Keeler Murray: Wszystko, co mówiłem Cliffowi Kingsbury, to relaks

Obrazy Getty

Ofensywa kardynałów nie wystrzeliła wszystkich cylindrów w tym sezonie i oznaki presji widać w drużynie pod koniec drugiej kwarty w czwartek wieczorem.

rozgrywający Keeler Murray Trener Cliff Kingsbury wymienił się poruszającą słowną wymianą po tym, jak drużyna skorzystała z przerwy, gdy godzina gry zakończyła się w meczu o pierwszą bramkę. Widać było Murraya mówiącego „uspokój lawinę”, gdy zbliżał się do linii bocznej, a Kingsbury odpowiedział, strzelając do szerokiego odbiornika. DeAndre Hopkins pomiędzy mężczyznami.

Kardynałowie strzelili gola w następnej grze i zremisowali mecz. Wyjdą na prowadzenie w kolejnych powrotach przejęcia przed przerwą i zakończą noc zwycięstwem 28-14. Ułatwiło to złagodzenie wszelkich napięć, które nasilały się w pierwszej połowie.

„Czasami na uboczu jest to prawdziwy ruch” – powiedział Murray za pośrednictwem Douga Hallera z TheAthletic.com. „To jest…” Uspokój się, wszystko w porządku. Poprawimy to. Skończyło się na podpisaniu umowy, więc to było w porządku, ale to wszystko, co mówiłem. Uspokój się.”

Kingsbury powiedział, że Murray powiedział mu, że „nie wygląda dobrze w telewizji, jest taki płomienny” i powiedział, że uważa intensywność wszystkich uczestników za dobrą rzecz.

„Tak mam na myśli, to jest dobrepowiedział Kingsbury. „Myślę, że zachowujemy się jak zniewaga tam, gdzie chcemy być i co chcemy robić, a masz konkurentów, którzy mają taki poziom intensywności, myślę, że będzie to nadal pchać nas do przodu”.

Zbrodnia wciąż trwa, ale Hopkins się opłacił po powrocie I udało im się uchwycić długą serię kolejnych strat. Zobaczymy, czy te rzeczy wpłyną pozytywnie na rozwój zespołu.