FC Zürich v Arsenal: Liga Europy – NA ŻYWO! | Liga Europejska

Najważniejsze wydarzenia

Królowa Elżbieta II, najdłużej panująca monarchini Wielkiej Brytanii, umiera w wieku 96 lat

Dowiedz się więcej o tej ostatniej wiadomości.

Pierwsza połowa: Zurych 1-1 Arsenal

Arsenal był dość dominujący, ale Nketiah odwołał swoją błyskotliwą pracę polegającą na stworzeniu otwierającego głupim faulem w polu karnym, aby wyrównać.

45 minut: Znowu powiewają wszystkie flagi, a za bramką jest wiele pochodni. Zurych ma nadzieję. Arteta będzie palić Arsenał to poziom.

Dodano 1 minutę.

Bramka! Zurych 1-1 Arsenal (Crizio, rzuty karne, 44)

Obrońca wysyła Turnera w złą stronę, aby wyrównać.

42 minuty: Rzut karny! Zurych wygrywa kolejny zakręt. Kołysząc się z prawej strony przy Selnaes, ale się powstrzymując. Piłka wraca do pola karnego, a Nkitia wyrzuca stopy Alitiego.

40 minut: Wszystko jest trochę piesze Arsenał Szukamy dziury w obronie Zurychu. Drużyna szwajcarska ma wszystkich za piłką, aby wszystko utrudnić.

38 minut: Arsenał Utwierdzają kontrolę, powoli przepuszczając piłkę z tyłu.

1 – Marquinhos jest pierwszym zawodnikiem od czasu Rafaela Meade’a przeciwko Panathinaikosowi we wrześniu 1981 roku, który rozegrał swój pierwszy mecz dla Arsenalu w europejskim meczu i strzelił gola w tym meczu. wejście. pic.twitter.com/0LU0gDZKGb

– OptaJoe (OptaJoe) 8 września 2022

36 minut: Miło widzieć trochę wysiłku z Zurychu. Arsenał Chcą odzyskać kontrolę.

34 minuty: Bramkarz Zurychu Brescher chwycił rzut rożny z lewej strony i od razu rzucił piłkę tak, że Tierney mógł przekroczyć linię środkową.

Zurych odzyskuje piłkę i odzyskuje swój pierwszy atak. Okita schodzi w prawo i odciąga piłkę, kolega z drużyny chybia i ostatecznie dociera do tylnego słupka, ale Tierney jest tam, aby zablokować strzał.

Kieran Tierney jest wyraźnie na czele.
Kieran Tierney jest wyraźnie na czele. Zdjęcie: DeFodi Images / Getty Images

32 minuty: Czy Emil Smith Rowe jest ranny? – pyta Alex Whitney. „Jeśli przyśle wspomnienie, że nie rozpoczął meczu w Premier League w tym sezonie, założyłbym, że rozpocznie ten”.

Podobno cierpiał na problemy z pachwiną.

30 minut: Strzał Zurychu, ale okazuje się, że zawodnik jest na spalonym.

28 minut: Zurych dokłada wszelkich starań, aby zachować kompaktowość i konserwację Arsenał Ale sekunda wydaje się nieunikniona.

26 minut: Nie pamiętam, kiedy ostatnim razem Zurych składał dwa podania. To wszystko jest częścią serialu Arsenał. W klasie jest ogromna luka. Arteta będzie rozpaczliwie potrzebował drugiego gola, a potem może nalać kieliszek wina.

24 minuty: Arsenał Obóz na skraju placu Zurychu i ostatecznie posyła piłkę do Marquinhosa, który próbuje ominąć Guerreiro, ale obrońca agresywnie wyzywa Brazylijczyka do wykonania rzutu rożnego. Zurych jest czysty, ale piłka wraca, pozwalając Xhace na oddanie strzału z krawędzi w kierunku dolnego rogu; Bramkarz dobrze schodzi, aby odrzucić piłkę.

22 minuty: To prawie wszystko Arsenał W tej chwili. Flaga, która powiewa zza bramki, jest żywa, ale kibice Zurychu wyglądają, jakby nie spali całą noc.

20 minut: Vieira wykonuje zamach z rzutu wolnego, ale jest to słaby wysiłek i Zurich wyraźnie uderzył w przedni słupek.

Chwilę później prawie to nadrobił, łapiąc podanie Lokongi przez siatkę, ale pierwszy strzał Vieiry ląduje nad siatką.

18 minut: W późnym starciu Kryeziu znokautował Marquinhosa na prawym skrzydle, co doprowadziło do kartki dla obrońcy Zurychu.

Bramka! FC Zurych 0-1 Arsenal (Marquinhos, 16)

Bramka po raz pierwszy dla Brazylijczyka. Unosi go z krawędzi pola karnego, aby dać Nketii opcję podania dośrodkowa, po otrzymaniu dobrego podania od Vieiry, aby rozpocząć kontratak, co robi idealnie, aby pierwszy koniec w górnym rogu był stosunkowo prosty z 10 jardów.

Marquinhos otworzył punktację w swoim debiucie z Kanonierami.
Marquinhos otworzył punktację w swoim debiucie z Kanonierami. Zdjęcie: Dennis Balibos/Reuters

14 minut: Martinelli uznał, że najlepszym pomysłem jest wykonanie rzutu znad głowy z piłką powoli odbijającą się w jego kierunku. Nie trzeba dodawać, że idzie słabo, a piłka kręci się szeroko.

12 minut: Arsenał Zwiększ tempo, szybko przesuwając piłkę w prawo od miejsca, w którym Marquinhos wpada w nieoznaczoną głowę Martinelli, ale uderza ją daleko.

10 minut: Zurych staje na drodze Arsenalowi, aby utrzymać go na własnej połowie, a Arsenal nie porusza piłką wystarczająco szybko, by przełamać presję.

Bramkarz z Zurychu dostał dodatkowe rękawiczki… w oczekiwaniu.

8 minut: Więcej idiotyzmu niż Arsenał Kiedy bramkarz Turner macha piłką na linii bocznej, w końcu podaje ją prosto do gracza z Zurychu, który skręca piłkę ze słupka. Następnie Turner leci do następnego zakrętu i oddala kolejny zakręt. Nie zachęcający początek.

6 minut: Odpoczynek w Zurychu Arsenał Po jednym z najgorszych rzutów wolnych w historii. Arsenal chce grać przez chwilę w połowie Zurychu, ale daje piłkę tanio i zostaje złapany. Na szczęście dla Arsenalu odzyskali numery na czas, aby zakończyć atak.

4 minuty: Marquinhos schodzi do środka z prawej strony i stara się wybrać trajektorię Tierneya w pole karne, ale podanie jest trochę szybsze i bramkarz zbiera się.

Tymczasem we Francji…

(1/2) Niestety mecz między nami a Niceą został opóźniony z powodu gwałtownych starć pomiędzy grupami kibiców na stadionie i na trybunach. Obecnie rozmawiamy o tle, odbywa się spotkanie UEFA ds. bezpieczeństwa. #OGCKOE

– 1. FC Kolonia (@fckoeln_en) 8 września 2022

2 minuty: Na trybunach powiewa dużo flag i zapalono pochodnię, ale to wszystko dla pieszych na boisku.

Fani Zurychu

Startowy

ćwierkanie! ćwierkanie! ćwierkanie! oto jesteśmy!

Może nie są u siebie, ale kibice Zurychu zaliczyli piękne TiVo za jednym golem. Gracze na boisku. Arsenał W stylowym, marynistycznym numerze.

Mecz odbędzie się dziś wieczorem w St. Gallen, ponieważ w Zurychu odbywają się zajęcia lekkoatletyczne.

Arsenal dokonał siedmiu zmian od weekendu. żart się zaczyna Arsenał Arteta powiedział mu, żeby mówił na boisku, żeby pokazać, że może rywalizować z Gabrielem Jesusem. Fajnie byłoby zobaczyć, co Marquinhos ma do zaoferowania.

I o coś trochę innego… Karen Carney, Guardian Guardian, o prowadzeniu rządowego przeglądu kobiecej piłki nożnej.

Arteta aspiruje wysoko.

różnica

Zurych: Brecher, Kamberi, Kryeziu, Aliti, Boranijasevic, Dzemaili, Selnaes, Guerrero, Krasniqi, Aiyegun, Okita. Subskrybenci: Kostadinovic, Omeragic, Santini, Marchesano, Hornschuh, Conde, Avdijaj, Vyunnyk, Rohner, Hodza, Mets, De Nitti.

Arsenał: Turner, Tomiyasu, Holding, Gabriel, Marquinhos, Sambi Lokonga, Xhaka, Tierney, Vieira, Martinelli, Nketiah. Subskrybenci: Ramsdale, White, Saka, Odegaard, Gabriel Jesus, Saliba, Zinchenko, Smith, Heine, Sirjan, Cozyr-Dubry.

Reguła: Muhammad al-Hakim (Szwecja)

Powitanie

Arsenal wraca do europejskiej gry. W zeszłym sezonie przegapili kontynentalną piłkę nożną, ale Mikel Arteta doprowadził ich do piątego miejsca i zakwalifikował się do czwartkowej zabawy.

Arteta aspiruje wysoko i chce wygrywać Liga EuropejskaOdważna pretensja do rozegrania meczu otwarcia fazy grupowej z Zurychem. Mistrzowie Szwajcarii nie wygrali swoich pierwszych siedmiu meczów ligowych w tym sezonie, więc powinien być gotowy na wybór gwiazdorskiego zespołu Arsenalu.

Ostatni raz zdobyli Puchar Europy, gdy Alan Smith pokonał Parmę w Pucharze Zdobywców Pucharów w 1994 r. Gabriel Jesus jest najnowszym graczem w swojej drużynie nr 9 i zamierza poprowadzić ich do wspaniałych trofeów, napastnika, który przyniósł zwycięskie mentalność z Manchesteru City i stara się to udowodnić w Europie.

W takich czasach przyglądamy się tym, kogo możemy znać ze strony Zurychu. Zacznę (i zakończę) od Blerima Džemailiego, który spędził czas w Bolton pod koniec XX wieku. Trzeba przyznać, że nigdy nie grał dla klubu w lidze, ale naprawdę lubił to w Lancashire. Później grał dla Napoli, więc może Big Sam mylił się co do pomocnika. W wieku 36 lat wciąż jest silny.

Początek: 17:45 GMT.

READ  Heat vs wynik 76: Aktualizacje na żywo z playoffów NBA, gdy Miami celuje w zwycięstwo 3-0 nad gospodarzami Filadelfią