Cowboys’ Dak Prescott przeszedł udaną operację, oczy w 8. lub 10. tygodniu jako możliwe daty powrotu, zgodnie z raportem

Kevin Jayraj / USA TODAY Sports

kowboje Rozgrywający Dak Prescott opuści co najmniej sześć meczów po tym, jak doznał złamanego kciuka podczas przegranej z drużyną na otwarcie sezonu w niedzielę wieczorem. pirat. Prescott, który przeszedł pomyślnie operację stabilizacji kciuka, nie może się doczekać powrotu w 8. lub 10. tygodniu, Według Iana Rapoporta. Kowboje mają 9 tydzień pożegnania.

Prescott nie zagra w nadchodzącym meczu u siebie z Cincinnati, meczach drogowych przeciwko olbrzymyA barany A Orłyi dodatkowe mecze u siebie przeciwko liderzy A czarny.

Po odejściu Prescotta Cooper Rush jest w czołówce bycia początkującym kowbojem w dającej się przewidzieć przyszłości. Rush, sześcioletni weteran, pokonał 7 z 13 na 64 jardy po tym, jak Prescott został wyeliminowany z niedzielnego meczu. Wygrał swój pierwszy sezon regularny w zeszłym roku po przejściu 24 z 40 na 325 jardów z dwoma przyłożeniami i przechwyceniem w zwycięstwie w połowie sezonu Wikingowie. Rush próbował siedem asyst w trzech dodatkowych meczach w drugiej połowie sezonu 2021. Próbował tylko trzech asyst w sezonie zasadniczym podczas pierwszych trzech sezonów w Dallas.

YD / Att4,92

The Cowboys mają kolejnego rozgrywającego w osobie Willa Griera, który obecnie jest w sztabie szkoleniowym. Grier, wybrany w trzeciej rundzie NFL Draft 2019, nie próbował podać podania w meczu w sezonie zasadniczym od swojego debiutanckiego sezonu jako członek Karolina Panthers. Jest w połowie swojego pierwszego pełnego sezonu z Cowboys po tym, jak we wrześniu zeszłego roku wezwano go do zwolnień.

Cody Benjamin w CBS Sports Ostatnio wymieniono kilka innych opcji rozgrywających Kowboje mogą zdecydować się na kontynuację w nadchodzących dniach. Dallas stara się uniknąć pierwszego startu 0-2 od 2010 roku.

READ  Kontuzja nogi Giannisa rzuca ciemną chmurę na zwycięstwo Bucks nad Celtics