardów na połów przez cały czas spędzony z Bears.

READ  Wyniki mistrzostw NCAA D2 Wrestling 2023

powrót lokaja

Malcolm Butler stał się powszechnie znany po tym, jak został zwycięzcą gry na Super Bowl XLIX. Mel Butler ponownie urzeczywistnił wielkie plany w czwartek wieczorem. Nowe Patrioty z czwartym rozstawieniem (Butler zmienił swój stary numer 21) uchwyciły wymuszone zamieszanie Terrence’a Mitchella dla Giants poza trzecim przejęciem Colina Johnsona dla Nowego Jorku. Butler zagrał swój pierwszy mecz od prawie dwóch lat po przejściu na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu 2021.

Pierwszy mocny występ Barkleya przed sezonem

Giganci uciekający Saquon Barclay dobrze prezentowali się w jego jedynym posiadaniu. Miał cztery wierzchowce na 13 jardów, a także miał przepustkę 8 jardów na trzecim miejscu, aby pomóc Gigantom przenieść łańcuchy. Barkley ma nadzieję na powrót do swojego poziomu w tym sezonie po kontuzjach, których doznał w poprzednich dwóch sezonach.

Jones czuje się gorąco

Jones był solidny w swoim dolnym łańcuchu. Rozgrywający wszedł w meczu 6 z 10 na 69 jardów, prowadząc Nowy Jork do bramki w pierwszej rundzie gry. Jego ulubionym celem był Johnson, który zdobył oba gole od Jonesa na 30 jardów. Johnson zakończył grę siedmioma chwytami na 82 jardy.

Ale Jones nie wyszedł z meczu bez szwanku. Podczas swojej ostatniej jazdy wziął worek Josha O’Shea, zanim doznał kontuzji podczas ostatniej próby podania. Poprzedni wybór w pierwszej rundzie został zwolniony 105 razy w ciągu pierwszych trzech sezonów, ale tylko 22 razy w 11 meczach w 2021 roku.

Patrioci grają na wezwanie

Pojawiało się pytanie, kto nazwałby sztuki Nowej Anglii teraz, gdy Josh McDaniels był w Las Vegas. Patrioci również nie znają tej odpowiedzi, ponieważ Matt Patricia i Joe Judge na zmianę dzwonili w czwartek wieczorem. Wygląda na to, że Patricia ogłasza akcję podczas posiadania Hoyera w pierwszej połowie, podczas gdy sędzia ogłasza akcję Zappe.

READ  Rachunki a wynik. Wikingowie: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analizy w miarę zbliżania się nadgodzin w grze

Trey Nixon sprawia, że ​​obecność jest odczuwalna

Młody odbiornik z Nowej Anglii zdobył 36 podań i 32 jardy w oświetlonej kampanii Patriotów, aby rozpocząć drugą połowę. Wybrany w siódmej rundzie NFL Draft 2021, Nixon złapał 11 przyłożeń i średnio 15,6 jarda na złapanie podczas dwóch aktywnych sezonów UCF.

Nowa Anglia doznaje wielu kontuzji w serii O .

W czwartek wieczorem w ofensywie Patriotów pojawił się błąd kontuzji. Justin Heron, Yodney Cajost i Bill Murray opuścili mecz z kontuzjami. Pomimo tych kontuzji, patchworkowa linia ofensywna Patriotów była wystarczająco dobra, aby pomóc Nowej Anglii zająć prowadzenie 21-20 w późnej fazie gry.

Taylor wciąż to rozumie

Tyrod Taylor wyglądał ostro w swoim pierwszym meczu dla Giants przed rozpoczęciem sezonu. Weteran 12-latek i były Pro Bowler rozpoczął grę 12 na 14 na 118 jardów, a przyłożenie do Ritchiego Jamesa dało Giants prowadzenie 10-7 pod koniec pierwszej połowy. 33-latek wydaje się być w stanie poprowadzić atak na Tytana, jeśli zostanie o to poproszony.

kpina

bluźnierstwo (znane również jako niesportowe) kary były gorącym tematem w ciągu ostatnich kilku tygodni, ponieważ NFL walczyło z drwinami. Pod koniec pierwszej kwarty kara za potrząśnięcie głową została nałożona na wielkiego obrońcę rzutu rożnego Aarona Robinsona. Kara pomogła stworzyć pierwsze lądowanie Patriotów.

Następna

Giants gości mistrzów AFC, Cincinnati Bengals 20 sierpnia, a Patriots zmierzą się z Bakerem Mayfieldem i Panterami 19 sierpnia.