Aktualizacje transmisji na żywo Bengals vs. Chiefs: KC ponownie obejmuje prowadzenie w trzeciej kwarcie

Czas na rewanż w Kansas City, np Joe Burrow i Bengale z Cincinnati przybrać Patricka Mahomesa i głowy na stadionie Arrowhead w meczu o mistrzostwo AFC drugi sezon z rzędu.

Zwycięzca awansuje do Super Bowl LVII w Arizonie (12 lutego, 18:30 ET w FOX i aplikacji FOX Sports), gdzie zmierzą się Orły z Filadelfiiktóry usunął plik San Francisco 49ersI 31-7w tytułowej grze NFC, która była wcześniej emitowana na FOX.

Oto najważniejsze informacje!

Cincinnati Bengals w Kansas City Chiefs

Clark łapie Boro

Franka Clarka Położył kres początkowej jeździe Bengalów, kiedy upuścił Burrowa za stratę 10 jardów na trzecim miejscu, zmuszając Cincinnati punt.

Czas Travisa

Nie wiadomo, jaki był efekt Travisa Kelseya Szedł na niedzielny mecz, ponieważ podczas piątkowego treningu nabawił się kontuzji pleców. Jednak wydawało się, że nie zawracał sobie głowy pierwszym uderzeniem Kansas City, przejmując piłkę i walcząc o 16 jardów w trzeciej grze Chiefs w meczu.

bardzo trudne

Tony Cadarius przyszło To blisko złapać przyziemienie podczas otwierającej jazdy Chiefs. Jednak nie był w stanie zapewnić złapania, gdy uderzył w ziemię, przez co podanie było niepełne.

Kansas City zakwestionowało grę, ale wezwanie zostało podtrzymane na boisku. Chiefs zdołali jednak zdobyć trzy punkty, np Harrisona Butkera W następnej grze trafił do kosza z gry z 43 jardów.

Torby tyłem do siebie

Linia ofensywna Bengalów wcześnie wpadła w kłopoty. Po dopuszczeniu trzeciego worka na pierwszy przejazd, jednostka zrezygnowała z worków na kolejnych przejazdach drugim przejazdem.

Williego Jaya Wymyślił drugą próbę, która dała trzecie miejsce i 18. Następnie defensywny atak Chiefs Chrisa Jonesa Wymyślił worek w następnym meczu – jego pierwszy worek po sezonie.

oszukany!

Chiefs ponownie przesuwali piłkę w dół pola podczas drugiej akcji gry. Kiedy wkraczali na terytorium Bengalu, Kelce zrobił kolejny pierwszy chwyt. Ale zaraz po złapaniu piłki Kelsey rzucił ją w swoją lewą stronę Jerricka McKinnona. Rzut nie był czysty, ale McKinnon rzucił się na niego, aby upewnić się, że Kansas City zachowało własność.

READ  Colts zwolnili LB Shaquille Leonarda

Isiah Pacheco Kilka zagrań później przedostał się do strefy końcowej, ale przyłożenie zostało usunięte z planszy z powodu punta. Tak więc Chiefs ponownie zdecydowali się na trzy, dając im prowadzenie 6: 0 na początku drugiej kwarty.

Cztery imprezy!

Jerzego Carlaftisa Miał przyjemność zwolnić Chiefs, pomagając im w czwartym worku w pierwszych trzech rundach Bengals.

to uszkodzenie(a)

Bengals tight end, Hayden Hurst, był bardzo bliski odpadnięcia z przyłożenia przy trzeciej próbie. Podanie Boro do niego w strefie końcowej przeszło przez jego ręce i wypadło niekompletne, zmuszając Senseia do pójścia za trójką i zdobycia 6-3.

MVS w podróży

Markiz Valdez-Scantling Śledził podanie Mahomesa, który biegł w drugą stronę od piłki i podciągnął ją na 29 jardów, aby złapać Chiefs głęboko na terytorium Bengalu.

Travisa TD

Chiefs zdecydowali się na czwarty i krótki mecz, a decyzja się opłaciła. Po tym, jak Mahomes kupił sobie czas, znalazł Kelseya 1 na 1 w strefie końcowej podczas pierwszej przerwy w meczu, co dało wynik 13-3 pod koniec pierwszej połowy.

Złe podanie Boro

Burrow popełnił rzadki i kosztowny błąd dwie minuty przed ostrzeżeniem w pierwszej połowie, kiedy złapał zamierzonego odbiorcę, ponieważ był pod presją. Jaylena Watsona Był odbiorcą punta, gdy debiutant siódmej rundy zanotował przechwyt w drugim meczu z rzędu, umieszczając Chiefs na terytorium Bengals.

Bengale zyskują przewagę

Na trzecim miejscu z głębi własnego terytorium Bengals wyglądali, jakby mieli zamiar oddać piłkę Chiefs przed przerwą. Co gorsza, Chiefs wyglądali, jakby mieli zaraz zająć świetną pozycję z piłką, a podanie Burrowa do Hursta zostało przechwycone. Jednak bezpieczeństwo bierze górę Briana Cooka Hirst uderzył tuż przed dotarciem piłki, co spowodowało interwencję w podaniu.

Higgins wciąga głęboko

Higginsa Był graczem sprzęgającym dla Bengals podczas ich jazdy przed przerwą. Po złapaniu na pięć jardów i złapaniu na 11 jardów, Higgins złapał podanie wzdłuż linii bocznej, zyskując 21 jardów, aby przenieść Bengals na linię 5 jardów Chiefs.

READ  Messi wypada z boiska, mecz rozpoczyna się z opóźnieniem

Napęd zatrzymał się tam dla Cincinnati, ale byli w stanie kopnąć bezpośredniego gola z gry, gdy połowa się skończyła, aby w drugiej połowie było 13-6.

terier w ruchu

Bengalski QB użył swoich nóg, aby umieścić Cincy na trzecim i szóstym miejscu i przesunąć się głębiej na terytorium Chiefs.

czas na Herbatę!

Bengals zdołali zmusić Chiefs do 3-and-out w pierwszym rzucie drugiej połowy i wykorzystali to. Po pierwszym starciu Nory z dołu w poprzedniej trzeciej próbie, Bengalowie ponownie udali się na polowanie i odnieśli sukces. Boro rzucił głębokie podanie do Higginsa, który złapał parę obrońców Chiefs na linii bramkowej, aby zdobyć przyłożenie i zremisować mecz 13-13.

Gra w cale

Valdez-Scantling chwycił tuż przed pierwszym znacznikiem przyłożenia na trzecim i siódmym miejscu, a sędziowie początkowo rządzili nim na mecie. Jednak Valdez-Scantling sięgnął do przodu i ledwo przeleciał piłkę nad bramką po tym, jak Chiefs rzucili wyzwanie sędziemu na boisku.

Na prowadzeniu!

Podczas kolejnej gry w trzeciej, Mahomes ponownie znalazł Valdeza-Scantlinga w środku. Tym razem odbierający znajdował się w strefie końcowej, ciągnąc za zaczep w ruchu ulicznym, aby uzyskać przyłożenie, które dało KC prowadzenie 20-13 w trzeciej kwarcie.