Napastnicy Milwaukee Bucks, Chris Middleton, tracą Bobby’ego Portisa z powodu kontuzji w swoim drugim meczu przegranym z Chicago Bulls.

Milwaukee Bucks napastnicy Chris Middleton I Bobby Portez Wszyscy odpadli z powodu kontuzji w środę przeciwko Chicago Bulls i nigdy nie wrócili, ponieważ Milwaukee przegrało 114-110.

Middleton wpadł do kosza podczas czwartej kwarty meczu 2 tej serii pierwszej rundy, teraz zremisował 1-1 i zaczął faworyzować lewą nogę. Próbował rozprostować i zgiąć nogę na linii bocznej, zanim udał się do szatni. Zespół ogłosił później w tym kwartale, że nie wróci.

Trener Bucks, Mike Budenholzer, powiedział po meczu, że Middleton doznał zwichnięcia w swoim MCL i w czwartek zostanie poddany badaniu rezonansem magnetycznym.

Middleton zdobył dla Bucks 18 punktów, 8 asyst i 5 zbiórek w 33 minuty.

Portis uderzył w twarz łokciem z Bulls Center Tristan Thompson Podczas gdy obaj wspinali się, aby odbić się w pierwszej kwarcie. W grze nie został zaliczony faul, ale Portis po kontakcie upadł na ziemię i po grze krwawił w okolicy prawego oka.

Portis próbował krótko się rozgrzać po przerwie, ale pozostał na boisku tylko przez chwilę, zanim wrócił do szatni. Niedługo po rozpoczęciu trzeciej kwarty Bucks wykluczyli go do końca meczu z prawym okularem.

Portez zdobył dwa punkty i odbił się w ciągu sześciu minut.

Wiadomość o kontuzji nie była dużo lepsza przed drugim meczem mistrza NBA. Budenholzer powiedział, że w poprzednim okresie media podawały, że weteran bramkarzy George Hill Nie spodziewano się, że wróci w najbliższym czasie z powodu napięcia brzucha, które uniemożliwiło mu granie w serial.

„Nie spodziewamy się tego w krótkim okresie” – powiedział Budenholzer.

Budenholzer powiedział, że problem nie był związany z kontuzją szyi, która spowodowała, że ​​Hill opuścił 17 meczów na początku sezonu. Hill powiedział po powrocie z kontuzji, że miał do czynienia z częściowym rozdarciem między szóstym a siódmym kręgiem piersiowym kręgosłupa.

READ  PGA Tour, konwencja PIF: Przyszłość LIV Golf zostanie określona przez wycieczki samochodowe

Według Budenholzera, ostatnia kontuzja wynika z czegoś, co wydarzyło się podczas meczu Bucks 8 kwietnia w Detroit. Hill od tego czasu nie grał.

„Zobaczymy, jak się rozwija w ciągu następnego dnia, powiem kilka dni lub dłużej” – powiedział Budenholzer.

35-letni Hill rozegrał 54 mecze w sezonie zasadniczym i zdobył średnio 6,2 punktu, 2,9 zbiórki, 2,2 asysty i 23,2 minuty.

Jevon Carter Hill zajął jego miejsce w rotacji, wygrywając 93-86 w pierwszym meczu i zdobywając trzy punkty w 10 minut. Dwukrotnie przyczynił się do odbicia w środę w dziewięć minut.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.