Odrzutowce zdobywają punkty przeciwko Falconom, szybkie punkty: Marcus Mariota i Desmond Ryder są trudni dla Atlanty w porażce

New York Jets znalazło się na szczycie Atlanta Falcons, 24-16, w ostatniej grze przedsezonowej 2 tygodnia.

Atlanta prowadziła 16:0 w pierwszej połowie za skutecznymi występami Marcusa Marioty (6 z 10 na 132 jardy i przyłożenie) i Desmonda Rydera (10 z 13 na 143 jardy), ale Nowy Jork był drugi spóźniony – jedzie cztery -field field goala, a następnie wystawił powrót po zakończeniu.W pierwszej połowie do gry wkraczają głębokie rezerwy.

Samoloty lądowały dzięki szerokiemu odbiornikowi Lawrence’owi Kagerowi na 34-metrowym skrzyżowaniu, biegnąc z powrotem do La’Mical Perine przez siedem jardów, odbijając się z powrotem na krawędź zatłoczonego pudełka i rzucając krawędź Anny Bradley na odbicie do domu, aby dać New York prowadzi na zawsze. Atlanta miała ostatnią szansę na remis pod koniec czwartej kwarty, ale podanie Felipe Franksa przeleciało nad głową ciasnego końca Anthony’ego Verckersa i wyszło poza boisko.

Dlaczego samoloty wygrały?

Cóż, głównie dlatego, że ich atak trzeciej serii znalazł sposób na poruszenie piłki, a Atlanta nie. Zaczęło się od spóźnienia w pierwszej połowie, a Denzel Mims odegrał dużą rolę w doprowadzeniu zespołu do zasięgu bramkowego. Po przerwie Chris Streveler wykonał kilka zagrań rękami i nogami, w tym przyłożenie do Cagera i kilka przepychanek, które utrzymały przywództwo przy życiu. Tymczasem obrona New York Franks zachowała tylko 2 z 6 podań na osiem jardów po oddaniu 275 jardów Mariocie i Ryderowi w zaledwie 23 próbach.

Dlaczego jastrzębie przegrały?

Frankowie i atak z trzeciej serii zostali całkowicie odcięci przez obronę Jets, podczas gdy Streveler był w stanie znaleźć dziury w jednostce osłonowej Atlanty, które nie były dostępne dla Mike’a White’a przez większą część pierwszej połowy. Dodatkowo, ofensywna linia Atlanty nie zdołała stworzyć żadnych pasów rozpędu dla Caleba Huntleya, który był wielokrotnie zatrzymywany na lub w pobliżu linii wznowienia, wliczając w to kilka okazji na krótki dystans. Ponadto Franks nie był dokładny, gdy polegał na nim, aby rzucić piłkę.

READ  Antoine Davis traci trzy punkty z rekordu punktacji Pete'a Maravicha

odtwórz wyróżnienie

Gdy New York miał jednopunktowe prowadzenie na początku czwartej kwarty, Hawks zmierzyli się z trzecim i ósmym z linii 40 jardów. Wtedy Anae przedstawiła grę, która okazała się być grą definiującą grę.

Anae wykonała świetną robotę, nie obgryzając fałszywych Franków i trzymając rozgrywającego, próbując przeskoczyć na lewą stronę. Wskoczył i zdobył wystarczająco dużo nóg Franksa, aby sprowadzić rozgrywającego na ziemię, ponieważ jego próba scementowania swojego upadku piłką nożną doprowadziła do zamieszania. Stamtąd wszystko, co musiała zrobić Anae, to podnieść go i osobiście zabrać do strefy końcowej.

Co dalej

The Jets spotykają się ze swoimi braćmi na stadionie MetLife, New York Giants, w ostatnim przedsezonowym meczu sezonu 2022. Technicznie rzecz biorąc, Jets są gospodarzami tego meczu, bez względu na to, co jest warte. Będą starali się poprawić do 3-0 w meczach tuningowych przed przygotowaniami do Kruków w tygodniu 1.

The Falcons goszczą Jacksonville Jaguary na ich ostatnim przedsezonowym konkursie. Ten mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00, po czym będą mieli nieco ponad dwa tygodnie na przygotowanie się do otwarcia sezonu przeciwko rywalowi New Orleans Saints.