Clemson vs. Georgia Tech Score: aktualizacje gier na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, dzisiejsze 25 najważniejszych wydarzeń NCAA

ATLANTA – Po bezbramkowej pierwszej kwarcie rozstawie z numerem 1 przegrało 14-3 z Georgia Tech, gdy obie drużyny weszły do ​​przerwy z parą przyłożeń. 4 Clemson dostrzegł pewne pozory obrazy.

Po powolnym starcie Tygrysy w końcu znalazły iskrę w drugiej kwarcie w postaci zablokowanego punta, który zapoczątkował ofensywę na linii 5 jardów Yellow Jackets. Cztery gry później, biegnąc z powrotem Will Shipley uderzył go z jednego metra na zewnątrz, aby umieścić swoją drużynę na planszy. Clemson zdobył przyłożenie w kolejnym posiadaniu piłki w bardziej tradycyjny sposób, pokonując osiem zagrywek na 67 jardów – najlepszy sposób drużyny w pierwszej połowie. Zostało zakończone podaniem przyziemienia na sześć jardów od DJ Uyakaleli do Beaux Collins.

Chociaż Georgia Tech nie mogła dorównać Clemsonowi na tablicy wyników, Żółte Kurtki odniosły pewien sukces, poruszając piłką w drugiej kwarcie, a bramka z 45 jardów Jude’a Kelly’ego dała jego drużynie przynajmniej kilka punktów przed połową.

Ogólnie rzecz biorąc, obrona Clemsona jest tutaj historią. Tygrysy mają pięć odbiorów za przegraną i pozwoliły tylko na jedno pierwsze przegranie przy ośmiu próbach przegranych.

CBS Sports będzie z tobą, rozbijając wszystko, co dzieje się, gdy Clemson walczy z Georgia Tech. Zablokuj go tutaj, aby uzyskać wyniki na żywo, analizy i najciekawsze momenty z całej gry.

READ  Pożary w Albercie: ponad 13 000 osób ewakuowano w zachodniej Kanadzie, ponieważ pożary płoną w całym regionie podczas upałów i silnych wiatrów