Czwartkowy wieczór piłkarski: D’Onta Foreman prowadzi Panthers do zwycięstwa 25-15 nad Falcons

Dobre zdjęcia

Pantery odbiły się po słabym występie przeciwko Bengals w niedzielę, aby pokonać rywala w dywizji Falcons 25-15 w czwartek wieczorem.

Chociaż Atlanta zmniejszyła prowadzenie Karoliny do trzech w pewnym momencie w trzeciej kwarcie, Pantery miały kontrolę przez cały czas trwania zawodów. W deszczową noc w Charlotte Pantery prowadziły 13-0 pod koniec drugiej kwarty, zanim bramka z pola Falcons spowodowała, że ​​było 13-3.

Nowy odbiornik Drake Londyn Złapał przyłożenie 7 jardów w połowie trzeciej kwarty, aby uzyskać wynik 13-10. Ale stamtąd, biegnący z powrotem D’Onta Foreman umieścił swoją drużynę w grze z 12 jardowym przyłożeniem na kolejnym podjeździe Karoliny.

Foreman poprowadził Pantery w biegu z 130 jardami na 31 noszenia.

Eddie Pinero Strzelił z pola 40 jardów przy 9:22 przed końcem meczu. A kiedy odbiornik Falcons Carter Hodge Złapał przyziemienie z 25 jardów Marcus MariotaKolejny rzut z pola Pinerio z 37 jardów na 10 sekund przed końcem meczu.

Zazwyczaj Pantery biegały po całym Sokołach. Skończyli z 232 jardami biegnąc na 47 próbach. Obejmowało to przyłożenie 41 jardów prowadzone przez odbiornik Levishka Shenold po podaniu do tyłu w drugiej kwarcie.

Z drugiej strony Mariota skończył 19-z-30 na 186 jardów z parą przyłożeń i przechwyceniem. Ale wyglądał wyjątkowo biednie, strzelając chaotycznie przez całą noc. Kiedy został przechwycony raz, były co najmniej dwa przypadki, w których piłka mogła zostać rozebrana.

Nowicjusz Drake London złapał pięć podań na 38 jardów z przyziemieniem. Na ciasnym końcu Kyle’a Pittsa Miałem tylko dwa chwyty na ośmiu celach na 28 jardów.

W obronie Pantery podniosły pięć worków – w tym parę na końcu defensywnym. markiz Haynes W ostatnim biegu Atlanty.

Ale w liceum Karoliny może dojść do poważnej kontuzji na rogu wstecznym Donte Jackson Musiał opuścić grę z kontuzją Achillesa.

READ  Fani walczą o wydostanie Novaka Djokovica z hotelu. Wewnątrz uchodźcy zastanawiają się, czy kiedykolwiek odejdą

Po zwycięstwie Karoliny NFC Południe jest szeroko otwarte. Atlanta jest teraz 4-6, podczas gdy Buccaneers prowadzą w dywizji 4-5. Święci, 3-6 lat, grają w ten weekend ze Steelerami.

Pantery są teraz 3-7 z rekordem 3-1 w dywizji.