Bieżący obrońcy Wikingów ustanowili rekord kariery NFL pod względem zwycięstw przeciwko Colts

MINNEAPOLIS (AP) — Gdy Minnesota Vikings skuliła się w swojej skromnej szatni w przerwie meczu w ogromnej dziurze, narożnik Patrick Peterson nadał ton historycznej ucieczce, obiecując swoim kolegom ofensywnym graczom, że obrona odegra swoją rolę w utrzymaniu Indianapolis Colts.

„Potrzebujesz tylko pięciu przyłożeń” – powiedział im Peterson. „to jest nic.”

To spotkanie z pewnością było jednak czymś.

Wikingowie zakończyli największy powrót w historii NFL, usuwając 33-punktowy deficyt, pokonując Colts 39-36 nad Gregiem Josephem. Gol z 40 jardów Z trzema sekundami do końca dogrywki w sobotę, aby wygrać NFC North Division w swoim zwykłym dramatycznym stylu.

Kliknij pole wideo na tej stronie, aby obejrzeć konferencję prasową po meczu z Kevinem O’Connellem i Kirkiem Cousinsem

Kirk Cousins ​​podał 460 jardów i cztery przyłożenia, prowadząc Wikingów (11-3), którzy przegrywali 36-7 pod koniec trzeciej kwarty i stali się dopiero trzecią drużyną w historii ligi, która wygrała 10 meczów w sezonie z przewagą ośmiu punktów lub mniej. .

„Będziemy próbować, dopóki nie powiedzą nam, że nie ma już piłki do zagrania” – powiedział trener Kevin O’Connell.

Po niesławnej stronie tej listy Colts (4-9-1) wylądowali przed Houston Oilers po sezonie 1992. Stracili 32-punktową przewagę (35-3) i przegrali z Buffalo (41-38) w dogrywce.

„Kiedy masz okazję zamknąć ludzi, musimy wykonać lepszą robotę niż do tej pory” – powiedział rozgrywający Matt Ryan.

Według danych Sportradar dostępnych od 1930 roku Wikingowie stali się dopiero drugą drużyną w 1551 meczach sezonu zasadniczego lub play-off, która straciła 30 punktów lub więcej i nadal wygrywała.

Związane z: Wywiady w szatni Wikingów po meczu po historycznym wiecu przeciwko Indianapolis

„Nic nam nie przeszkadza. Pokazaliśmy to w Buffalo,” powiedział Peterson, który asystował w wygranym 33-30 dogrywce nad Bills 13 listopada po 17-punktowym deficycie. „Dzisiaj znowu to pokazaliśmy”.

Wikingowie brali udział w tym rajdzie, dopóki nie złapali dogrywki po raz drugi. Kuzyni uderzyli KJ Osborna – który złapał pierwszy i miał 157 jardów – na 15 jardów. Znalazł Adama Thielena – który złapał drugie z trzech podań w czwartej kwarcie – na 21 jardów. Następnie rzucił do Justina Jeffersona na 13 jardów, aby wejść w zasięg.

Ifeadi Odenigbo został wezwany do opóźnienia gry za okłamanie Jeffersona, aby uniemożliwić Wikingom przygotowanie się do kopnięcia, co przybliżyło Josepha do zwycięzcy o 5 jardów.

„To specjalna grupa, wielu wojowników” – powiedział Thelin.

Główny trener Interim Colts, Jeff Sabbath, nie był całkowicie powściągliwy w stosunku do tego krachu. Ryan zatrzymał czwarty i jeden podstęp na Minnesocie 36 z 2:19 do końca regulaminowego czasu. Cousins ​​następnie uderzył Dalvina Cooka za Przyłożenie 64 jardów na ekranie w następnej sztuce i TJ Hockensona 2 punkty przeliczeniowe Remis na dwie minuty przed ostrzeżeniem.

READ  Novak Djoković pokonał Daniiła Miedwiediewa i zwyciężył w finale mężczyzn US Open, przedłużając swój rekord tytułów Wielkiego Szlema do 24.

„Chcieliśmy zamknąć i dokończyć mecz” – powiedział w sobotę. „Wchodzę. Wszyscy są w środku. Nie zamieniliśmy się”.

Colts wygrali 33-0 w czwartej kwarcie ostatniego meczu, przegrywając 54-19 z Dallas 4 grudnia. Colts wrócili świeżo po tygodniu pożegnania i oszołomili Wikingów prowadzeniem 33-0 do przerwy, które było drugie . – Największy w NFL w tym sezonie. Cincinnati prowadzi Karolinę 35-0 6 listopada.

Deficyt Minnesoty był drugim co do wielkości w historii franczyzy, za wynikiem 45-10 w Seattle w 2002 roku.

Wikingowie pokonali nawet parę fumble z odbicia, by zdobyć przyłożenie Chandona Sullivana. gwizdek go wytarł.

„Wiem, że są inne mecze, które nie kończą się w ten sposób. Wspaniale było widzieć wszystkich walczących i cieszę się, że mogę dzielić ten moment z moimi kolegami z drużyny” – powiedział obrońca Eric Kendricks, ocierając łzę.

czy lubisz to?

Ostatnią drużyną, która pokonała 24-punktowy deficyt i wygrała mecz sezonu regularnego, był Waszyngton nad Tampa Bay w 2015 roku, kiedy Cousins ​​był rozgrywającym. Poprzedni rekord powrotów w sezonie regularnym wynosił 28 punktów, ustanowiony w 1980 roku, kiedy San Francisco podniosło się z załamania 35-7 i wygrało 38-35.

Początek alarmu

Oddziały specjalne poniosły ciężar brutalnego startu Wikingów. Dallas Flowers oddał mecz otwarcia 49 jardów, a Colts w ciągu kilku sekund byli na pozycji do zdobycia bramki.

Odenigbo ominął dwóch blokerów i Turystyczny rzut boczny Ryan Wright swoją prawą ręką. JoJo Domann złapał odbitą piłkę i oddał ją z 24 jardów, zdobywając bardzo łatwy wynik i prowadząc 10-0.

Następnie Wikingowie przegrywali 20-0 na czwartym i trzecim miejscu z 31., podanie Wrighta po fałszywym kopnięciu przeleciało nad głową Jalena Naylora, po raz drugi z rzędu.

Zegarek Jeffersona

Jefferson dwukrotnie opuścił boisko na krótką przerwę po rażących ciosach w klatkę piersiową. W drugiej próbie Stephon Gilmour również zamaskował i zremisował niepotrzebną karę za szorstkość w czwartej kwarcie.

READ  Good Morning Football gaśnie 29 marca i powraca jeszcze w tym roku po przeprowadzce do Los Angeles

Za każdym razem po tym, jak Jefferson opuścił grę, Cousins ​​rzucili się do Galena Regora przy następnym zagraniu i zostali przechwyceni po ewidentnym błędzie komunikacyjnym na drogach. Pierwszy został odbity przez Juliana Blackmona po przyłożeniu z 17 jardów, co dało wynik 30-0 w drugiej kwarcie.

Jefferson był 12 chwytów na 123 jardy i przyłożenie, dzięki czemu jego sezon osiągnął łącznie 1623 jardy. Calvin Johnson ustanowił rekord wszechczasów Calvina Johnsona wynoszący 1964 jardów w 16 meczach w 2012 roku.

raport o kontuzji

Colts: Prawy obrońca Jonathan Taylor (Ankle) opuścił boisko na początku meczu po ciężkim wślizgu, który wypadł poza boisko. Opuścił trzy mecze z powodu kontuzji na początku tego sezonu.

Vikings: LT Christian Darrisaw wrócił po trzech meczach przerwy z powodu wstrząsu mózgu. Dwukrotnie upadł w dogrywce ze skurczami nóg. Peterson na krótko wyszedł z tym samym problemem.