Baker Mayfield The Rams wszedł z ławki i zdobył pierwszą bramkę na 98 jardach

INGLEWOOD, Kalifornia – Chwilę później Bakera Mayfielda Sean McVay stanął na podium i uśmiechnął się, prowadząc Los Angeles Rams do zwycięstwa 17-16 nad Las Vegas Raiders w czwartek wieczorem.

„Tak jak to narysowaliśmy” — powiedział McVay.

The Rams, prowadzeni przez Mayfielda, wygrali mecz, przerywając serię sześciu porażek w spektakularny sposób, grając dwa dni po tym, jak został zwolniony. Mayfield zszedł z ławki po pierwszej serii w Los Angeles Johna Wolforda.

Po tym, jak Rams przegrywali 13 punktami w czwartej kwarcie, Mayfield poprowadził drużynę w wygranym meczu na 98 jardów, po podaniu przyziemienia z 23 jardów do szerokiego odbiorcy Von Jeffersona na 10 sekund przed końcem.

„Nie wiem, czy można to napisać lepiej” – powiedział Mayfield. „Oczywiście chcielibyśmy być trochę bardziej bezstresowi, ale to dobra historia, będę z tobą szczery”.

Według Elias Sports Bureau, 98-jardowa jazda, która rozpoczęła się w ostatnich dwóch minutach, to najdłuższa jazda po przyziemieniu w ciągu ostatnich 45 sezonów.

„Nie można powiedzieć wystarczająco dużo o Baker Mayfield i przywództwie, odporności [and] Konkurencyjność — powiedział McVay. — Co za szybkie badanie. Mam na myśli, że przyszedł tu pięć minut temu i znalazł sposób na zrobienie dziś wieczorem kilku wyjątkowych rzeczy.

Mayfield powiedział, że ostatnie trzy dni były „dość gorączkowe”, ponieważ w poniedziałek podróżuje z Karoliny, aby zagrać w Los Angeles w czwartek wieczorem.

„Kilka trudnych decyzji, ale wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” – powiedział Mayfield. „Mam teraz wiele emocji, ale jestem naprawdę bardzo błogosławiony i jestem teraz bardzo wdzięczny, zwłaszcza chłopakom tutaj, którzy mnie powitali i pomogli mi rozbić kurs tutaj”.

Rams prowadzili 16-3 Daniela CarlsonaTrzeci gol z gry padł na 12:20 przed końcem, ale Mayfield prowadził 75 jardów. Akry gierDobieg z przyłożeniem z 3:19 do rozegrania.

READ  Źródła – Vikings zgadzają się na roczny kontrakt z QB Samem Darnoldem

po zatrzymaniu Dereka Carra A kiedy Raiders otrzymali 2-minutowe ostrzeżenie, Rams znaleźli się w niepewnej sytuacji AJ Cole The Rams zrezygnowali z punta z 64 jardów na 2. Bez limitów czasu Mayfield poprowadził Rams w dół pola i dotarł do Raiders 23 na 15 sekund przed końcem. Następnie Mayfield połączył się z Jeffersonem w tylnym rogu strefy końcowej.

Podczas zwycięskiej jazdy Mayfield powiedział, że był „absolutnie zszokowany”, widząc, jak Raiders ustawiają się w szeregu na 15 sekund przed końcem.

„Naprawdę myślałem, że wyskoczą i zagrają w strefie” – powiedział. „Ale pozostali przy tym, widziałem słabą obronę na dole, a Vaughn jest świetnym biegaczem go-ball, podejdź i zdobądź go, wykonał dobrą robotę wygrywając z linii”.

Według ESPN Stats & Information Research, Mayfield wykonał 15 z 20 podań w czwartej kwarcie, co jest drugim co do wielkości trafieniem w jakimkolwiek kwartale jego kariery.

Mayfield, były zwycięzca Heisman Trophy i numer 1 w klasyfikacji generalnej, został zapytany, gdzie zwycięstwa jego nowej drużyny w czwartkowy wieczór zaliczają się do najważniejszych wydarzeń w jego karierze.

„Musi być z tobą szczery”, powiedział w transmisji Amazon. „Nie sądziłem, że to się tak stanie, ale cieszę się, że przeprowadziliśmy dwuminutową operację, mój Boże”.

Mayfield ma bilans 0-22 jako starter w swojej karierze, kiedy traci 13 lub więcej punktów, ale to dopiero drugi raz, kiedy wszedł z ławki z 13-punktową przewagą. Odrobił deficyt 14-0 w swoim debiucie w NFL w 2018 roku.

Mimo rozpoczęcia gry Wolford nie próbował podania. Według ESPN Stats and Information był to trzeci raz w ciągu ostatnich 10 sezonów, kiedy początkowy rozgrywający drużyny nie próbował podania.

Mayfield grał teraz w trzech drużynach w swoich pierwszych pięciu sezonach, co czyni go dopiero drugim graczem, który zajął pierwsze miejsce w ogólnej erze draftu (od 1967).

READ  Policja w Kolorado publikuje nagranie z kamery na ciele, na którym podejrzewa się, że krążownik potrącił pociąg

W tym raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.