Caleb Williams, atak Bears pokazał się dobrze i źle podczas drugiego dnia zgrupowania – NBC Sports Chicago

LAKE FOREST, Illinois – W niedzielę Bears kontynuowali intensywne treningi, przeprowadzając 70-minutowe ćwiczenia w Halas Hall, podczas których pojawiło się więcej fajerwerków niż podczas tradycyjnego sobotniego otwarcia.

Rozgrywający Caleb Williams po raz kolejny podejmował szybkie decyzje w trybie 7 na 7, wygrywając 4 z 5 z rozgrywającym DeAndre Swiftem, rozgrywającym Cole’em Kmetem, skrzydłowym Tylerem Scottem i odbierającym Freddiem Swainem kończącymi rundy.

Jedynym niekompletnym podaniem Williamsa była próba trafienia Scotta długim podaniem prawą linią boczną. Liniowy obrońca Jaylon Johnson dobrze krył Scotta, a podanie Williamsa wyszło poza boisko.

Duet Williams-Scott powrócił do gry dwie partie później dzięki świetnej grze ofensywnej tego dnia.

Williams cofnął się i patrzył, jak Scott zbliża się do defensywnego obrońcy Kylera Gordona, który biegał głęboko po lewej stronie. Młodszy rozgrywający umieścił piłkę idealnie 30 metrów w dół, zapewniając sobie duże prowadzenie.

Podczas gdy atak ograł obronę w okresie 7 na 7, obrona po raz kolejny zwyciężyła w dwuminutowym ćwiczeniu.

The Bears zakończyli dzień scenariuszem do przerwy, w którym atakujący otrzymali piłkę na własnej linii 30 jardów na 1:10 przed końcem i jedną przerwę na żądanie.

Już przy pierwszej próbie Williams wydawał się dobrze przygotowany dla DJ Moore’a, ale Gordon wyczyścił podanie przy linii bocznej. W drugiej próbie podanie Williamsa zostało zablokowane przez obrońcę Gervona Dextera, torując drogę do trzeciej próby z 10 metrów.

Williams przejął piłkę i po 10-metrowym dośrodkowaniu szybko połączył się z skrzydłowym Keenanem Allenem.

Defensywny obrońca Roshon Johnson był w stanie dwa razy z rzędu podać do ataku drużyny przeciwnej na linię 43 jarda na 16,8 sekundy przed końcem.

Przy drugiej próbie Williams cofnął się i szybko przeskanował boisko, ale nie znalazł żadnego wolnego miejsca. Wydawało się, że Williams szuka Scotta na lewym skrzydle, ale Johnson zamknął skrzydłowego drugiego roku. Williams szybko wrócił na prawą stronę i próbował zmusić Moore’a do podania piłki w bok, ale liniowy obrońca Tyreek Stevenson wskoczył na trasę i wyrwał piłkę Moore’owi, kończąc trening przechwytem.

READ  Arsenal 2:0 Sevilla – Trossard w centrum uwagi, Saka, Martinelli i Havertz imponują

Przechwyt Williamsa był konsekwencją zaistniałej sytuacji, a dla sztabu Bears była to szczęśliwa szansa, ponieważ ten próbował ją wykorzystać.

„To była wyjątkowa sytuacja w końcówce, kiedy zegar był dość niski, więc trzeba było znaleźć się w zasięgu kosza z gry, trzeba było agresywnie posługiwać się piłką, wiesz, że to koniec połowy lub koniec… sytuacji w połowie spotkania” – powiedział po treningu koordynator ataku Shane Waldorn. „W meczu będziemy łączyć i dopasowywać różne elementy, więc jest duża szansa, że ​​będziemy dobrze grać w ofensywie i defensywie oraz będziemy świetnie grać piłką. Tam.”

„Dobrze strzela tam i próbuje wykonać rzut wolny, ale nie do końca mu to wyszło, a obrona wykonała dobrą robotę. To mentalność i wiedza, kiedy w takiej sytuacji są odpowiednie okazje, wiedza, kiedy” znajdować się w zasięgu rzutów wolnych, poza nim lub poza nim lub „W środku wszystkie te rzeczy odgrywają rolę”.

Poniżej więcej notatek z drugiego dnia szkolenia:

– Williams trafiał 7 z 9 w pozostałych dwóch tercjach 11 na 11 Nowicjusz kilka razy współpracował z Allenem, podając piłkę Moore’owi i Johnsonowi, aby szybko obronić bramkę.

Jedynym błędem, jaki Williams popełnił w tych okresach, było podanie piłki nad głową pomocnika Cole’a Kmeta, tak że obrońca Kevin Byard prawie mu ją przerwał.

Bears otrzymali jedną karę przed snapem (falstart) w tej kwarcie z powodu problemów z rytmem.

– Po tym jak Ryan Bates wykonał prawie wszystkie snapy w pierwszym składzie na pozycji rozgrywającego pierwszego dnia, Coleman Shelton przejął to stanowisko drugiego dnia.

Ponieważ obrońca rożnego Braxtona Jonesa był nadal ograniczony, początkowa linia ofensywna Bears składała się z Larry’ego Boroma, Tevina Jenkinsa, Sheltona, Nate’a Davisa i Darnella Wrighta.

Waldon powiedział, że Williams czuje się dobrze, mając Sheltona i Pittsa na pozycji rozgrywającego.

READ  Chelsea potwierdziła powrót Franka Lamparda jako tymczasowego menedżera do końca sezonu

Rezerwowy rozgrywający Tyson Bagent wykonał kilka ładnych podań do skrzydłowego Dantego Pettisa w grach 11 na 11 i 7 na 7.

– Po treningu The Bears aktywowali zawodnika Geralda Everetta z listy kontuzjowanych zawodników niepiłkarskich.

Rozgrywający Mercedes Lewis, skrzydłowy Nsimba Webster, obrońcy Noah Sewell, Eifert i ofensywny liniowy Kiram Amijadji nie brali udziału w niedzielnym meczu. Jones i rozgrywający TJ Edwards mieli ograniczone występy.

– Skrzydłowy skrzydłowy Rom O’Donze wrócił do treningów po opuszczeniu soboty z powodów osobistych. Brał udział w ćwiczeniach indywidualnych, ale nie w pracy zespołowej.

Kliknij tutaj, aby śledzić podcast Under Center.