NBA Playoffs: Pacers pokonują Knicks w siódmym meczu, gdy Jalen Brunson opuszcza mecz ze złamaną ręką

New York Knicks i Indiana Pacers posunęły się w tej serii tak daleko, jak to było możliwe. Widzieliśmy nieprzewidywalne wymiany zdań, a Pacers często grali w spoilery. The Knicks prowadzili 2:0, ale potem zremisowali w serii, w tym rozbijając Knicks o ponad 30 punktów w czwartym meczu. Knicks pokonali Pacers 30 punktami w piątym meczu, ale przegrali 13 w meczu szóstym. .

I to prowadzi nas do meczu nr 7. Jeśli Pacers wygrają, będzie to ich pierwszy wyjazd do finału Konferencji Wschodniej od sezonu 2013–2014. 10-letnia susza jest wystarczająco zła, ale nie tak zła jak w przypadku Knicks. Od 1999-2000 nie byli w finale konferencji.

Która drużyna zakończy dziś suszę? Dowiemy się tego za cztery kwartały. Śledź tutaj całą akcję z gry 7.

na żywo31 aktualizacji

• Ciała wyjdą naprzeciw szybkim melonikom

To wystarczy. Jalen Brunson doznał złamania ręki, a OG Anunoby opuścił mecz na 4:41 przed końcem, a Knicks przegrali z Pacers 130-109 w siódmym meczu półfinału Konferencji Wschodniej w Madison Square Garden. Pacers ustanowili rekord w fazie play-off, trafiając 67,1% z podłogi, a wynik końcowy nigdy nie budził wątpliwości.

• Donte DiVincenzo trafił 8 3s

• Szybkie meloniki robią coś wyjątkowego

Według Cleaning the Glass na trzy minuty przed końcem trzeciej kwarty meczu nr 7 Pacers zdobywają średnio 2,33 punktu na mecz, co jest absolutnie absurdalną liczbą. Liczba urojona.

• Zaczynam to łączyć

Połącz kilka przystanków, zrób kilka koszy, a gra zacznie się zmieniać. Nacisk piłki przez drużynę Nowego Jorku – z punktami odbioru na całym boisku i na połowie – był doskonały na początku trzeciej kwarty, co zaowocowało serią 12-5, dzięki czemu deficyt ponownie osiągnął jednocyfrowy poziom. .

• Żadnych dobrych wieści dla Knicks

W tych play-offach Knicks mają bilans 7-0, gdy wygrywają walkę o powrót i 0-5, gdy ją przegrywają. W połowie? Indiana miała przewagę 22-13 na tablicach i objęła 15-punktowe prowadzenie na tablicy wyników.

• Pasterzy toczą się pośrodku

Pacers trafiali 76,3% (29 z 38) z gry, 66,7% (8 z 12) z trzech, a do przerwy prowadzili 70-55. Wyraźnie walczący OG Anunoby zagrał 4:41 w pierwszej kwarcie dla Knicks i nie wrócił.

• W pierwszej połowie Jalen Brunson miał problemy

Dwa rzuty wolne na 3:12 do końca połowy były pierwszymi punktami Jalena Brunsona w drugiej kwarcie. Ma siedem asyst bez strat, ale tylko osiem punktów przy trafieniach 3 z 10. Jeśli Knicks nie zdołają opanować ataku Pacers, będą potrzebowali od niego znacznie więcej, aby dorównać ich sile ognia.

• Jak leci…

Gwizdek Andrew Nembhardta na dwie bramki w ciągu minuty był być może pierwszym przypadkiem, w którym Knicks w ciągu całego dnia zdobyli wiele bramek w krótkich odstępach czasu.

• Szybcy melonicy mają kontrolę

Znakomita obrona Bena Sheparda przy piłce, całkowicie pozbawiając się zasłony Donte DiVincenzo, doprowadziła do straty Knicks, kolejnego szybkiego przełamania Pacers i kolejnego wiadra w bramce – ósmego meczu w mniej niż trzy minuty. Drugi kwartał. Indiana kończy 18 lat, Tom Thibodeau chce o tym porozmawiać, Gordon, teraz tło jest ciche.

• Szybcy melonicy płoną

Pacers trafiali 77,8% (7 z 9) z 3 trafień w pierwszej kwarcie. Czy to dobrze?

• Tyrese Haliburton oznacza biznes

Witamy w meczu nr 7, Tyrese Haliburtonie. Cztery zbiórki z rzędu – w tym trzy rzuty za trzy punkty w fazie przejściowej – dały mu 11 punktów w szybkim tempie i zwiększyły prowadzenie Pacers do dwucyfrowego wyniku 34-22. Indiana zdobyła 34 punkty przy 17 posiadaniach, co było absolutnie fenomenalnym przewinieniem na początek siódmego meczu.

READ  2022 Presidents Cup Wyniki, wyniki: relacje na żywo, tabele, aktualizacje golfa, harmonogram na piątek 2