Najlepsze mecze Mistrzostw Świata 2022: Niemcy prowadzą Japonię do przerwy

The Mistrzostwa Świata 2022 Śr kontynuuje na fs1 z Niemcy Konfrontacja Japoniaa my zapewniamy Ci wszystkie momenty, które musisz zobaczyć od początku do końca!

wczesny, Maroko i Chorwacja walczył o 0-0 remis.

Możesz obejrzeć ten mecz i Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najlepsze zagrania ze środowej fazy grupowej.

Niemcy kontra Japonia

Scena przed meczem

7 ’- Dziki!

Przez ulotną chwilę wyglądało na to, że Japonia objęłaby prowadzenie 1:0, ale po bramce z przodu Daizen Maeda Skradnij się szybko.

15′ – Blisko, ale bez cygar

Antonio Rudiger To był prawie pierwszy gol w meczu, ale główka obrońcy Niemiec została lekko przesunięta w prawo.

31′ – Niemcy uderzają pierwsi

Niemcy w pełni wykorzystali fakt, że ominęli Japonię jako pomocnik Ilkay Gundogan trafił w rzut karny.

Ilkay Gundogan z Niemiec strzela gola w meczu z Japonią w 33 minuty | Mistrzostwa Świata 2022

Zobacz, jak Niemiec Ilkay Gundogan strzela gola Japonii w 31. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022 po faulu w polu karnym.

48′- Wynik pierwszej połowy zostaje odwrócony

Po decyzji VAR do przodu Kai HavertzBramka wykluczyła spalonego dla Niemiec, które prowadziły 1:0 na koniec pierwszej połowy.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko

READ  Sydney McLaughlin po raz kolejny pobiła rekord świata w wygraniu swojego pierwszego tytułu na 400 m przez płotki na Mistrzostwach Świata