NFL Playoffs: Cincinnati Bengals pokonali Buffalo Bills zaledwie kilka tygodni po upadku Damara Hamlina

CNN

dystans Szefowie Kansas City Philadelphia Eagles pokonali odpowiednio Jacksonville Jaguars i New York Giants. Wszystkie oczy były zwrócone na pozostałe pojedynki w systemie każdy z każdym w niedzielę, w których Buffalo Bills zmierzy się z Cincinnati Bengals. San Francisco 49ers Goszcząc Dallas Cowboys.

Rachunki spadł do Bengals, 27-10. A 49ers pokonali Cowboys 19-12.

Oto, co jeszcze musisz wiedzieć.

Dwadzieścia dni po tym, jak doznał zatrzymania akcji serca w meczu z Cincinnati Bengals, ochroniarz Buffalo Bills, Damar Hamlin, był obecny, gdy Bills ponownie zmierzyli się z Bengals, tym razem w Divisional Round of NFL playoffs na High Mark Stadium w Orchard Park, New Jork.

Ale Bengalczycy zwyciężyli pomimo przewagi Buffalo u siebie i emocjonalnej poprawy obecności Hamlina na boisku.

Transmisja CBS z meczu pokazała Hamlina przybywającego z wozem i wchodzącego do szatni Billsów w okularach przeciwsłonecznych, zakryciu twarzy i kurtce sprzedawanej przez linię odzieży z kapturem Chasing M. Matka Hamlina, Nina, ojciec Mario i młodszy brat Damir również wchodzą na stadion.

Później wideo opublikowane w mediach społecznościowych pokazało, że Hamlin idzie z szatni do windy, będąc blokowanym przez funkcjonariuszy ochrony.

Podczas meczu obecność Hamlina została ogłoszona przez system nagłośnieniowy stadionu, wywołując aplauz publiczności na stadionie Haymark. CBS pokazało wideo, na którym Hamlin wzmacnia tłum, wykonując gest dłonią w kształcie serca i zachęcając tłum do wydawania dźwięków przez podnoszenie rąk.

Ze stałymi opadami śniegu w zachodnim Nowym Jorku i wszystkimi uczuciami skierowanymi w stronę rachunków, Bengale wyszli z bramy mocni. Para podań przyziemienia Joe Burrowa dała Cincinnati prowadzenie 14-0 na początku, a Bengals objęli prowadzenie 17-7 do przerwy.

Bengals utrzymali wygodną przewagę, obejmując 14-punktową przewagę w czwartej kwarcie, podczas gdy obrona Cincinnati stłumiła atak Buffalo przez cały mecz. Atak Billsa nie mógł nabrać rozpędu i tylko raz w meczu udało mu się dotrzeć do strefy końcowej.

READ  Co się dzieje z plotkami o reorganizacji Big 12 i Pac-12? Odpowiadamy na Twoje pytania

Cincinnati awansuje teraz, by zmierzyć się z Kansas City Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC. Chiefs będą gościć Bengals na stadionie Arrowhead w najbliższą niedzielę, a mecz rozpocznie się o 18:30 czasu wschodniego.

San Francisco 49ers pokonali Dallas Cowboys 19:12 i awansowali do drugiego z rzędu meczu NFC Championship w niedzielę.

Obrona San Francisco wypadła wahadłowo, a atak unikowy Kowbojów został przerwany. Rozgrywający Cowboys Dak Prescott walczył z jednostką, rzucając na 206 jardów, przyłożenie i dwa przechwyty. Jednym z jasnych punktów Dallas w ataku była CeeDee Lamb, która zakończyła z wynikiem 117 jardów odbierających.

Debiutant 49ers, rozgrywający Brock Purdy, kontynuował swoją przemianę z Mr. Poprawił się do 7-0 jako starter po przejęciu kontuzjowanego Jimmy’ego Garoppolo w połowie grudnia. Purdy rzucił na 214 jardów w wygranej.

Wydaje się, że zmagania Cowboys z kopaniem trwają od zeszłotygodniowego zwycięstwa nad Tampa Bay Buccaneers. Kicker Brett Maher miał kolejny trudny start, utrzymując swój dodatkowy punkt po nieudanych czterech próbach zdobycia dodatkowego punktu w poprzednim tygodniu. Maher nadal odbijał się od zablokowanego kopnięcia, kopiąc potem dwa gole z gry.

49ers udadzą się teraz do Filadelfii, aby zagrać z Eagles w meczu o mistrzostwo NFC i mieć szansę na zdobycie miejsca w Super Bowl po raz drugi od 2019 roku. Mecz zaplanowano na następną niedzielę o godzinie 15:00 czasu wschodniego.

Super Bowl LVII odbędzie się 12 lutego na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie.