Gruzja vs. PUNKTACJA MISSOURI, NA WYNOS: Obawy pojawiają się, gdy Dawgs nr 1 wymykają się niespokojnej licytacji z późnymi przyłożeniami.

Numer 1 Georgia miała nieoczekiwany strach w sobotę, zanim wróciła z wygraną 26:22 w Missouri. Bulldogs weszli jako faworyci do czterech przyłożeń, ale w drugiej kwarcie stracili wynik 13-0. Dawgs nie zdobyli strefy końcowej, dopóki nie pozostało 9:39, wyszli na prowadzenie, gdy pozostało tylko 4:03.

Niemniej jednak Gruzja poszła 5-0.

Mecz SEC East zamienił się w konkurs na rzuty z pola, ponieważ obie obrony były wielokrotnie sztywne w czerwonej strefie podczas drugiej i trzeciej kwarty. Podlesny i Harrison Mewis z Missouri strzelili 4 bramki w meczu.

Gdy presja Dawgsów rosła pod koniec gry, Tygrysy ostatecznie przebiły się w czwartej kwarcie, kiedy Georgia zdobyła dwa długie trafienia bramkami, wykonując jeden jard przyziemienia. Był to pierwszy powrót UGA z dwucyfrowego deficytu do pierwszej połowy od czasu Rose Bowl 2018, który zakończył się podwójną dogrywką.

Bennett rozpoczął 10 z 25 w powietrzu, ale trafił 14 z kolejnych 19 podań. Skończył z 312 jardami, gdy biegacze Kenny McIntosh, Kendall Milton i Daijun Edwards wykonali dużo ciężkiego podnoszenia, aby przenieść Dawgsów na ziemię.

Georgia pokonała Mizzou 299-100 w drugiej połowie z serią 23-6, która rozpoczęła się w ostatniej grze pierwszej połowy, aby zakończyć mecz.

Missouri spadła do 0-17 wszechczasów przeciwko przeciwnikom z pierwszego miejsca. Była to trzecia gra, którą Tygrysy przegrały pojedynczymi cyframi. Georgia poprawiła się do 15-1 przeciwko niesklasyfikowanemu przeciwnikowi jako zespół nr 1 w rankingu wszechczasów.

CBS Sports przedstawi i przeanalizuje tę historię z Georgii w stanie Missouri.