Oklahoma vs Nebraska Wynik: aktualizacje meczów na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego i 25 najlepszych dzisiejszych wydarzeń NCAA

Nebraska miała nadzieję, że w sobotę po premierze Scotta Frosta wygłosi wielkie oświadczenie, ale ten wysiłek nie powiódł się w pierwszej połowie, ponieważ numer 6 w Nebrasce prowadzi 35-7 na przerwie w Lincoln w stanie Nebraska. The Sooners odnieśli kilka wczesnych trafień, ale zdobyli przyłożenia w pięciu z ośmiu serii w ciągu pierwszych 30 minut.

Oklahoma walczyła o prowadzenie piłki przeciwko Kent State tydzień temu, ale Sooners wykorzystali każdą okazję przeciwko Cornhuskerom. Zdobyli 165 jardów i trzy przyłożenia w zaledwie 23 ładunkach w pierwszej połowie, w tym 61 jardów zwerbowanych przez rozgrywającego Dillona Gabriela. Wołający sygnał Sooners zdobył podanie z 166 jardów i podanie przy przyziemieniu w pierwszym inningu, podczas gdy Brayden Willis dodał podanie 24 jardów do Marcusa Majora w podstępnej grze.

Nebraska była wyjątkowa podczas swojej pierwszej pisemnej jazdy, przecinając 77 jardów w niecałe dwie minuty dzięki mistrzowskiemu występowi Casey Thompson. Od tego czasu zbrodnia Kornhuskera była katastrofalna. Nebraska ma tylko 66 jardów od pierwszego przejazdu, zrzucane przez cztery worki, na które pozwala porowata linia ofensywna. Nowicjusz biegnący z powrotem Ajay Allen wykazał się pewną obietnicą z doskokiem na 40 jardów, ale Cornhuskers wciąż mieli 3,4 jarda skorygowanego w worku na przeniesienie.

Obrona Sooners była wyjątkowa, z ośmioma odbiciami do przegranej i czterema workami na mecz. Dwóch TFLs pochodziło z defensywnego końca Ethana Downsa, podczas gdy Downs, Jonah Lolo, Jalen Redmond i Da Shaun mieli White Case. White został odesłany za celowanie w drugim kwartale, ale pierwszoroczniak Yaren Kanak nie pozwolił, by wysiłki ustały, odkąd został odesłany z boiska.

Trzymaj to zamknięte tutaj dzięki CBS Sports, aby uzyskać wyniki na żywo, aktualizacje, analizy i najważniejsze informacje z Oklahomy w stanie Nebraska.

READ  MLB Wild Card: Phillies patrzą, jak Brewers przegrywają, a potem pokonują Nationals, aby zwiększyć swoją przewagę w play-off