Czy Wikingowie są drugą najlepszą drużyną w NFL? Czy Dolphins wygra AFC East?

Do niedzieli Wikingowie 8-1 szczycili się drugim najlepszym wynikiem NFL, wyprzedzając tylko niepokonanych Eagles. Więc… czy Minnesota jest drugą najlepszą drużyną w NFL? Cóż, gdyby to były rankingi siły NFL, umieściłbym Vikes na drugim miejscu, w przeciwieństwie do Schein Nine. Absolutnie zasługują na pójście w ich ślady Emocjonujące zwycięstwo po dogrywce w Buffalo. Dlatego powyższe stwierdzenie jest prawdziwe.

Uwielbiam Kevina O’Connella. Uwielbiam jego poradnik i jego pozytywne nastawienie. To perełka, kandydat na Trenera Roku. Niewielu by pomyślało, że wygra osiem z pierwszych dziewięciu meczów jako główny trener, a to ostatnie zwycięstwo było czymś więcej niż tylko kolejnym szczytem w kolumnie zwycięstw. Czekaliśmy, aż Minnesota zapewni prawdziwe zwycięstwo. W niedzielę w zachodnim Nowym Jorku drużyna O’Connella pokonała 17-punktową stratę w drugiej połowie i pokonała Buffalo, Mój przedsezonowy wybór na Super Bowl. To wystarczy.

Minnesota przetrwała – i ostatecznie rozkwitła – najlepszy i najlepszy mecz do tej pory w tym sezonie. Justina Jeffersona Dostarczył kolejne arcydzieło, łapiąc 10 piłek na 193 jardy i przyłożenie. Jego główna rolka Sama ta gra zawiera wiele zapierających dech w piersiach wyczynów, ale nic ponad to Chwyt z 32 jardów na czwartym i 18 Tam 23-latek podniósł jedną rękę Kirk CousinsOderwij piłkę od Bills DB Cama Lewisa Przed jakoś utrzymaniem w posiadaniu jego zejścia na ziemię. Po prostu niesamowite – ale nie. Nic nowego od 18. Jefferson rozegrał w tej lidze 42 mecze i ma na swoim koncie już 20 prób na 100 jardów. To najbardziej stuletnie występy dowolnego gracza NFL w jego pierwszych trzech sezonach. Podziękowania również dla kuzynów, którzy wyzdrowieli z kredytu Dwa Okrutny Przerwy Zanotował swoją piątą zwycięską jazdę w tym sezonie – już i tak rekordową w swojej karierze – i zakończył spektakularny powrót w czwartej kwarcie i dogrywce!

READ  Biden pochwalił porozumienie w sprawie limitu zadłużenia w swoim orędziu o stanie narodu

Wiem, że Wikingowie wygrali siedem meczów z rzędu jednym wynikiem. wiem czy jest Josha Allena Niedługo osobno, będziemy w innej rozmowie. Wiem, że Sean McDermott sfaulował Gol z gry nie został wyrzucony To zwiększyłoby przewagę Buffalo z powrotem do 13 punktów w czwartej kwarcie. Ale Wikingowie prowadzą piłkę z autorytetem, jak Dalvina Cooka Zgromadził 119 jardów i przyłożenie na zaledwie 14 prowadzących (8,5 jarda na pop). Zagrali w obronie, strzelając cztery gole na wynos Dwa decydujące o grze wybór Od Patricka Petersona. Jefferson robił rzeczy Jeffersona, a Cousins ​​był rozciągnięty w wielkim miejscu.

Wikingowie mają już pięć meczów przewagi nad resztą NFC North w kolumnie porażek. Sobie z tym poradzić.