Białe przedłużają się do zwycięstwa w meczu wiosennym

Komunikacja z Nebraski

Jeff Sims poprowadził Białych do zwycięstwa w meczu wiosennym na Memorial Stadium.

piłka nożna

Komunikacja sportowa NU

Lincolna – Biali wyszli na 21-punktową przewagę po pierwszej połowie i nigdy nie oglądali się za siebie, wygrywając 21:7 w dorocznym meczu wiosennym Czerwonych i Białych przed 66 045 fanami w hałaśliwą sobotę na Memorial Stadium.

rozgrywający Jeffa Simsa Poprowadził skuteczną ofensywę dla Białych na początku gry, wykonując 8 z 10 podań na 139 jardów, dodając jednocześnie sześć prowadzenia na siedem jardów, w tym siedmiojardowy bieg przyziemienia.

biegać z powrotem Gabe Ervin Jr Dołożył do tego własne siedmiojardowe przyłożenie dla Whites. Ervin zakończył dzień z ośmioma prowadzeniem na 20 jardów. Kolega biegnący z powrotem Rahmira Johnsona Prowadził wszystkich sprinterów z 35 jardami na sześciu prowadzących w grze, podczas gdy Antoniego Granta Dodał 34 jardy na 14 prowadzących dla Białej Drużyny.

Marek Waszyngton Był czołowym odbiorcą gry z trzema przyjęciami na 42 jardy, podczas gdy Billy Kemp IV i wąski koniec Nate’a Purkirchera Obaj dodali 39 jardów na parę połowów.

The Whites wyszli na prowadzenie 14-0 pod koniec pierwszej kwarty po dwóch rzutach z gry w swoich pierwszych dwóch rzutach, zanim Ervin podwyższył przewagę do 14 po 7-jardowym przyłożeniu. White dodał dwupunktową konwersję od Kempa.

Następnie Sims powiększył prowadzenie do 21-0 w połowie drugiej kwarty, strzelając z siedmiu jardów.

The Reds osiągnęli punkt kulminacyjny przed przerwą, odbijając piłkę z 53 jardów i pokonując przyłożenie Michaela Bookera. Żaden atak nie mógł być niemożliwy do namierzenia w drugiej połowie, ponieważ obrona Białych pomogła przypieczętować zwycięstwo.

READ  49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Udziel tagu White prowadził obronę z siedmioma wślizgami podczas Stephena Wayne’a Jr Izaaka Gifforda Czerwona prowadzona z siedmioma wślizgami i a Eliasz Judy Pomnik w pięciu stacjach.

W przerwie były trener Nebraski, asystent trenera i obrońca Frank Solich został uhonorowany wraz z rodziną na boisku. Nowa szatnia Nebraski zostanie nazwana na jego cześć. Stadion Memorial zawierał również specjalne linie „45” jardów na cześć Solicha, a mecz rozpoczął się od pośpiechu obrońcy, aby ustawić czas, a Huskers wręczyli Solichowi honorową piłkę meczową.

Przed meczem Nebraska zaprezentowała Herbiego Huskera z nowym wyglądem na cześć 50 lat ukochanej maskotki.

Biało-czerwona gra wiosenna
sobota, 22 kwietnia 2023 r
Memorial Stadium (Lincoln, Nebraska)
Frekwencja: 66 045

Podsumowanie punktacji
Pierwsza kwarta (białe 14-0)
10:55 – Biały – Timmy’ego Bellecruda 49 FG, 8 zagrań, 39 jardów, 4:05 – białe 3-0
4:02 – Biały – Spencera Pankratza 38 FG, 8 zagrań, 56 jardów, 4:47 – białe 6-0
2:19 – Biały – Gabe Ervin Jr 7 na (Henryka Harberga 2PAT przechodzi do Billy Kemp IV), 3 sztuki, 27 jardów, 1:30 – Białe 14-0

Druga kwarta (BIAŁY 21-7)
7:11 – Biały – Jeffa Simsa 7 Run (Bleekrode Kick), 7 zagrań, 31 jardów, 4:23 – BIAŁY 21-0

Trzecia kwarta (BIAŁY 21-7)