Kirby Smart z Georgii rzuca tępe wyzwanie Stetsonowi Bennettowi po ekscytującej wygranej: „Musi grać lepiej”

Stan Ohio pokonał Georgię Rozgrywki w futbolu uniwersyteckim Dzięki niecelnemu celowi z gry Buckeyes pod koniec sobotniego meczu półfinałowego.

Stetson Bennett rzucił dwa podania przyłożenia w czwartej kwarcie, aby pomóc Bulldogs wygrać 42-41. Skończył z czterema całkowitymi przyłożeniami w nocy. Jego trener, Kirby Smart, nie chwalił rozgrywającego Gruzja jest niesamowita Mam wygraną.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający z Georgii, Stetson Bennett, zostaje zwolniony z Ohio State podczas Beach Bowl, w sobotę, 31 grudnia 2022 roku, w Atlancie.
(Zdjęcie AP/Bryn Anderson)

Smart powiedział po meczu, że Bennett powinien zapiąć pasy.

„Pokazał wielką konkurencyjność, ale musi grać w naszym systemie, robić to, czego trenował, inaczej nie można wygrywać meczów” – powiedział Smart, gdy jego zawodnicy świętowali. „Nie dostał tych okazji, dopóki obrona ich nie powstrzymała i miał szczęście, że zatrzymał ich dwukrotnie. Będzie musiał grać lepiej, jeśli mamy nadzieję wygrać następną”.

TCU wywołało największe zamieszanie w historii CFP, pokonując Michigan w Fiesta Bowl

Stan Ohio prowadził 21-7 i prowadził 28-24. Buckeyes prowadzili 38-24 w czwartej kwarcie, zanim szalona czwarta kwarta odwróciła wszystko. Bennett miał jedno przechwycenie i został zwolniony cztery razy. Georgia była również 2 na 10 na trzecim miejscu.

Rozgrywający z Georgii, Stetson Bennett, świętuje po meczu Beach Bowl przeciwko Ohio State, w sobotę, 31 grudnia 2022 r., w Atlancie.

(AP Photo/John Bazemore)

Rozgrywający Stetson Bennett i główny trener Kirby Smart po zwycięstwie Georgii nad Ohio State w Beach Bowl, sobota, 31 grudnia 2022 r., Atlanta.

„Jeśli chcemy mieć jakąkolwiek szansę na zdobycie mistrzostwa kraju, musimy grać lepiej w piłkę nożną niż dziś wieczorem, ale musimy zachować naszą odporność” – dodał Smart na konferencji prasowej po meczu.

READ  Kevin Bacon ogłosił, że weźmie udział w balu maturalnym w Footloose High School