Podsumowanie meczu Argentyna-Chorwacja: Messi i Argentyna awansują do finału 3:0

The Mistrzostwa Świata 2022 We wtorek też dostałem się do finałowej czwórki Argentyna Łatwo pokonany Chorwacja 3:0 na stadionie Lusail w Katarze w pierwszym meczu półfinałowym turnieju.

Teraz zagra również Argentyna Francja lub Maroko Niedzielny finał10:00 ET w FOX i aplikacji FOX Sports(Chorwacja zagra natomiast w sobotę z przegranym meczu Francja-Maroko w meczu o trzecie miejsce)10:00 ET w FOX i aplikacji FOX Sports).

Podsumowanie meczu Argentyna – Chorwacja

Oto najważniejsze sztuki!

Argentyna 3, Chorwacja 0

0′: Dwaj znakomici gotowi do startu

Lionel Messi i Łukasz Modrić Uścisnęli sobie dłonie, przygotowując się do gry.

15′: Wczesny strach przed Messim?

Messi łapał się za ścięgno po wczesnym meczu z Chorwacją. Ale grał dalej i wydawało się, że wszystko jest w porządku.

25′: Pierwszy zapis meczu

Enza Fernandeza Obronił strzał w prawy dolny róg, pierwszy z obu stron w meczu.

34′: Gol! Trenerzy Messiego PK i Argentyna prowadzą 1:0

Messi wykorzystał rzut karny dla Argentyny, strzelając lewą nogą w prawy górny róg. Dzięki temu celowi Messi został królem strzelców Argentyny w finałach mistrzostw świata.

Lionel Messi strzela z rzutu karnego i prowadzi 1:0

Jeszcze jedno spojrzenie na bramkę Messiego

39′: Gol! Argentyna znowu atakuje! prowadzić 2-0

Julian Alvarez uderzył prawą nogą zza pola karnego i dał Argentynie prowadzenie 2:0.

Argentyńczyk Julian Alvarez zdobywa gola przeciwko Chorwacji w 39 minut

42′: Prawie jedna trzecia!

Argentyna prawie zdobyła trzeciego gola w pierwszej połowie, kiedy Messi strzelił głową z rzutu rożnego Alexis McAllisterale został uratowany przez Dominik Levaković.

Pierwsza połowa: Argentyna 2:0

46′: Messi nadal cierpi

Messi wydawał się być zaniepokojony problemem na początku pierwszej połowy.

58′: Prawie sekunda do Messiego

READ  Nuty atlantyckie: Tatum, Durant, Knicks, Raptors

Strzał Messiego z pierwszej bramki został obroniony Dominik Levaković Aby utrzymać deficyt na poziomie dwóch bramek.

62′: Prawie pierwszy w Chorwacji

Po raz pierwszy w meczu Chorwacja prawie uderzyła piłkę Argentynie, ale bramkarz Emiliana Martineza Udało mi się przyłożyć do tego rękę.

69′: Gol! Messi asystuje przy kolejnym golu Alvareza! Argentyna 3-0

Alvarez strzelił swojego drugiego gola w meczu, a Argentyna objęła prowadzenie 3: 0 dzięki czwartej asyście Messiego na Mistrzostwach Świata.

Argentyńczyk Julian Alvarez strzela gola przeciwko Chorwacji w 69. minucie

75′: Alvarez spudłował

Álvarez został zastąpiony owacją na stojąco po swoim dwubramkowym występie.

81′: Modrić otrzymuje owację na stojąco

Modrić został zmieniony na boisku, a Argentyna miała solidną kontrolę pod koniec meczu.

Finał: Argentyna 3:0

Messi nie mógł powstrzymać uśmiechu po meczu

Fani Argentyny byli na to przygotowani

Przed meczem:

ustawienie sceny

Wtorkowy mecz jest szóstym spotkaniem Argentyny z Chorwacją i trzecim na mundialu pomiędzy tymi dwoma krajami, ponieważ poprzednie dwa mecze zostały podzielone. Ostatni mecz na mundialu odbył się w 2018 roku, kiedy Chorwacja pokonała Argentynę 3:0 w fazie grupowej.

Ogólnie w serii między tymi dwoma krajami jest remis 2-1-2 przed dzisiejszym meczem.

Patrząc z niecierpliwością na finały, Argentyna zakwalifikowała się do finału w każdym z czterech poprzednich półfinałów mistrzostw świata (1930, 1986, 1990, 2014).

Z drugiej strony Chorwacja jest niepokonana w poprzednich 11 meczach i chce zostać piątym wicemistrzem poprzedniego Pucharu Świata, aby awansować do finału w następnym Pucharze Świata, dołączając do Pucharu Świata. Holandia W 1978 RFN w 1986 i 1990 oraz Brazylia w 2002.

Ostatnie spotkanie Pucharu Świata…

Dwóch najlepszych jest gotowych iść do niego

Po raz pierwszy zdobywcy Złotej Piłki z dwóch poprzednich mistrzostw świata zmierzą się ze sobą w Mistrzostwach Świata FIFA.

READ  Wyniki Bellator 279: Transmisja na żywo aktualizacji Play-by-Play | Cyborg kontra Blinko 2