Alabama kontra Wynik Texas A&M, dania na wynos: nr 1 przypływ nie może uciec bez Bryce’a Younga, który pokona Aggies

Zmagając się z nieefektywnym atakiem i słabą jednostką zespołów specjalnych, numer 1 Texas A&M został pokonany w sobotę wieczorem w Tuscaloosa w stanie Alabama. 1 ziarno, aby utrzymać idealny sezon przy życiu i pomścić zeszłoroczną stratę na drodze do Aggies. Prowadząc 24-20 pod koniec czwartej kwarty, Alabama obroniła linię bramkową w ostatnich sekundach meczu, kiedy podanie Haynesa Kinga z Texas A&M spadło niekompletnie z linii 2 jardów.

Zastępując kontuzjowanego QB Maxa Johnsona, King poprowadził Texas A&M na wściekły 10-play, 69-yard drive, który doprowadził grę do ostatniego gwizdka. Jednak obrona Alabamy, która odbyła się w ostatnim meczu The Tide, uratowała ich największą jak dotąd przerażenie w sezonie.

Bama uciekający Jahmir Gibbs był gwiazdą pokazu, zdobywając łącznie 167 jardów dla zespołu, który walczył ofensywnie za QB Jalen Milrow. Gdy zwycięzca Heisman Trophy z 2021 r. Bryce Young siedział w zeszłym tygodniu z skręconym ramieniem, Milrow ukończył 12 z 19 podań na 111 jardów z jednym przechwyceniem i dwoma fumbles; Obie fumble doprowadziły bezpośrednio do przyłożenia Texas A&M. Mimo to Milrow pobiegł na 83 kluczowe jardy na 17 noszeniach i rzucił trzy przyłożenia, aby w kluczowych momentach wywołać ofensywę Bamy.

Ponieważ przednia siódemka The Tide jest nieubłagana, King przez większość gry uciekał przez całe życie. Został zwolniony trzy razy, czternaście razy ścigany z gwiazdą Alabamy, Willem Andersonem Jr., graczem roku CBS Sports w przedsezonie, osiem z tych presji. Król ostatecznie ukończył 25 z 46 podań na 253 jardy z dwoma przyłożeniami i wybieraniem.

Biorąc pod uwagę, jak nudni byli w piłce nożnej, tego rodzaju defensywny występ z Przypływu jest konieczny. Oprócz fumble Milrow, RB Jace McClellan również przegrał fumble. W sumie trzy piłki do ziemi doprowadziły do ​​17 punktów dla Aggies. W połączeniu z niespójnym wykonaniem kickera z Bamy, Willa Reicharda, który strzelił bramkę z 50 jardów tuż przed przerwą, ale chybił 47 jardów pod koniec trzeciej kwarty i 35 jardów od połowy czwartej kwarty – przypływ utrzymał Aggies w grze. . Aż do gorzkiego końca.