Jastrzębie kontra Heat: Trey Young gra bohatera ze zwycięzcą meczu, ale ogólny wysiłek zespołu był w stanie przywrócić Atlantę do serii

ten Atlanta jastrzębie Leż martwy w wodzie Upał Miami Piątek zmienił siedmiopunktowy połówkowy deficyt w 16-punktową przewagę pod koniec trzeciej kwarty meczu 3. Miami awansowało już 2-0 w serii, a publiczność na State Farm Arena uspokoiła się biegiem 21-0, a Atlanta mogła się rozegrać.

Ale jastrzębie nie robią takich rzeczy. Daleko im do idealnego zespołu, ale wierzą w siebie, zwłaszcza w swoją zdolność do tworzenia przestępczości. Trey YoungZagrał bohatera w przedłużeniu ekscytującego zwycięstwa Atlanty 111-110, zmniejszając przewagę w serii Miami do 2-1, grając w 4,4 sekundy i uderzając najmocniejszą łzę, która okazała się zwycięzcą meczu.

Pierwszy: Jedną z najlepszych decyzji, jaką podjął trener Hawks, Nate Macmillan, było nie ogłoszenie ostatecznego terminu w takiej sytuacji, ale umożliwienie Youngowi wyniesienia piłki nad ziemię z zabezpieczeniem termicznym podczas przejścia. W ostatnim meczu 3:33 Young zdobył 10 ze swoich 24 punktów, ale nawet przy tak późnym awansie utknął w butelkach. BJ Tucker. Nie sądzę, że Young będzie wyglądał tak samo, jeśli Macmillan ogłosi termin i pozwoli ustawić obronę Miami.

Następny punkt: Młody bohater dostaje etykietę, ale Hawks potrzebują wysiłku całego zespołu, aby utrzymać sezon przy życiu (tak, sezon się skończy, jeśli przegrają ten mecz; żadna drużyna NBA nie wróciła z przegranej 3:0 po sezonie).

Zacznijmy Bokton Boktanovic, Zakończył z 18 punktami w czwartej kwarcie i miał absolutnie trzy 3 punkty. Miami kontynuowało zdobywanie punktów, dopóki Atlanta nie zatrzymała się, co sprawiło, że tłum wrócił do środka i trzymał Hawks na dystans.

I kolejny:

W ostatnich dwóch czwartych kwartach serii Bogdanovic zdobył 28 punktów w strzelaniu 11-off-19, w tym 6-off-12 do 3. W piątek nie grał pierwszych ośmiu minut każdej połowy, a dla mnie należy go wymienić w grze 4. To było zbyt długie, aby się wydostać, ponieważ upał trwał, tak jak w trzeciej grze. Boktanovic był strzelcem, którego potrzebowała Atlanta, aby wyrwać piłkę z rąk Miami Young. Zaangażuj go w grę szybko i na ponad 31 minut.

Ta akcja może zostać przycięta Kevina Hurtera Przez kilka minut Houder był lepszym obrońcą niż Boogie. Gdyby nie Boktanovich, Houder straciłby jeszcze kilka minut Delon WrightKto odegrał główną rolę w jego powrocie w piątek.

Wright dostał przyjacielskie odbicie na skrzydle za trzy punkty, gdy Hawks 14 był na czwartym miejscu, i to naprawdę uratowało Atlantę, gdy Heat miał znowu biec. Obrona Wrighta na tej liście jest niezastąpiona. Wraz z DeAndre Hunterem daje Atlancie szansę na obronę na obwodzie.

Onyoga OkongwuNastępnie zmuszony do wejścia na linię startu Clinta Kabały Kontuzja również była lepsza w piątek. Był jedyną nadzieją Atlanty na deskach i został znokautowany Pam Adebajo Na obu końcach przez cały decydujący czwarty kwartał.

Ogongwu zakończył z dziewięcioma punktami, sześcioma zbiórkami, dwoma blokami i przechwytem, ​​a jego wpływ był większy, niż sugerowałaby ta linia. Hawks pokonali Miami o 19 punktów w ciągu 24 minut w Okongwu, a ta tablica ataków i footpack plus pełny, mogą być prawdopodobnie największym wiadrem w krótkiej nocy zwycięzcy meczu kolejowego.

Więc jastrzębie powracają do serii… z nitką. Jeśli nie wspomogą wysiłków kolejną wygraną w grze 4, nie będzie to wielka sprawa. Ale na razie Miami po raz kolejny wypełniło swoje ręce.