Nawet w zwycięstwie Notre Dame udało się przerobić swój wielki wizerunek

Gdy nowo odkryte akcje 20. Notre Dame wyblakły po tygodniu zamieszania przez wieki w sobotę w Baltimore’s M&T Bank Arena, równie niepokojąca refleksja przerwała niezręczną, wąską irlandzką ucieczkę.

Obrona Marynarki Wojennej w drugiej połowie pozostawiła plan dla przyszłych przeciwników ND, Boston College i University of Southern California, do zastanowienia się, jeśli nie jawnego plagiatu.

„Musimy wrócić, spojrzeć i zobaczyć, co się dokładnie stało” – powiedział irlandzki trener Marcus Freeman Powiedział, że po 35-13 podróż Farah w pierwszej połowie pogorszyła się do białego stawu 35-32. „I musimy się jakoś upewnić, że jesteśmy jakoś lepsi z powodu tego, co wydarzyło się w drugiej połowie”.

Irlandzki trener pierwszego roku zasługuje na pochwałę za opanowanie po meczu i zakręcenie po jednej z dwóch najgorszych połówek irlandzkiego futbolu w ostatnich latach. Ale nie powinno było do tego dojść.

Po pierwsze, tak numerycznie wyglądała druga połowa:

Dwanaście jardów w ataku. minus 23 jardy. Średnio 0,9 jarda na mecz. Porzucono pięć worków. Przechwycenie przerwane na slash pass na linii walki. Odrzuć jedną w sześciu próbach. Ogólnie rzecz biorąc, Irlandczycy uzyskali wynik 19-0, a po przerwie wyznaczono sześć rzutów karnych na 49 jardów.

To nie było nawet Matt Salerno Rzucili się na kopnięcie w stronę morza na 81 sekund przed końcem, gdy środkowy (3-7) zabrakło niegrzeczności.

Niezdolność sztabu szkoleniowego w Notre Dame do dokonania oczywistych zmian w grze po tygodniu kierowania pięcioma drużyną w Clemson poza Notre Dame z trzema przyłożeniami była zaskakująca.

Irlandczycy (7-3) przedłużyli najdłuższą passę wygranych w kraju w listopadzie do 18 meczów i zachowali swoje szanse na skorzystanie z wielu mniej atrakcyjnych opcji, na razie po tym, jak został pochowany.

Spójność powinna być kolejnym krokiem w ewolucji programu po Brianie Kelly. irlandzki rozgrywający Drew Ben Sobota była obrazem tego, jak daleko od tego są Irlandczycy.

READ  Moment Draymond Green wiedział, że zabrał serce Jaylena Browna w finałach NBA

W pierwszej połowie Pyne był absolutnie najlepszy w ND, mając rękę we wszystkich pięciu zagraniach – czterech podaniach i jednym w zgrabnym 11 jardowym wyścigu. Był 14 z 16 na 234 jardów przeciwko 122. obronie podań i przekroczył całkowitą przestrzeń podań w swoich dwóch poprzednich meczach, Clemson i Syracuse, łącznie.

W drugiej połowie marynarka zwiększyła presję na przepustkę i została natychmiast wyprzedana.

Pomoc Irlandczykom w stworzeniu burzy, aby ta strategia rozkwitła, była kombinacją ofensywnego koordynatora Wyścig Tommy’ego Nazywa się zbyt konserwatywną grą, brakiem świadomości Pyne’a, aby szybko wyciągnąć piłkę, kiedy musi, oraz niezdolnością Freemana do użycia opaski uciskowej.

„Nie wywierali presji w prawie każdym meczu” – powiedział Freeman. „Co to znaczy? Oznacza to, że wprowadzają wszystkich i nie grają bez osłony na środku boiska. I musimy być w stanie znaleźć sposób, aby to zaatakować. „

„Zrobiliśmy to w pierwszej połowie. Uderzyliśmy kilka piłek. Byliśmy w stanie sprawdzić kilka rzeczy, gdy zobaczyliśmy, że nadchodzą, ale w drugiej połowie nie byliśmy w stanie pokonać zerowej presji. I to jest coś, co musimy poprawić, ponieważ inne zespoły będą.

Ludzie zobaczą, że odnieśli pewne sukcesy w lobbingu totalnym. A to, co musisz zrobić, to popchnąć obronę w przewijanej grze.

Co ciekawe, marynarka wojenna, która zajęła 129 miejsce na 131 w kraju pod względem ataku i 108 pod względem skuteczności, sprawiła, że ​​Irlandczycy zapłacili za podawaną grę. A pod koniec czwartego kwartału brokerzy byli w stanie to zrobić za pomocą QB w Masajowie Minor który był trzecim pasażerem Marynarki Wojennej pod koniec października.

Minor był 4 z 7 na 51 jardów i 20 jardów od TD Michael Haywood Pozostało 1:21 po odpoczynku rannej osoby Xavier Arlene. QB1 Tajski Lavatay Przegrał sezon na dwa tygodnie przed kontuzją kolana.

READ  White Sox musi odpokutować za Jerry'ego Reinsdorfa

instruktor morski Ken NumataluluW międzyczasie wygrał w szachach X i O z Irlandzkim Koordynatorem Obrony Al Golden późno w grze. Media znalazły duże połacie ucieczki, gdy Irlandczycy poszli „zablokować obronę”. A kiedy Irlandczycy ustawili swój personel, aby powstrzymać Potrójną Opcję, marynarka wojenna poszybowała w górę.

„Ponownie nie chcesz pozwolić zespołom biegać po boisku” – powiedział Freeman. „Ale w tym momencie wzrasta o 10 lub 11 punktów i mówi:” OK, wiemy, że to gra z dwoma bramkami. Więc bądźmy sprytni i nie poddawajmy się w łatwej, dużej grze – podawaniu – i sprawmy, aby zyskali każdy cal i utrzymuj zegar (w ruchu), ponieważ nie przekroczyli limitu czasu. To się wydarzyło.

Notre Dame grał bez dwóch najjaśniejszych gwiazd defensywy – obrońcy Dinar Bertrand (Udo) i bezpieczeństwo Brandon Joseph (kostka) – Bezpieczeństwo Xavier Watts Wykorzystał swój pierwszy start w college’u, aby zdobyć osiem głośnych interwencji.

On i absolwent masowego odbiorcy Braden Lindsay Dwa z kilku jasnych punktów zostały przyćmione przez to, co wydarzyło się po pierwszej połowie.

Nadal lśniły również zespoły specjalne. Jack Kiser Blocked Punt, wiodący ND na siódmym miejscu, zaatakował TD z 37 jardów od Pyne’a do szerokiego odbiornika Jayden Thomas W następnej sztuce. Gdy w pierwszej połowie pozostało 1:10, był to ostatni raz, kiedy Irlandczycy strzelili bramkę.

Pyne był mieszanką filozofii i wyzwania w następstwie meczu, być może odpowiednią reakcją, biorąc pod uwagę ekstremalne wzloty i upadki sezonu.

„Jestem taki sam co tydzień” – upiera się. „Koduję to samo co tydzień. Uczę się z tego i staję się coraz lepszy. To znaczy, tak właśnie pracuję. Tak żyję”.

Zamierzam wziąć udział w tym meczu – i jestem pewien, że popełniłem błędy również w pierwszej połowie. Nie jestem doskonały. Po prostu nauczę się z tego i będę coraz lepszy. To wszystko, co zrobiłem. mam zamiar zrobić.”

READ  Źródła – Pat Shurmur z Kolorado nada spektaklom nową rolę

Jeśli chodzi o Freemana, jego największe decyzje i momenty uczenia się dotyczące długoterminowej trajektorii programu będą miały miejsce poza sezonem. Nie mniej ważne jest to, jak wygląda środek w 2023 roku.

Ale Boston College i USC w tym sezonie są nadal bardzo ważne. To, jak Irlandczycy są postrzegani, zwłaszcza przez rekrutów, począwszy od grudnia jest bardzo ważne.

Notre Dame jest w rzeczywistości zauważalnie lepszym zespołem niż we wrześniu. Teraz nadszedł czas, aby to udowodnić.

NOTRE DAME 35, GRANATOWY 32: Łączna ocena klatki piersiowej